Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril

Happy Easter!

12. dubna 2018 v 19:45 | Bad Girl
Budu upřímná, tyhle další a další fotky ze studia mě unavují. A nebylo by tomu tak, kdyby Avril už v listopadu neříkala jak má album skoro hotový a jak za chvíli bude vydávat singly a jako AL6 je za rohem. Vždycky jsem ji v tomhle respektovala. To album nepotřebuju hned, ať si je klidně za dalšího půl roku, ať je pro Avril hlavně dokonalý... ale ať nám nenaslibuje jak do konce února je album určitě hotový. Čím dýl oznamuje konec nahrávání a čím dýl se to prodlužuje, nic se furt neděje, žádný info, tím míň se na to album těším. S další fotkou ze studia, byť rok starou (fotka s kytarou), to vzdává víc a víc fanoušků. Opravdu, na twitteru se to jenom hemží rozlučkovýma zprávama, že je tyhle příspěvky nezajimají, přerušují sledování na soc. sítích apod. Mě samotnou to ani pak nebaví a to jsem se snažila to doteď tolerovat a bejt nadšená, že na tom Avril fakt maká. A nejde mi o to kdy to vyjde, ale slovo "soon" má u Avril asi úplně jiný význam jako u nás. Přidávat stopadesátou fotku ze studia, která oznamuje další "soon", už je to skoro u konce, blíží se to...a pak se další dva měsíce neděje vůbec nic. Nedivím se, že jsou všichni naštvaní.

Ale aby tenhle článek nebyl jen v negativním smyslu, na velikonoce přidala Avril na instagram pár moc pěkných a sluníčkových fotek, který sem po 14 dnech konečně dávám.


Happy Easter everyone. Hope you are having a beautiful day with your family and friends @ryancabrera#family#easterfun

Avril & Stephan Moccio

31. března 2018 v 21:24 | Bad Girl
Až po čtrnácti dnech se objevily nový fotky. A po čtrnácti dnech vlastně něco novýho. První fotka je od Stephana Moccia (who knows, jestli to mám dobře napsaný :-D) a teď s ní pracuje na jejím albu. Druhá je od Avril a je na ní se svoji kamarádkou. Nevím, při jaké příležitosti byla ta první focena, ale Av je tam dost zvláštně oblečená :-D A celkově tam vypadá jinak. No a chci se samozřejmě omluvit za mou nepřítomnost, ale teď je toho hodně.

Studio again

10. března 2018 v 21:02 | Bad Girl
Tak a já se konečně dostávám po delší době k fotkám z instagramu. Asi vás nepřekvapím a asi i zároveň zklamu, že jde převážně o nekončící fotky ze studia. Na druhou stranu, komentář Stephana Moccia, který je na jedné z fotek: "Vždycky říkám... všechny skvělé věci zaberou čas", je trochu povzbuzující :-) Taky to jsou ale moc pěkný fotky. Mimo to dělá Avril teď dost často "flassbacky". Úplně posledně fotky jsou titulky Nylonu. Samotnou by mě zajímala vaše odpověď na její otázku. Které vydání s Avril máte nejraději? Za mě stopro z roku 2006 <3


🎶music with 🇨🇦 "

The end?

21. února 2018 v 16:17 | Bad Girl
Před pár dny, bez jediných slov, zveřejnila Avril fotku z roku 2004 focenou pro YM (ty fotky miluju!). Vidět ji můžete níže. V prvních vteřinách si myslíte, že jde jen o throwback, jak to občas na instagramu Avril dělává, ale... když se nad tím zamyslíte a pozorně se podíváte, nápis the end + dokončující práce na albu + konec února = já si prostě myslím a stejně tak dalších 99% fanoušků, že tím chtěla zcela nenápadně naznačit, že se buď práce na albu blíží k úplnému konci a nebo už u konce je! Tohle prostě není náhoda, tomu nevěřím :-D Avril mluví v hádankách, to ona umí. A i po těch letech mě to nepřestalo štvát :-D No a co mě ještě v téhle teorii utvrdilo jsou nový fotky z iHeart Radia. Jako, v prvních chvílích se o mě pokoušel infarkt, protože první co mě napadlo byl rozhovor, ale zklamu vás. Byla to jen přátelská návštěva JoJo Wrighta. Avril u něho naposledy dělala rozhovor v roce 2013, tedy před vydáním 5. alba. A tohle taky určitě není náhoda :-D Jo a Avril hrozně dobrý legíny :-D

