Novinky a články

Lisa Foxx o novém singlu

Sobota v 21:34 | Bad Girl
Mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Aby jsme to měli za sebou, začnu tou špatnou.

- Album hotový ještě není! I pro mě to bylo zklamání, když Avril zveřejnila v pořadí asi miliontou druhou fotku piana a miliontou devátou fotku u mikrofonu. (Omlouvám se za tu ironii, ale mě ty fotky už vyloženě ničí :-D). Fotky přidám později, na ty snad nespěcháte :-D Ne, ať si pracuje a album je pak dokonalý, bez chybičky. Jen už to prostě nedávám :-D Takže, naše domněnky byly nejspíš mylné... i když ne tak úplně. Na to už pak navazuje ta dobrá zpráva.

- Když byla Avril na návštěvě u JoJo Wrighta, tam se asi museli dít věci :-D Avril tam přítomným ve studia pustila singl, který má jako první vyjít pro 6. album! No, nic konkrétního nevíme, ale Lisa Foxx (je na jedné z fotek v předchozím článku) řekla na twitteru, že máme ještě vyčkat, že nechce zničit překvapení a proto nesdělí nic konkrétního. Jen, že datum vydání Avril oznámí už VELMI brzo a budeme to milovat, a hlavně se s náma podělila i o dojmy z prvního singlu. "Její hlas je ÚŽASNÝ jako nikdy předtím a MILUJU ten singl!!"

Máme teda alespoň jistotu, že singl je hotov. A mě to teda úplně stačí. Jako vím, co u Avril znamená 'brzo', ale když vím, že je to hotový, tak už je mi vcelku jedno, kdy to vyjde :-D

Výročí: únor

3. února 2018 v 17:25 | Bad Girl

Mám teď nemocnou číču, tak se omlouvám za případnou neaktivitu. No a taky vím, že omlouvat se pořád dokola musí bejt dost otravný číst, ale jako, já doufám, že mě v tomhle chápete... A taky vím, že to tady vypadá na umření, ale fakt se snažím, jako fakt :-D Ale přísahám, jakmile započne 6. éra, budu tady jako na koni :-D Každopádně, našla jsem si chvilku alespoň na seznam výročních dat a všechny se týkají singlů. Pamatujete, jak jsem tady měla po vydání Give You What You Like ten tématickej design? Nooo, tak to už jsou tři roky. Jako jak?! :-D

27.02.2007 vyšel singl Girlfriend (+ videoklip). 11 let od vydání.
17.02.2010 vyšel videoklip k Alice. 8 let od vydání.
13.02.2011 vyšel promo singl Push. 7 let od vydání.
10.02.2015 vyšel videoklip k Give You What You Like. 3 roky od vydání.

AVRIL IS COMING TO SLAY

21. ledna 2018 v 22:13 | Bad Girl

Prostřednictvím soukromých zpráv napsala Avril jednomu fanouškovskému účtu (@iHearttAvril) aktualní stav nového alba. A? Nemůžu říct nic jinýho, než že už je to sakra blízko! Album by mělo být dokončeno koncem února a to je za chvíli. Tenhle rok bude patřit naší Avril <3 A jak moc se těšíte teď? Čeká nás totiž pravděpodobně to nejpromakanější a nejosobnější album za celou její šestnáctiletou kariéru a já jsem si skoro jistá, že to bude i to nejlepší. A ono to za chvíli všechno začne. Úúúúú... <333

(pozn.: Jak se Avril zmiňuje o trendech na twitteru - její jméno se tam během minulého týdne objevilo asi čtyřikrát a z toho myslím dvakrát celosvětově. Avril má ty nejlepší fanoušky, to jen díky nám :-))))


UPDATE 22.01.2017 11:11 Abych kvůli tomu nemusela psát nový článek, tak to přidám sem. Ono to k tomu vlastně i patří. Jedna fanynka (opět na twitteru) se Avril zeptala, jak by popsala své šesté album. A i když se to fakt moc často nestává, odpověděla jí.

