Photo of the month - POTM

POTM - Fotka měsíce - květen 2018

10. dubna 2018 v 11:37 | Bad Girl
Pusto a prázdno. Tak jak je to teď u Avril, je to i tady. Stále doufám, že mou neaktivitu chápete, protože s tím fakt moc nenadělám :-D Jen pro krátké info, Avril pořád album nahrává. Před dvěma dny psal Zane Carney, že právě dokončily kytarovou část na další Avriliné písničce. Já už teda nemám slov, že to snad ani komentovat nebudu :-D No, už asi 14 dní se pokouším přidat POTM a konečně se k tomu dostávám. Protože je to anketa pro květen, rozhodla jsem se vybrat nějáký pěkný jarní a sluníčkový fotky. Jsou z různých let, z různých phoshootů. Asi by to nepůsobilo moc jarně, kdyby to nebylo focený v přírodě, takže to má další společnou věc pro tuhle anketu, jak já to s oblibou vybírám :-D


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

POTM - Fotka měsíce - duben 2018

6. března 2018 v 20:47 | Bad Girl
A po těch novinkách, který stejně ještě nejsou všechny se přesouvám k POTM. Je fakt, že vymýšlet pořád nový a nový ankety je náročný. Ještě kevšemu, když já tam musím mít mezi fotkama nějakou spojitost. Nakonec, když jsem to všechno prošla, zjistila jsem, že tu bylo fakt málo fotek z koncertů, vlastně jen jednou tomu byla zasvěcena celá anketa. A protože byla zatím celkem 5 velkých turné, vůbec poprvé tu bude na výběr z pěti fotek :-) Asi si dokážete představit ty nostalgický pocity, když jsem projížděla tu spoustu fotek po dlouhý době :-D A o to bylo těžší vybrat jen jednu fotku z celýho tour. Ale nakonec jsem se rozhodla, že vyberu jen ty známější fotky z každého turné, respektive jsem vybírala z těch prvních, co mi vyjely na googlu, i když toho nejsem zastáncem.


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

Fotka č.5


VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - březen 2018

4. února 2018 v 16:30 | Bad Girl
Vítězná fotka z minulé ankety byla jednoznačná, můžete ji vidět v menu :-) No a ani tentokrát jsem nezměnila princip u vybírání fotek a je to opět tématicky - Avril s brýlema! Ale ne s těma slunečníma, s těma klasickýma :-) Nejvíc je nosila v letech 2010 - 2011, to mi pro tu dobu přišlo i takový tipický. No ale moc dlouho jí to nevydrželo. To je podle mě hrozná škoda, protože brýle jí sluší :-) Vybrané fotky jsou z různých let a snad nebude mít na hlasování vliv to, že jsou focené za jiných okolností. Ono je logický, že se spíš hlasuje pro tu photoshootovou, kvalitní a nezrnitou, ale třeba mě překvapíte :-D


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - únor 2018

2. ledna 2018 v 16:23 | Bad Girl
Zdravím vás všechny po náročných svátcích. Teda, alespoň u mě byly dost náročný :-D Jsem zase zpátky, v plném nasazení, zase s chutí psát. A taky mě zajímá, jak vy jste si užili svátky? Já pracovně, což je pro mě teda lepší než se válet doma a žrát (nevěřím, že tohle fakt píšu :-D). No ale je tu nový měsíc a s ním i POTM. Tentokrát to stíhám mnohem líp než předchozí měsíce, tak snad jak na nový rok, tak po celý rok :-D ... Pro lednovou anketu jsem vybrala fotky, co Avril přidala v minulém roce na socialní sítě. A že bylo z čeho vybírat :-D Hlasujte pod článkem. Vítěze minulé ankety najdete v menu nebo v odkazu na konci článku.


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - leden 2018

4. prosince 2017 v 18:34 | Bad Girl
Minulá anketa POTM byla dost těsná, což se zase tak často nestává :-) Tentokrát jsem vybrala fotky focené pro People z různých let. Nemám tušení, proč zrovna People, ale prostě mi padl do oka :-D První fotka je z roku 2002, druhá z roku 2015, třetí z roku 2008 a čtvrtá z roku 2003. Myslím, že jsem ty fotky poskládala víc než dobře (hihi), protože ten kontrast mezi jednotlivými obdobími a ta změna je absolutně neuvěřitelná. Mě samotnou by zajímalo, kterou vyberete, protože já bych nevěděla :-D Tak hlasujte. P.S. Věříte tomu (vím že ne), že fotka z roku 2008 bude mít chvíli deset let? wtf?