Počet fotek: 9


image host image host image host image host image host image host image host

Baby Shower

16. února 2018 v 18:06 | Bad Girl
Ták, teď se podržte... v tomhle článku ...nebudou.. fotky... ze studia!! Jupí! :-D Ne, nebudu už rejpat. Kde jenom začít. Dobře, začnu tím jednodušším. Ve valentýnském "přání" zvřejenila Avril novou fotku, která byla focena k promu k 5. albu. Přidávám ji teda i k těm ostatním. Fakt by mě zajímalo, kolik takových fotek ještě existuje :-D A co se týče ještě sv. Valentýna, ve videu níže se můžete podívat na růže, co Avril dostala :-)

Ostatní fotky už jsou z oslavy Maryse Mizanin pro její miminko, co se má co nevidět narodit. Fotky, co vznikly, jsou teda naprosto úžasný, nemůžu se na ně vynadívat :-) A zaujal mě Avrilin outfit. Všichni ve třpytivejch šatech a Avril v obří mikině s lebkou... ona byla vždycky originální :-D <3

Počet fotek: 16


image host image host image host image host image host image host image host

Studio life

13. února 2018 v 21:21 | Bad Girl
Ááá, milionté pokračování fotek ze studia :-D Ale ne, tady to jsou jen dvě fotky, ale mě se to za ty tři roky tak hrozně okoukalo, že už to ve mě ani nevzbuzuje žádný emoce :-D Už se právě těším, až tyhle fotky přestanou, protože proč... protožeto album bude hotový! :-D Takže ne, že bych nebyla ráda, ale byla bych radši, kdyby už to bylo :-D Snad mě chápete :-D No a nic nového kromě těhle fotek a videii se neobjevilo nic, musíme vyčkávat.

Počet fotek: 5


image host image host image host image host image host

February is a great month

7. února 2018 v 19:59 | Bad Girl
"Probudila jsem se tak natěšeně. Únor je skvělý měsíc. Začala jsem s mixováním mého alba a všechny ty kousky do sebe konečně zapadají. Ty písničky jsou k mému srdci tak blízko. Držte mi palce zatímco házím každou další kapku mě do těchto posledních fází. Čas je síla. A já tenhle čas potřebovala. Na to abych žila. Na to abych psala. Na to abych si prošla vzestupy a pády. A i když se nemůžu dočkat, až tohle dokončím ha konečně jsem se naučila užívat si tu cestu, tu jízdu, ten současný okamžik."

Tohle je zpráva, co dneska Avril napsala na instagram s přiloženou fotkou (2.). Vypadá to, že v tvorbě alba bude únor zásadní, protože bych řekla, že koncem února už to budou poslední úpravy (čistě můj odhad :-D) a pak by to třeba mohlo pomaloučku začít. Sakra, já se tak těším :-D

Počet fotek: 3


image host image host image host

New York

5. února 2018 v 10:45 | Bad Girl
Avril byla posledních pár dní v New Yorku a byla tak hodná, že nám od tam poslala i pár selfíček a pár promo fotek k Abbey Dawn :-D A taky by bylo super, když si tak vyrazila do světa, aby to zdokumentovali paparazzi, co? :-D Ale to už chci asi moc :-D Nechybí ani nezáživná videa, na kterých Avril nenajdete, ale můžete se podívat jen tak, pro zajímavost :-)

Počet fotek: 7


image host image host image host image host image host image host image host

Oh finally

24. ledna 2018 v 9:28 | Bad Girl
Tyjo, to není možný. Konečně něco novýho! :-D Tohle jsou fotky za posledních dvacet dní... a fakt jich je jenom šest :-D Ale zato jsou ty nový z letadla nejvíc nádherný, tak je to vlastně všechno v pořádku :-D Určitě se podívejte i na videa, ty jsou boží! Zdá se mi to, nebo je Avril čím dál víc roztomilejší? <3

Počet fotek: 6


image host image host image host image host image host image host

Za prosinec

3. ledna 2018 v 17:27 | Bad Girl
Avrilina aktivita na sociálních sítích hodně zeslábla oproti minulým měsícům. Hlavně, když si uvědomím, že naposledy jsem do této rubriky přispívala 15. listopadu (cooo?). Avril přidala pár příspěvků, ale je jich pomálu, hlavně jsou to teda videa. Kromě tohoto se teda nic jinýho neobjevilo, ale snad se v následujcích týdnech zlepší :-)


image host image host image host image host image host image host image host
 
 

Reklama