Novinky a články

Výročí: listopad

6. listopadu 2017 v 21:42 | Bad Girl
Moment, ono už je listopad? Kde jsem ksakru celou tu dobu byla? Vždyť před pár dnama slavila Avril narozeniny :-D No což, když se dívám na ty roky u dat, co jsou v tomhle článku, o to víc mi připadá šílenější, jak ten čas letí. Pro listopad je tu víc dat než z předešlých měsíců. Ale to nejdůležitější, před čtyřmi lety vyšlo 5. studiové album 'Avril Lavigne'!

19.11.2002 vyšel singl I'm With You (+ videoklip). 15 let od vydání.
03.11.2003 vyšlo první DVD My World. 14 let od vydání.
10.11.2003 vyšlo EP My World. 14 let od vydání.
04.11.2004 vyšel singl Nobody's Home. 13 let od vydání.
27.11.2006 vyšel singl Keep Holding On. 11 let od vydání.
01.11.2013 vyšlo páté studiové album Avril Lavigne. 4 roky od vydání.

Aktualizace v galerii: The Avril Lavigne Foundation Birthday Project

3. listopadu 2017 v 21:46 | Bad Girl
Fotku už jsme tu sice viděli, ale teď ji tu máme v celé své kráse. Normálně sem aktualizaci na fotky v lepší kvalitě nedávám, jen na ty úplně nové, ale tahle si myslím větší pozornost zaslouží <3

image host

"Live chat" s Avril na facebooku: Album už je téměř hotové

2. listopadu 2017 v 15:10 | Bad Girl
Včera jsem sem narychlo psala, že Avril bude živě na facebooku odpovídat na otázky. Ani jsem se nesnažila zůstat vzhůru, stejně bych tomu nejspíš prd rozuměla :-D Ale díky ostatním fanouškům tu máme i pár záběrů a hlavně nové informace ohledně připravovaného alba nebo třeba menší vyjádření ohledně nedávné konspirační teorie o Avriliné smrti (její reakce je prostě awww :-D). Abych to shrnula, Avril mi tímhle udělala neuvěřitelnou radost. Hlavně jsem ráda, že ohledně alba nemluvila v "hádankách" jak to ráda dělává :-D a řekla věci přímo (samozřejmě ne úplně, ale v rámci možností). Úplně mě ale dostává ta Avrilina nekonečná dobrá nálada. V tom videu je taková uvolněná, přirozená nebo jak to říct. Chápete mě? :-D Vím, že asi ne, ale tuhle Avril zbožňuju ze všech nejvíc. Tuhle optimistickou a usměvavou Avril ♥ Bože, na útržky těch videii se musím dívat pořád dokola, jak moc roztomilá tam je :-D Myslím, že tohle jsme my fanoušci přesně potřebovali. A doporučuju vám se na něj podívat, protože je to to nejroztomilejší, co dneska uvidíte :-D A abych vám to usnadnila, vybrala jsem vám to nejzajmavější, co Avril řekla :-)
  • Album už je téměř hotové, úplné dokonečení by mělo být pravděpodobně tenhle měsíc
  • Pilotní singl bude balada
  • Na albu chce mít vše perfektní
  • "Je to proces, tohle se nestane přes noc. Pořád se scházíme, pracujeme, píšeme, nahráváme..."
  • "Vím, že každý vždycky příjde a řekne: tohle je moje nejlepší nahrávaka a bla, bla, bla... ale já do toho dala opravdu všechno".
  • Písnička 'Warrior' byla napsána už před dvěma lety a nahrávat ji bude tento měsíc
  • Avril má více jak 20 nahraných písniček pro album
  • "Tohle je možná moje nejosobnější nahrávka."
  • "Album si zaslouží být co nejlepší, pro vás lidi. Už je skoro tady."

Avril bude živě na facebooku!

