Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril

Za poslední týden

Úterý v 13:31 | Bad Girl
Teď se toho nahromadilo na socialních sítích opravdu hodně, když to porovnám s posledními týdny, kdy se po Avril slehla zem. No ale co je hlavní, zatím co o sobě nedávala vědět, byla ve studiu a pracovala na albu. Když to teď tak píšu, tak mě opravdu děsí fakt, že letos to má vyjít, jsme v půlce roku a ona na tom stále pracuje, ale ok ok :-D Poslala nám nádherný fotky a když říkám nádherny, tak jako opravdu nádherný :-D A kromě toho i spoustu videii.

Počet fotek: 4


image host image host image host image host

via insta stories

11. července 2017 v 11:00 | Bad Girl
Juchůůů, Avril žije! Včera jsem vám psala, že přidala asi po sto letech novou fotku. A teď přidala rovnou další tři + jedna je z instagramu Mika Hellera. Tohle mi fakt chybělo. Díky těmto fotkám je ta dlouhá neaktivita ze strany Avril zcela odpuštěna :-D A jak můžete vidět, imgbox si ze mě dělá asi srandu, protože je zase plně funkční a žádný fotky mi nezmizely -_- :-D Takže jedeme dáál.

A na co jsem ještě zapomněla, Evan slavil asi před 14ti dny narozeniny a já mám s mega velkým spožděním přeju všechno nejlepší <3 Avril postla i fotku, která je má nejoblíbenější ♥ A ke Dni Kanady se taky nezapomněla vyjádřit :-)

Počet fotek: 7


image host image host image host image host image host image host image host

#WildBitch

15. června 2017 v 21:06 | Bad Girl
Ahoj ahoj. Ještě předtím, než zase na víkend zmizím do práce tu mám dvě nové fotky. Teda, jednu novou fotku. Ta v pruhovaném tričku je nám všem dobře známá. Je to rok 2004 (asi teda) a Avrilin popisek vystihuje fotku skvěle: "And...those were the days. #WildBitch PS Smoking is terrible HA" . Taky bych chtěla vypadat na fotkách, kde jsem nalitá jak váza, vypadat tak dobře :-DD A co si všichni vybavíme? Avrilinu legendární větu "Don't smoke. Smoke only when you're drunk" :-D <33 No a ta první fotka je opět ze studia. Jinak, jsem hrozná, ale tenhle design už mě začíná zase štvát. A nejhorší je, že mi nejde vytvořit ani nic, co by se mi líbilo. Ach jo... :-( :-D


DCP_YP1_W0_AA0_MKR DCPZyk_TXUAAJB5x

Laying down vocals

12. června 2017 v 10:41 | Bad Girl
Už dlouho jsme tu neměli takovouhle studiovou fotku. Já doufám, že jde u nahrávání alba všechno podle plánu. Nemůžu se dočkat! Jinak žádné novinky nejsou, jen tahle fotka :-)


DCAk_Xiq_Vo_AA5_Ad_W

Happy Birthday Gabe

29. května 2017 v 17:32 | Bad Girl
Tak vás zdravím po hodně náročným víkendu. Novinky nejsou, jen tahle fotka a dvě videa. Avrilin velmi dobrý kamarád a taky její vizážista, Gabriel Panduro oslavil včera narozeniny. Netuším kolikáte :-D, ale i tak mu přeju vše nejlepší :-) Avriliny dortíky nepřestanu nikdy obdivovat :-)DA uqcv UMAA0 A T

