Photo of the month - POTM

POTM - Fotka měsíce - prosinec 2017

8. listopadu 2017 v 16:23 | Bad Girl
Abych pravdu řekla, na blog nemám teď moc náladu. Nebo spíš, ne náladu, ale jsem unavená něco vůbec přidat. A to bych fakt chtěla přidávat častěji, ale to podzimní počasí mě teda dostává... třeba jako že jsem chtěla asi tak před 3 měsícama změnit konečně ten jarní design. No, pořád se k tomu nemám :-D Ale když už tu vydržel tak dlouho (od května), tak se asi vyplatí počkat si na nějáký oficiální fotky k novému albu, ať je to pak aktualní. No ale dost mluvení o ničem... opět s týdením spožděním je tu POTM. Minulá anketa byla dost těsná, na výsledky se můžete podívat zde. Pro prosinec jsem opět vybírala tématicky. Každá fotka je focena za jiné příležitosti, v jiný rok a každá vypadá úplně jinak (logicky), ale všechny mají jedno společné - zimu a vánoce. Jsem zvědavá, která fotka to nakonec vyhraje, protože všechny jsou krásný. Takže hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

POTM - Fotka měsíce - listopad 2017

9. října 2017 v 8:48 | Bad Girl
Slibuju, že příští měsíc už to nebude s takovým spožděním :-D Minule to bylo dost těsné, jsem ráda, že se vás tolik zapojilo, mimo jiné :-) No, v listopadu to budou 4 roky, co vyšlo 5. studiové album 'Avril Lavigne'. Jo, i mě se tomu nechce věřit :-D Vzhledem k tomuhle výročí jsem vybrala fotky z photoshootu právě pro tohle album, aby jedna z nich mohla v listopadu zdobit menu. Víte, že já tohle album miluju, dost jsem ho po vydání obhajovala a prostě je to srdeční záležitost, tak jsem vybrala moje oblíbené z photoshootu. Jsem zvědavá, která to bude, tak hurá do hlasování :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4
VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - říjen 2017

10. září 2017 v 8:20 | Bad Girl
Jak víte, vždycky na POTM vybírám fotky tématicky, ale tentokrát jsem prostě nemohla na nic dobrýho přijít. Dobře, tohle trochu tématický je, ale ne tak úplně jako předešlý ankety :-D Vybírala jsem z paparazzi fotek, když se jich v posledním měsíci tolik objevilo. První a čtvrtá jsou z roku 2011, druhá a třetí jsou z roku 2010. Snažila jsem se vybrat ty fotky, který spíš vypadají jako z photoshootu než focený náhodně venku. No ale jedno mají společný určitě, Avril je na nich překrásná. Takže hlasujte, jsem zvědavá na vítěze :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - září 2017

1. srpna 2017 v 10:44 | Bad Girl
Tak za minulý měsíc jsem přidala rekordně nejmíň článku - pouze 8! I když se fakt snažím, tak to prostě nejde. Nemluvě o chození na vaše blogy, to mě mrzí ze všeho nejvíc :-( No ale snad to chápete. Ono stejně moc novinek není, vlastně nebýt instagramu a snapchatu, tak není novýho vůbec nic. Každopádně, s novým měsícem je tu i nová anketa o fotku měsíce. Tentokrát jsem vybrala fotky z natáčení videoklipů. Ani nevím, jak mě to napadlo, ale vzhledem k posledním rokům je z čeho vybírat :-D První je z videklipu Smile, ta v téhle anketě myslím nesmí chybět :-D Druhá z Rock N Roll. Tam jsem měla problém, protože těch fotek se objevilo opravdu hodně a všechny byly parádní. No ale povedlo se :-D Třetí je z Girlfriend Remixu a čtvrtá z Here's to Never Growing Up.


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - srpen 2017

10. července 2017 v 11:11 | Bad Girl
Tyjo, tyhle měsíční věci přidávám čím dál pozdějc :-D Nejdřív se vám ale musím omluvit - za to, že sem už tak často nepřidávám a taky za to, že nechodím k mým dvěma posledním aktivním spřáteleným blogům. Počítala jsem s tím, upozorňovala jsem na to, že teď přes léto to semnou bude marný, ale i přesto vám dlužím omluvu. Mám prostě potřebu se vám omluvit. Sice neberu blog jako povinnost (což jde na aktualizaci dost poznat :-D), ale vzhledem ke stáří a to, jak se můj blog stal za ty roky profláklej mě to mrzí. Ono i u Avril je mrtvo. Teď přidala po sto letech svou novou fotku (jupí), ale tím to končí. Žádný novinky, nic. Na to, že podle všeho by album mělo vyjít na podzim, nevíme absolutně nic. No, ale teď už konečně to POTM, ke kterýmu se konečně dostávám. Líbí se mi, že ta vítězná fotka teď v menu pěkně ladí s fotkou z Back in time :-D Nechtělo se mi teď nic moc vymýšlet, a tak jsem sáhla po photoshootech z roku 2004. Snažila jsem se to nějak ozvláštnit a to tak, že jsem vybrala ty nejmíň známý fotky - takže jsou bohužel většinou nekvalitní a jedna je dokonce i potagovaná. Na druhou stranu jsou ale hrozně krásný tím, jak jsou neokoukaný. Takže si pusťte album Under My Skina a s chutí hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - červenec 2017