"Osobní, blízké, důvěrné, dramatické, nefalšované, mocné, silné a nečekané. Tahle nahrávka je opravdovou emocionalní cestou." - AL

Výročí: leden

13. ledna 2018 v 9:07 | Bad Girl
I když jsem se vrátila už ve čtvrtek, hned jsem šla do práce a tak jsem nějak nestíhala. Popravdě, ani teď to moc nestíhám, ale chtěla jsem sem něco dát, tak alespoň seznam výročních dat. Jinak, za tu dobu, co jsem tu nebyla se něco málo objevilo, dodám začátkem příštího týdne :-)

05.01.2003 vyšlo EP The Angus Drive. 15 let od vydání.
29.01.2010 vyšel singl Alice. 8 let od vydání.
10.01.2011 vyšel singl What The Hell (+ videoklip). 7 let od vydání.

Pápá

6. ledna 2018 v 8:34 | Bad Girl
Tak jsem tu moc dlouho zase nepobyla. Dnes odjíždím pryč a vracím se ve čtvrtek. Budu bez příštupu k internetu a nestihla jsem teda ani nic přednastavit, takže tady bude pusto a prázdno. Mějte se tu pěkně a hned jak přijedu, vše přidám :-)

Šťastný a veselý... a všechno to ostatní

24. prosince 2017 v 12:40 | Bad Girl
Normálně sem vánoční přání samostatně do článku nepíšu, ale obávám se, že do konce roku tady nebudu, protože... práce. Tak bych vám zrovna ráda popřála i do novýho roku. Já se tu ukážu až po novým roce. Je to sice delší (potřebovala bych na to asi obsah - jo, má to tři kapitoly) a číst to rozhodně nemusíte. Je to vlastně spíš takový shrnutí (asi), co se u Avril stalo a hlavně nestalo. Pokud vás to shrnutí nezajímá, sjeďte na druhý odstavec. Tam už najdete všechno, co ve vánočním i novoročním přání potřebujete slyšet :-D V tom třetím, nejkrásnějším, najdete vzkaz pro Avril od fanynky Peggy, který tu už měl dávno být, ale to bych nebyla já, kdybych na něco nezapomněla.


Když bych shrnula rok 2017 u Avril, bylo to plný očekávání a nadějí. Vlastně jsme celej rok nedělali nic jinýho, než čekali na nový album. Čirou náhodou jsem si projížděla archiv a našla tu osudnou zprávu, kterou nám Avril dala minulý rok pod stromeček (tady). Ano, psala, že nové album vyjde v roce 2017. Nenapsala, že vydá novou hudbu - písničku - něco ještě menšího, ale doslovně napsala, že letos vydá nový album. A my tak naivně čekali, čekali a čekali, až nám někde ke konci srpna došlo, že to asi tak žhavý nebude a nemůže to do konce roku stihnout vydat, že to prostě nejde. Ale tak nějak jsme pořád alespoň s poslední jiskřičkou naděje doufali, že už to má třeba hotový a bude velký překvápko. No a dneska jsou Vánoce a vono nic. Mezi tím dlouhatanánským čekáním na album jsme čekali zase i na něco jinýho. Charming, kterej měl mít premiéru už tak před rokem a byla posunutá na letošní rok, tak na to jsme čekali taky. A čekali a čekali... A teď vás prosím, neberte tuhle část článku nějak vážně, vlastně ji neberte vůbec vážně :-D Musela jsem si rýpnout a vnést do toho trochu ironie, protože nemůžeme brát všechno tak vážně jako doposud - myšleno tím čekáním na dlouho očekáváné album :-D I když jsme vlastně jen čekali a nic se nestalo, Avril zase rozjela jiný projekty. Třeba Abbey Dawn byla věnována snad největší pozornost a jsem ráda, že to dělá pořád s takovou vášní jako když začínala. Ok, my, co už nejsme teen, ty lebky a cupcaky už nás možná moc neberou (ne všechny samozřejmě), ale to neznamená, že to nedělá dobře jako kdysi. A taky je super, že se zase vrátila ke své nadaci, to musím taky zmínit. A zase mezi tím vším vzešlo pár skvělejch featuringů (Listen, Wings Clipped, Baby It's Cold Outside). A co vlastně z tohohle roku plyne? Mělo vyjít nový album a začít nová éra, ale nikdo z nás jí nemůže mít za zlé, že to letos prostě nevyšlo. Zase se snažila jinde a pořád stíhala lítat do studia a makat, aby bylo všechno perfektní. Za to si jí vážím snad ještě víc. Co o to, že to vyjde o pár chvíl později, bude to perfektní album, no ne? Nikdo z nás neví, jak těžký je vytvořit plnohodnotný album, co by mělo předčít všechny ty ostatní, proto bych tohle roční albumové spoždění, co nás letos provázelo, brala s naprostým nadhledem.