Abbey Dawn

22. května 2017 v 22:02 | Bad Girl
Tak to vidíte sami. Normálně jsem se na ten design vyprdla :-D Mě se dneska fakt nechtělo, byla jsem utahaná z práce a poslední zbytky nervů jsem si nechtěla vyplýtvat na nastavování designu, takže zítra :-D Stejně jsem místo toho původního, co tu měl být, udělala ještě jinej a nedivila bych se, kdybych zítra udělala ještě úplně jinej. Jsem věčně nespokojená, však víte :-D A když jsme u těch nervů, dneska jsem už i v rádiu slyšela o naší Avril a její údajné smrti. Moc to nepolevuje, youtube je zaplavený videama od youtuberů, píše se o tom snad na všech stránkách... nechtěla jsem se tady v tom už dál pitvat, ono je lepší se o tom nebavit a ještě to roznášet dál, ale musela jsem se o tohle podělit. Snad už to bude naposledy, co se tady o tomhle zmiňuju a hoax pomalu odejde někam do pryč. No ale objevilo se spoustu nových videii, který máte v jednom, což je mnohem pohodlnější a určitě se na ně podívejte, protože Avrilin smích je prostě nejroztomilejší :-D ♥ A taky přibyly dvě nový fotky s Abbey Dawn, jak jinak. Nevím, jestli mám tu jednu fotku zařadit do photoshootu nebo je to jen momentka. Uvidíme časem, ale vypadá to na další k photoshootu. Je ale nádherná <3DAcmqg8_Xs_AAw7y0 DAcmqh_BW0_AAlv8_Y DAP661d_Xg_AA0b_KH

Beginning production this week for the album

18. května 2017 v 16:30 | Bad Girl
Dění kolem oné konspirační teorie nepřestává a dál se šíří inernetem. Samozřejmě se to dostalo už i k nám. Dneska mě jeden článek totálně vytočil, jak už dlouho nic jinýho. Jako, normálně bych to přehlídla a ani na to neklikla, ale ze zvědavosti jsem se podívala, co se u nás píše. Hned první věta: "Dlouholetí fanoušci Avril tvrdí, že punková zpěvačka zemřela".. a teď mi odpuste, ale jinak to nejde. Tohle snad doprdele tvrdí nějácí magoři a ne fanoušci?! A už zase, Avril není punková zpěvačka!! Proboha, mě tohle dokáže vždycky nasrat :-D Grrr.. :-D Ale teď už k něčemu pozitivnějšímu. Už jsem včera psala, že Avril u svého dalšího, dlouho očekáváného alba, postoupila k další fází, a to produkci. K tomu připojila tuhle krásnou fotku.


C_Wj9_TVYAA9_JHU

In blue Abbey Dawn

16. května 2017 v 10:53 | Bad Girl
Slíbila jsem vám dokument, ale tyhle supr čupr fotky nepočkají :-D Pokračování insta fotek na téma Abbey Dawn, který opět nezklamaly ♥ Jinak, před chvíli jsem narazila na twitteru na dalšího magora, co srovnával Avrilin rukopis z dřívějška a rukopis z poslední doby - jako, že je to strašně odlišný a Avril je od roku 2003 naklonovaná někým jiným -___- A bylo to prosím, myšleno zcela vážně! Já fakt nevím, jestli se smát nebo brečet... -_- Prozatím dost o těhle blbostech. Jinak, už začnu pomalu pracovat na novým designu, protože tenhle už mi začíná lízt pěkne na nervy :-D Sice jsem říkala, že počkám, až se objeví nějáký promo fotky k singlu nebo k albu nebo prostě jiný nový fotky než z instagramu, ale to bych se taky nemusela dočkat :-D Takže v příštích dnech očekávejte nový design :-)

Počet fotek: 3

image host image host image host

AbbeyDawn

9. května 2017 v 18:12 | Bad Girl
Tak se konečně dostávám k fotkám a videiím ze sociálních sítí. Avril opět nešetřila videama, ale stejně mám radši fotky... tady třeba vidíte proč - je na nich totiž hrozně krásná, vždyť to vidíte sami žejo :-D ♥ Ne, že by na videiích krásná nebyla, ale většinou tam Av není, takže tak :-D Videa na blogu už jedou, takže se můžete podívat v klidu tady bez toho, aby jste museli něco rozklikávat a podobně. Taky je to lepší v tom, že všechny ty stories jsou pohromadě. Pro jistotu dám pod videa ještě samotný odkazy, kdyby se zase něco porouchalo.

Počet fotek: 4


image host image host image host image host

Working on some new tunes

30. dubna 2017 v 8:24 | Bad Girl
Tak přece jenom se nový fotky objevily. První je ze Zanova instagramu a už jsme ji mohli vidět v jednom z těchto videii. Teď už ji máme v plném rozlišení a je boží! Druhá je od Avril a popisek je v nadpisu, takže Av pořád maká a to je dobře :-D A má supr polštáře ♥ Jak krásná je nemusím snad zmiňovat :-D

Počet fotek: 2


image host image host
 
 

Reklama