1. listopadu 2017 v 21:31 | Bad Girl
Rychlá novinka! Avril bude dnes, u nás teda až zítra, živě na facebooku. V USA je čas uveden v 5 hodin odpoledne, u nás to vychází zítra cca na 1 hodinu ráno (bohužel). Pokud se vám nebude chtít spát, můžete tam zaskočit :-)

Michelle Lavigne a Ryota Kohama mají holčičku

25. října 2017 v 16:52 | Bad Girl
Tohle nebude úplně novinka související s Avril, ale za zmíňku jistě stojí. Sestře Avril - Michelle a jejímu manželovi (článek zde) se narodila holčička!! Hrozně jim to přeju, ale bylo to hlavně nečekaný. Myslím, že jejich lednová svatba úzce souvisela právě s těhotenstvím :-D Ale to je jedno, vypadají spokojeně a to je hlavní :-) Od zítřka už zase novinky, na které jste zvyklí :-)

Aktualizace v galerii: Maxim

17. října 2017 v 14:04 | Bad Girl
Tyhle fotky mám uložené v počítači už docela dlouho, ale po přísunu novinek jsem je sem ještě nestihla dát. Jsou to doposud neviděné fotky pro Maxim z roku 2010. Kvalita bohužel není nejlepší. Jsou, jak jinak, od ALHKFC, který musí mít v zásobě takových fotek ještě spousty... a samozřejmě je nikdy neuvidíme :-D

image host image host image host

Good & bad NEWS

16. října 2017 v 19:16 | Bad Girl
Ten pocit, když máte jenom dvě novinky, z toho jednu dobrou a jednu špatnou, a zapomenete, co bylo tou dobrou.. vím, ten pocit můžu mít asi jenom já :-D Ale abych vás zbytečně neděsila špatnou zprávou, oficiálně od Avril není potvrzená! No, to je jedno, jdeme na to...


Začnu tou špatnou, abych vám pak spravila náladu tou dobrou (jou, mám to fakt dobře vymyšlený :-D)... Jeden z fanoušků na twitteru se ptal italské BMG (pozn.: BMG je společnost, u které Avril začala nahrávat), jak to vypadá s novým albem. Její odpověď ale není zrovna uspokojující. Prý je vydání alba naplánované na rok 2018! Tak to vypadá, že naše domněnky, špatný pocity, že to nestihne, byly asi oprávněný. Ale jak říkám, potvrdili to pouze oni a třeba se něco změní, ale buďmě upřímní... do konce roku zbývají dva měsíce a myslím, že Av stihne maximálně singl. Každopádně, já budu ráda, když to vůbec vydá :-D Musíme být optimisti :-D A ještě se u tohohle musím pozastavit, protože jsem docela v šoku z reakce některých fanoušků. Četla jsem i něco jako, že s náma pěkně vymr*ává, že nám lhala, že ztrácí svoje fanoušky a podobný kydy. A ano, přesně takhle to vídávám napsáno. Nevíme, jak moc těžký je album dát dohromady, vytvořit z toho něco geniálního, aby to oslovilo co nejširší publikum, aby to bylo prostě dobrý. Ale stejně to všichni (ne všichni jako všichni, ale tyhle zmiňovaný lidi) budou chtít hned! Mě to teda úplně vytáčí, jakoby nemohli chvíli počkat. Jako, je pravda, že nám nemusela dělat naděje o skvělým roku 2017, ale když už jsme čekali čtyři roky, jsem si jistá, že dalšího cca půl roku to vydržíme. Tihle lidi nejsou asi jako moc true fans, ale je lepší to přejít.

A teď, po delším slohu, je tu ta dobrá! Před pár dny se objevilo na weibo.com video s upoutávkou na novou hudební online show I Am Musician. Podle toho co vím, umělci budou pomáhat začínajícím hudebníkům s jejich tvorbou a co je hlavní, Avril tam bude taky!! Juchůů! V upoutávce se sama objeví a je tam hrozně cute :-) Těšíte se? :-)(zvětšíte kliknutím)

Teď jsem si ještě vzpomněla, že je tu ještě jedna dobrá zpráva. Po vydání prvních třech alb na vinylu vychátí i čtvrté, Goodbye Lullaby! Vyjde 10. listopadu a objednat si ho můžete třeba tady.