A po tomhle náročným obhajování a shrnutí, bych vám mohla konečně popřát k Vánocům i novému roku, což byl účel tohoto článku, ale pojala jsem to trochu jinak no. Ať už byl váš rok jakýkoliv, alespoň tenhle poslední týden vypněte od všechno, co vás stresuje - ať už je to práce nebo ta miliarda lidí v obchoďácích a všude jinde v posledních dnech. Vzpomeňte si na všechno to pěkný z letošního roku a zapomeňte na to špatný a užijte si tyhle poslední dny roku nějak v klidu. Přeju vám všem, stálým i náhodným, návštěvníkům, teda šťastný a veselý, a do novýho roku jen to nejlepší ♥

Na závěr tohoto článku jsem ještě dlužna něco sem dát. Peggy mi poslala vzkaz pro Avril k jejím narozeninám (v září!!) a já slibila, že ho sem dám, protože je to 100% jeden z nejkrásnějších vzkazů, co jsem kdy četla. Bohužel času bylo málo, kevšemu jsem na to 100x zapomněla a tak jsem si řekla, že i když to bylo přání k narozeninám, zaslouží si tu být. Je to napsáno krásně, opravdu krásně a musela jsem to číst pořád dokola a dokola. Snad to oceníte stejně jako já. Takže ještě jednou, všem pěkné vánoce a šťastný nový rok :-)

Milá Avril,
chci, abys věděla, že tvá existence a tvorba pro mě znamená neskutečně moc. Je to láska, kterou dáváš svým fanouškům a oni ti ji tak mohou vracet. Společně tvoříme lásku, a to je ta nejkrásnější věc. Je to něco, pro co stojí za to žít.

Není to tak, že žiji jen pro tebe. Ale někdy je mi mizerně, tak jako každému. Někdy si přeji neexistovat, tak jako mnoho jiných. A když si v těch chvílích pustím tvou hudbu, ten pocit přejde. Už nechci zavřít oči a zmizet. Protože bych neslyšela tvou hudbu... chápeš, co chci říct? Jsi forma lásky, která nikdy neodchází, nemizí. Kdykoli si můžu pustit tvou píseň, zabroukat si ji nebo se jen podívat na tvou fotku. Když slyším tvůj nádherný hlas, věřím, že život stojí za to žít. Jinak by v něm nepřežilo něco tak vznešeného, citlivého, hlubokého a energického, jako je všechno, co děláš.

Každý člověk potřebuje lásku. V jakékoli formě. Jinak by nepřežil. To je smysl bytí na tomto světě i mimo něj. Smysl všeho. K narozeninám ti proto přeji, abys stále tvořila lásku, tak jako doteď. V jakékoli formě, která tě bude naplňovat. Vždycky se ti vrátí. Nikdy nepochybuj.
Děkuji ti za všechno, co jsi, za to, kým si a za to, jaká jsi.
Miluji tě, nepodmínečně.

- Peggy Tail.

Nová písnička z alba 'In Touch' (?) a něco navíc

18. prosince 2017 v 17:21 | Bad Girl
U Avril je stále hrobové ticho. Já vím, práce na albu a Vánoce, ale přece jenom se objevilo něco nového. Na ASCAP se objevila nově zaregistrovaná písnička "In Touch". Měl by jít o featuring se zpěvačkou Bebe Rexha (za boha netuším, jak se tohle skloňuje) a u textařů se opět objevuje třeba Lauren Christy (I'm With You, Complicated...). Před dvěma měsíci jsem sem dávala další dva možné názvy písniček, které se na ASCAPU objevily (It was in me a Lucky One's). Jestli je to ovšem všechno pravdivý, potvrdit nemůžu. Podle mě to bylo rozhodně zajimavá spolupráce i když to, co zpívá Rexha se mi zrovna nelíbí, na tohle bych byla zvědavá. Ale jak říkám, jinak potvrzené to není!

No a další menší novinkou je nový cover k písničce "Baby It's Cold Outside". Líbí se vám první, jednodušší, nebo tenhle? Mě osobně hrozně mrzí, že v posledních dvou letech, kdy Avril nazpívala podle mě docela dost "hostujících" písniček, jsou na coverech použity jen fotky ze starších photoshootů, že prostě nenafotila nic specialního. Na tomhle je třeba fotka použitá z neoficiálních fotek k 5. albu. A to mi přijde trochu mimo.


