Photo of the month - POTM

POTM - Fotka měsíce - červenec 2018

7. června 2018 v 21:41 | Bad Girl
Už dlouho tu nebyly žádný fotky z akcí, tak jsem pro červencové POTM vybrala fotky z různých akcí z roku 2006 ...jen tak :-D Avril se mi mimochodem v tomhle roce líbila asi nejvíc, myslím stylem. Víte jak miluju tu jednuduchost a Av měla v tomhle roce většinou jednodušší outfity, v neutrálních barvách, i líčení a účesy byly takový decentnější. A to se mi na ní hrozně líbí :-)


Fotka č.1

Fotka č.2
https://i.pinimg.com/originals/a0/d9/2d/a0d92d5eccc2bdbe3f61f9701b20572c.jpg

Fotka č.3

Fotka č.4

POTM - Fotka měsíce - červen 2018

11. května 2018 v 17:10 | Bad Girl
Všude je tak nějak mrtvo (myšleno na blogu) a ani tady to není výjimka. Času mám fakt málo a chvilku ještě potrvá, než do toho mála času, co mám, zahrnu ještě blog. Načasování POTM je teda bída, ale vysvětleno je to už výše. Už jsem tu měla pro POTM promo fotky ze dvou alb - Let Go a The Best Damn Thing. Bez nějákýho bližšího záměru jsem se rozhodla vybrat z promo fotek pro album Under My Skin. U velké většiny jsou tyhle fotky nejoblíbenější, stejně jako album. U mě vede s fotkama, takový už prostě nikdy nebudou, a proto je třeba si jich vážit a připomínat si je. Photoshoot má osm částí a já vybrala z mých čtyř nejoblíbenějších. Vybrala jsem jen černobílý, protože ty jsou pro tohle album snad nejvýstižnější <3 Snažila jsem se vybrat ty míň známý, kde ta jedinečnost vynikne. Taky podle mě jde vidět Avril na těch fotkách úplně v jiným světle než jsme byli nebo jsme zvyklí. Takže, hlasujte!

PS: S UMS fotkama to určitě není poslední anketa :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

POTM - Fotka měsíce - květen 2018

10. dubna 2018 v 11:37 | Bad Girl
Pusto a prázdno. Tak jak je to teď u Avril, je to i tady. Stále doufám, že mou neaktivitu chápete, protože s tím fakt moc nenadělám :-D Jen pro krátké info, Avril pořád album nahrává. Před dvěma dny psal Zane Carney, že právě dokončily kytarovou část na další Avriliné písničce. Já už teda nemám slov, že to snad ani komentovat nebudu :-D No, už asi 14 dní se pokouším přidat POTM a konečně se k tomu dostávám. Protože je to anketa pro květen, rozhodla jsem se vybrat nějáký pěkný jarní a sluníčkový fotky. Jsou z různých let, z různých phoshootů. Asi by to nepůsobilo moc jarně, kdyby to nebylo focený v přírodě, takže to má další společnou věc pro tuhle anketu, jak já to s oblibou vybírám :-D


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

POTM - Fotka měsíce - duben 2018

6. března 2018 v 20:47 | Bad Girl
A po těch novinkách, který stejně ještě nejsou všechny se přesouvám k POTM. Je fakt, že vymýšlet pořád nový a nový ankety je náročný. Ještě kevšemu, když já tam musím mít mezi fotkama nějakou spojitost. Nakonec, když jsem to všechno prošla, zjistila jsem, že tu bylo fakt málo fotek z koncertů, vlastně jen jednou tomu byla zasvěcena celá anketa. A protože byla zatím celkem 5 velkých turné, vůbec poprvé tu bude na výběr z pěti fotek :-) Asi si dokážete představit ty nostalgický pocity, když jsem projížděla tu spoustu fotek po dlouhý době :-D A o to bylo těžší vybrat jen jednu fotku z celýho tour. Ale nakonec jsem se rozhodla, že vyberu jen ty známější fotky z každého turné, respektive jsem vybírala z těch prvních, co mi vyjely na googlu, i když toho nejsem zastáncem.