Výročí: říjen

11. října 2017 v 16:14 | Bad Girl
Tak nové fotky až zítra, zjistila jsem, že tu ještě nemám seznam výročí pro říjen. Tentokrát to jsou pouze tři výročí a všechny se týkají singlů. Je zajimavý pro srovnání, že videoklipy Nobody's Home a Let Me Go od sebe dělá 9 let, ale Avril v nich vypadá téměř stejně. Další ukázkový příklad, že Avril nestárne :-D Nevím, kdo tu fotku napravo vytvořil, ale je to parádní :-D

20.10.2004 vyšel videoklip k Nobody's Home. 13 let od vydání.
02.10.2007 vyšel singl Hot (+ videoklip). 10 let od vydání.
15.10.2013 vyšel singl Let Me Go (+ videoklip). 4 roky od vydání.

Birthday Project + Potvrzení dalších dvou písniček z alba

3. října 2017 v 13:25 | Bad Girl
Zjišťuju, že co se týče novinek, tak jsem děsně pomalá :-D Ale zase máte jistotu, že každej den tu budete mít něco novýho :-) Dneska to bude čistě jen novinkový článek, ty další dny to bude velkááá spousta fotek.

The Avril Lavigne Foundation: Birthday Project


Každý rok pořádá Avril na svoje narozeniny projekt spojený s její nadací, který má pomoci těm, kteří to potřebují. Vzhledem k tomu, že před dvěma lety sama Avril onemocněla lymskou boreliózou, rozhodla se i tentokrát, jako minulý rok, spolupracovat s nadací LymeLight, která pomáhá lidem s tímto onemocněním. Cílem téhle kampaně je vybrat $50,000, které následně pujdou dětem a dospívajícím trpící lymskou boreliózou. Taky má tenhle projekt zvýšit povědomí o téhle nemoci. Přispěním určitě částky můžete tak získat různé ceny, jako jsou trička, mikiny, podepsané CD... a hlavně, nejlepší cenou je 10ti minutový telefonát se samotnou Avril! Přispívat můžete do 27. října 2017 na tomhle odkazu.


Tím pádem už je konečně aktivní oficiální stránka theavrillavignefoundation.org, která byla dlouhou dobu mimo.

Dvě nové potvrzené písně z alba

Další novinkou je potvrzení dvou nových písní z nadcházejícího alba. Jde o písně It was in me a Lucky One's. Můžete si všimnout, že na obou pracuje i Lauren Christy, která s Avril napsala I'm With You. Další písně, co už známe jsou Warrior, Crush a Black&White. Konečně něco nového, co se týká samotného alba :-)

NEW SONG: Grey feat. Avril Lavigne & Anthony Green - Wings Clipped

28. září 2017 v 21:21 | Bad Girl
Ježíííš, nestíhám!! Co se to děje? :-D Tam fotky, tam videa, novinky, tady ehm ehm, NOVÁ PÍSNIČKA! Nevím co dřív a hlavně, když teď budu od rána do večera v práci :'-))))) Tohle ale prostě nepočká do rána, jakou z toho mám radost. Tak jak jsme předpokládali, Avril něco na svoje narozeniny vydá. A taky se tak stalo. Sice to nesouvisí s 6. albem ani to není od samotné Avril, ale omg, tohle je tak super překvapení. Jedná se o featuring se skupinou Grey a Anthonym Greenem. U mě to byla teda láska na první poslech. Je to úžasný slyšet Avril zase po takové dlouhé době. A hlavně v něčem novém. Na tenhle styl hudby u ní nejsme moc zvyklí a mě k ní teda neskutečně sedlo. A co na to říkáte vy? Líbí se vám? Jinak v následujících dnech vás čeká spoustu novinek - paparazzi fotky, photoshoot, videa... no máte se na co těšit, ale tohle je asi ta nejlepší novinka :-)

 
 

Reklama