1. cover

2. cover

Výročí: prosinec

13. prosince 2017 v 20:09 | Bad Girl
Ok, trošku jsem na tohle zapomněla, ale s malýnm spožděním jsem tady :-D Ono vlastně není až tak o co stát. V prosinci toho Avril vydala nejmíň ze všech měsíců. A to hlavně kvůli Vánocům... což je, předpokládám, i důvod momentální neaktivity od Av. Jak jsme si krásně zvykli na nový fotky a novinky, tak teď se neobjevilo nového vůbec nic. Ale po novém roce už by to mohlo všechno začít ... :-)


31.12.2003 vyšlo EP Avril Live: Try to Shut Me Up. 14 let od vydání.
07.12.2005 vyšlo DVD Bonez Tour 2005: Live at Budokan. 12 let od vydání.

'Baby It's Cold Outside' je na soundtracku filmu 'Switched for Christmas'

6. prosince 2017 v 16:54 | Bad Girl
Nejdřív začnu tím, že po Avril se slehla zem. Žádné novinky, fotky, zkrátka nic. Přikládám to k práci na albu, ale připadá mi to trochu nelogický hned po tom, co vyšla nová písnička, o které bude dneska řeč. Čekala jsem trochu propagace na socialních sítích a tak, ale to bych chtěla možná trochu moc :-D Ale o čem chci dneska psát, konečně známe důvod, proč tak z ničeho nic vyšla písnička 'Baby It's Cold Outside'. Objevila se totiž se na soundtracku k filmu 'Switched for Christmas', který měl před deseti dny premiéru na televizní stanici Hallmark. Na youtube už film je, kdo by se chtěl podívat (jestli jsou plně funkční, nevím). Myslím, že už jenom podle plakátu k filmu jde poznat, o jaký film asi pujde. Takový ten nejvíc klasický romantický film s tím nejvíc předvídatelným koncem :-D A jestli jsou ty verze na youtube tak jak mají být, písnička hraje hned na začátku a konečně ne v titulcích, juchů :-D :-)

Vánoční svetry Abbey Dawn a další

28. listopadu 2017 v 17:48 | Bad Girl
Tak prvně, asi vám dlužím omluvu. Pěkně na to tady kašlu, což mě samozřejmě mrzí, ale poslední tři týdny je toho nějak moc, jak v práci, tak mimo ni. Teď to sice všechno stíhám a stíhala bych i blog, ale to je další problém... nějak nenacházím chuť cokoliv napsat a okomentovat články zase na vašich blozích (mířím na spřátelné blogy). Sice tam chodím a vždycky chci něco napsat, ale nikdy se k tomu už nedostanu. Ti, co blogují, to znají - blogová krize... a snad mě i chápou. No a snad mě to hlavně brzo přejde. Je to boj, ale nechci sem psát z povinnosti, to už by pak nebylo ono.

Teď jsem se trochu nakopla a přicházím s jednou novinkou. Avril spustila na černý pátek (asi jako všechny e-shopy a obchody) akci i na Abbeydawn.com, kde můžete i teď najít všechny věci ve slevě. Krom toho ale přišla i s nabídkou nových věcí Abbey Dawn, které si můžete teď předobjednat právě na oficiálním e-shopu. Jde o dva vánoční svetry, hrníček, bundu a čepici. Já osobně tyhle vánoční vzory ze srdce nesnáším a to na žádným oblečení ani věcech! :-D S tímhle se mi Avril teda vůbec netrefila do vkusu. Kevšemu už jsem hodně podobnej merch u někoho viděla, nemluvě o Iron Fist, který už tyhle dost podobný svetry měl. Jinak je to stejný jako předtím. Už na tom taky nenacházím nic strhujícího, originálního, jak jsem poslední kolekci ještě viděla a obhajovala ji. Už jsem nejspíš taky vyrostla z lebek a koster, tak možná proto mě Abbey Dawn nechává už docela chladnou. No ale co vy? Líbí se vám? Pořídili byste si něco z toho? Pište názory :-)

PŘEDOBJEDNÁVEJTE NA ABBEYDAWN.COM

 
 

Reklama