7. června 2017 v 19:48 | Bad Girl
Tak jste se konečně dočkaly, juchůů :-D A protože máme venku krásně, rozhodla jsem se vybrat fotky co se létem nějak souvisí. Kloubouky!!! Taky je tak milujete? Nechápu, jak jsem mohla doteď bez klobouku žít :-D Avril nosí klobouky hodně často, což můžeme hodně na fotkách z instagramu. Jí klobouky sluší. Give You What You Like je toho důkazem <3 Vybrala jsem proto fotky z různých let a každou s jiným kloboukem. Ono klobouky nejsou chvilková záležitost, takže najít nějákou kvalitní fotku, kde by měla jinej klobouk bylo docela těžký, ale zvládla jsem to :-D Např. ten klobouk na druhé fotce z roku 2009 měla i v roce 2007. Bylo to docela smutný zjištění, když už jsem si myslela, že mám všechno hotový a našli se tam dva stejný klobouky :-D Jinak, vítězná fotka z minulé ankety je už v menu a výsledky hlasování najdete v odkazu pod článkem. Tady to bylo už od začátku jasný :-D


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - červen 2017

2. května 2017 v 10:09 | Bad Girl
Takový ten pocit, když se ráno vzbudíte s pocitem, že je 1. květen a ono už je druhého. A to je tak, když jste v práci už moc dlouho a potřebujete volno :-D Díkybohu už konečně dneska nikam nemusím a můžu v klidu dodělat věci, co potřebuju. Začnu POTM. Vítězná fotka za minulý měsíc mi byla jasná hned od začátku, protože je míň známá a příjde mi i nejroztomilejší z těch 4 :-D Najdete ji v menu nebo v odkazu pod fotkami.

Duben, květen a červen jsou v Avriliné kariéře jedny z nejvýznamnějších měsíců. V těchto měsících vyšly totiž tři první studiová alba - Let Go v červnu, Under My Skin v květnu a The Best Damn Thing v dubnu. Takže hádáte správně, že tahle anketa se bude točit kolem Let Go éry. Éry, kdy to všechno začalo ♥ Všechno to jsou takový zlatý momentky, ať už z předávání cen nebo z nějáké významné akce. První je z MTV Video Music Awards. Cenu, kterou drží je za 'nejlepšího nového umělce'. Druhá fotka je při předávání 'platinové ocenění' za více jak 1 milion prodaných kusů. Dohromady jich bylo prodáno (počítáno do roku 2013) přes 20 milionů kusů. Tu fotku jsem vybrala hlavně proto, jak tam je Av úplně rozzářená a šťastná předávání cen Grammy, kde si bohužel z celkových 5 nominací neodnesla ani jednu. Všichni se určitě shodneme na tom, že ona měla minimálně jednu z nich vyhrát. Čtvrá je z Juno Awards, kde si z 6 nominací odnesla hned 4. Tak jsem zvědavá, která z nich to vyhraje. Teď už jsem toho nakecala dost a můžete hlasovat :-D


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - květen 2017

5. dubna 2017 v 11:13 | Bad Girl
Konečně se dostávám k tomu nejdůležitějšímu, k fotce měsíce. Vítěznou fotku za minulý měsíc najdete v menu nebo na konci článku. Pro tentokrát upistíme od TBDT éry, které tu už bylo vcelku dost. Vzhledem k návratu Abbey Dawn jsem se rozhodla vybrat fotky z photoshootů právě pro AD. Já Abbey Dawn miluju celým svým srdcem, takže jsem si dala obvzlášť záležet :-D Takže můžete hlasovat :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:


POTM - Fotka měsíce - duben 2017

1. března 2017 v 11:48 | Bad Girl
Ještě předtím, než začneme s hlasováním, je tu menší info ohledně blogu. Momentálně prochází blog velkou rekonstrukcí. Předělávám galerii, přidávám chybějící informace. Jakmile se objeví nové fotky, uvidíte tu i nový design. Tenhle berte jen jako menší upoutávku na novou éru. A právě kvůli nové éře tu chci mít maximální pořádek.. i když se mi to asi nepovede :-D Je tu takové množství informací a fotek, že nemám šanci to dát nějak dohromady. Ale pokusím se, to je hlavní :-D Nebojte, až bude vše hotové, dám vám vědět :-)

Teď už ale konečně k hlasování. Vítězná fotka za minulý měsíc to vyhrála na plné čáře, výsledky hlasování najdete tady. Ale i tentokrát zůstaneme u roku 2007. Těžko uvěřitelné, ale třetí nejúspěšnější studiové album The Best Damn Thing bude letos v dubnu slavit 10 let od vydání. Pro tuto příležitost jsem vybrala fotky z photoshootu právě pro toto album. Bylo těžké vybrat jen čtyři fotky, ale určitě to nebude tak těžké, jako vybrat z těch fotek jednu, že? :-D Tak do toho. A ten, kdo z toho photoshootu nemá alespoň jednu fotku ve formě plakátu z brávička, tak ten lže :-D


FOTKA Č.1

FOTKA Č.2

FOTKA Č.3

FOTKA Č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:
POTM - Fotka měsíce - březen 2017

1. února 2017 v 20:13 | Bad Girl
Tentokrát jsem si dala s výběrem fotky měsíce záležet víc než obyvkle. Jestlipak víte proč... Áno, správně. Blog totiž bude slavit své 4. výročí od založení, přesněji 14. března. A já taky budu slavit narozeniny, tak bacha :-D A právě kvůli téhle přiležitosti by to chtělo pro březen opravdu nějákou pěknou fotku do menu. Vybrala jsem fotky z akcí 2007, z různých předávání cen, kterých se Avril zúčastnila. A vybrala jsem jen ty fotky, kde je vyfocená se svoji cenou, protože to jsou nejlepší fotky ze všech. Ty mě asi nikdy nepřestanou bavit a přeju si, aby jsme takových fotek měli ještě stovky.


FOTKA Č. 1

FOTKA Č. 2

FOTKA Č. 3

FOTKA Č. 4

VÍTĚŽNÁ FOTKA: 
 

Reklama