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

Fotka č.5


VÍTĚZNÁ FOTKA:

POTM - Fotka měsíce - březen 2018

4. února 2018 v 16:30 | Bad Girl
Vítězná fotka z minulé ankety byla jednoznačná, můžete ji vidět v menu :-) No a ani tentokrát jsem nezměnila princip u vybírání fotek a je to opět tématicky - Avril s brýlema! Ale ne s těma slunečníma, s těma klasickýma :-) Nejvíc je nosila v letech 2010 - 2011, to mi pro tu dobu přišlo i takový tipický. No ale moc dlouho jí to nevydrželo. To je podle mě hrozná škoda, protože brýle jí sluší :-) Vybrané fotky jsou z různých let a snad nebude mít na hlasování vliv to, že jsou focené za jiných okolností. Ono je logický, že se spíš hlasuje pro tu photoshootovou, kvalitní a nezrnitou, ale třeba mě překvapíte :-D


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - únor 2018

2. ledna 2018 v 16:23 | Bad Girl
Zdravím vás všechny po náročných svátcích. Teda, alespoň u mě byly dost náročný :-D Jsem zase zpátky, v plném nasazení, zase s chutí psát. A taky mě zajímá, jak vy jste si užili svátky? Já pracovně, což je pro mě teda lepší než se válet doma a žrát (nevěřím, že tohle fakt píšu :-D). No ale je tu nový měsíc a s ním i POTM. Tentokrát to stíhám mnohem líp než předchozí měsíce, tak snad jak na nový rok, tak po celý rok :-D ... Pro lednovou anketu jsem vybrala fotky, co Avril přidala v minulém roce na socialní sítě. A že bylo z čeho vybírat :-D Hlasujte pod článkem. Vítěze minulé ankety najdete v menu nebo v odkazu na konci článku.


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - leden 2018

4. prosince 2017 v 18:34 | Bad Girl
Minulá anketa POTM byla dost těsná, což se zase tak často nestává :-) Tentokrát jsem vybrala fotky focené pro People z různých let. Nemám tušení, proč zrovna People, ale prostě mi padl do oka :-D První fotka je z roku 2002, druhá z roku 2015, třetí z roku 2008 a čtvrtá z roku 2003. Myslím, že jsem ty fotky poskládala víc než dobře (hihi), protože ten kontrast mezi jednotlivými obdobími a ta změna je absolutně neuvěřitelná. Mě samotnou by zajímalo, kterou vyberete, protože já bych nevěděla :-D Tak hlasujte. P.S. Věříte tomu (vím že ne), že fotka z roku 2008 bude mít chvíli deset let? wtf?


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4
VÍTĚZNÁ FOTKA:


POTM - Fotka měsíce - prosinec 2017

8. listopadu 2017 v 16:23 | Bad Girl
Abych pravdu řekla, na blog nemám teď moc náladu. Nebo spíš, ne náladu, ale jsem unavená něco vůbec přidat. A to bych fakt chtěla přidávat častěji, ale to podzimní počasí mě teda dostává... třeba jako že jsem chtěla asi tak před 3 měsícama změnit konečně ten jarní design. No, pořád se k tomu nemám :-D Ale když už tu vydržel tak dlouho (od května), tak se asi vyplatí počkat si na nějáký oficiální fotky k novému albu, ať je to pak aktualní. No ale dost mluvení o ničem... opět s týdením spožděním je tu POTM. Minulá anketa byla dost těsná, na výsledky se můžete podívat zde. Pro prosinec jsem opět vybírala tématicky. Každá fotka je focena za jiné příležitosti, v jiný rok a každá vypadá úplně jinak (logicky), ale všechny mají jedno společné - zimu a vánoce. Jsem zvědavá, která fotka to nakonec vyhraje, protože všechny jsou krásný. Takže hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - listopad 2017

9. října 2017 v 8:48 | Bad Girl
Slibuju, že příští měsíc už to nebude s takovým spožděním :-D Minule to bylo dost těsné, jsem ráda, že se vás tolik zapojilo, mimo jiné :-) No, v listopadu to budou 4 roky, co vyšlo 5. studiové album 'Avril Lavigne'. Jo, i mě se tomu nechce věřit :-D Vzhledem k tomuhle výročí jsem vybrala fotky z photoshootu právě pro tohle album, aby jedna z nich mohla v listopadu zdobit menu. Víte, že já tohle album miluju, dost jsem ho po vydání obhajovala a prostě je to srdeční záležitost, tak jsem vybrala moje oblíbené z photoshootu. Jsem zvědavá, která to bude, tak hurá do hlasování :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4
VÍTĚZNÁ FOTKA:POTM - Fotka měsíce - říjen 2017

10. září 2017 v 8:20 | Bad Girl
Jak víte, vždycky na POTM vybírám fotky tématicky, ale tentokrát jsem prostě nemohla na nic dobrýho přijít. Dobře, tohle trochu tématický je, ale ne tak úplně jako předešlý ankety :-D Vybírala jsem z paparazzi fotek, když se jich v posledním měsíci tolik objevilo. První a čtvrtá jsou z roku 2011, druhá a třetí jsou z roku 2010. Snažila jsem se vybrat ty fotky, který spíš vypadají jako z photoshootu než focený náhodně venku. No ale jedno mají společný určitě, Avril je na nich překrásná. Takže hlasujte, jsem zvědavá na vítěze :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:

 
 

Reklama