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4
VÍTĚZNÁ FOTKA:


POTM - Fotka měsíce - prosinec 2017

8. listopadu 2017 v 16:23 | Bad Girl
Abych pravdu řekla, na blog nemám teď moc náladu. Nebo spíš, ne náladu, ale jsem unavená něco vůbec přidat. A to bych fakt chtěla přidávat častěji, ale to podzimní počasí mě teda dostává... třeba jako že jsem chtěla asi tak před 3 měsícama změnit konečně ten jarní design. No, pořád se k tomu nemám :-D Ale když už tu vydržel tak dlouho (od května), tak se asi vyplatí počkat si na nějáký oficiální fotky k novému albu, ať je to pak aktualní. No ale dost mluvení o ničem... opět s týdením spožděním je tu POTM. Minulá anketa byla dost těsná, na výsledky se můžete podívat zde. Pro prosinec jsem opět vybírala tématicky. Každá fotka je focena za jiné příležitosti, v jiný rok a každá vypadá úplně jinak (logicky), ale všechny mají jedno společné - zimu a vánoce. Jsem zvědavá, která fotka to nakonec vyhraje, protože všechny jsou krásný. Takže hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - listopad 2017

9. října 2017 v 8:48 | Bad Girl
Slibuju, že příští měsíc už to nebude s takovým spožděním :-D Minule to bylo dost těsné, jsem ráda, že se vás tolik zapojilo, mimo jiné :-) No, v listopadu to budou 4 roky, co vyšlo 5. studiové album 'Avril Lavigne'. Jo, i mě se tomu nechce věřit :-D Vzhledem k tomuhle výročí jsem vybrala fotky z photoshootu právě pro tohle album, aby jedna z nich mohla v listopadu zdobit menu. Víte, že já tohle album miluju, dost jsem ho po vydání obhajovala a prostě je to srdeční záležitost, tak jsem vybrala moje oblíbené z photoshootu. Jsem zvědavá, která to bude, tak hurá do hlasování :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4
VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - říjen 2017

10. září 2017 v 8:20 | Bad Girl
Jak víte, vždycky na POTM vybírám fotky tématicky, ale tentokrát jsem prostě nemohla na nic dobrýho přijít. Dobře, tohle trochu tématický je, ale ne tak úplně jako předešlý ankety :-D Vybírala jsem z paparazzi fotek, když se jich v posledním měsíci tolik objevilo. První a čtvrtá jsou z roku 2011, druhá a třetí jsou z roku 2010. Snažila jsem se vybrat ty fotky, který spíš vypadají jako z photoshootu než focený náhodně venku. No ale jedno mají společný určitě, Avril je na nich překrásná. Takže hlasujte, jsem zvědavá na vítěze :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - září 2017

1. srpna 2017 v 10:44 | Bad Girl
Tak za minulý měsíc jsem přidala rekordně nejmíň článku - pouze 8! I když se fakt snažím, tak to prostě nejde. Nemluvě o chození na vaše blogy, to mě mrzí ze všeho nejvíc :-( No ale snad to chápete. Ono stejně moc novinek není, vlastně nebýt instagramu a snapchatu, tak není novýho vůbec nic. Každopádně, s novým měsícem je tu i nová anketa o fotku měsíce. Tentokrát jsem vybrala fotky z natáčení videoklipů. Ani nevím, jak mě to napadlo, ale vzhledem k posledním rokům je z čeho vybírat :-D První je z videklipu Smile, ta v téhle anketě myslím nesmí chybět :-D Druhá z Rock N Roll. Tam jsem měla problém, protože těch fotek se objevilo opravdu hodně a všechny byly parádní. No ale povedlo se :-D Třetí je z Girlfriend Remixu a čtvrtá z Here's to Never Growing Up.


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - srpen 2017

10. července 2017 v 11:11 | Bad Girl
Tyjo, tyhle měsíční věci přidávám čím dál pozdějc :-D Nejdřív se vám ale musím omluvit - za to, že sem už tak často nepřidávám a taky za to, že nechodím k mým dvěma posledním aktivním spřáteleným blogům. Počítala jsem s tím, upozorňovala jsem na to, že teď přes léto to semnou bude marný, ale i přesto vám dlužím omluvu. Mám prostě potřebu se vám omluvit. Sice neberu blog jako povinnost (což jde na aktualizaci dost poznat :-D), ale vzhledem ke stáří a to, jak se můj blog stal za ty roky profláklej mě to mrzí. Ono i u Avril je mrtvo. Teď přidala po sto letech svou novou fotku (jupí), ale tím to končí. Žádný novinky, nic. Na to, že podle všeho by album mělo vyjít na podzim, nevíme absolutně nic. No, ale teď už konečně to POTM, ke kterýmu se konečně dostávám. Líbí se mi, že ta vítězná fotka teď v menu pěkně ladí s fotkou z Back in time :-D Nechtělo se mi teď nic moc vymýšlet, a tak jsem sáhla po photoshootech z roku 2004. Snažila jsem se to nějak ozvláštnit a to tak, že jsem vybrala ty nejmíň známý fotky - takže jsou bohužel většinou nekvalitní a jedna je dokonce i potagovaná. Na druhou stranu jsou ale hrozně krásný tím, jak jsou neokoukaný. Takže si pusťte album Under My Skina a s chutí hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

 
 

Reklama