Back in time

Back in time: Únor 2018

31. ledna 2018 v 14:18 | Bad Girl
Nic. O Avril se neobjevilo prostě nic. A věřte mi, že mám zrovna náladu na přidávání... ale budu pozitivní a budu si říkat, že je to klid před bouří :-D Alespoň že je konec měsíce a je můžu přidávat ty každoměsíční blbůstky, však vy víte :-D Před třemi dny se pořádaly Grammy Awards. A to je podle mě idealní čas zavzpomínat si na ty z roku 2003. Avril byla v tom roce nominovaná celkem pětkrát (o rok později pak ještě třikrát). Šlo o kategorie: Nejlepší nový umělec, Nejlepší popové album (Let Go), Písnička roku (Complicated), Nejlepší ženský popvý výkon (Complicated) a Nejlepší ženský rockový výkon (Sk8er Boi). Ale ani jednu (i v následujícím roce) neproměnila. Pak už nikdy nominovaná nebyla a i když bych si to samozřejmě ze srdce přála, nevěřím tomu, že někdy ještě bude. Měla to prostě vyhrát tehdy. Stoprocentně to měla vyhrát ona, minimálně jednu cenu.

15 let nazpět

Back in time: Leden 2018

4. ledna 2018 v 21:18 | Bad Girl
Vzhledem k tomu, že jsem si minule spletla měsíc (to fakt můžu jenom já :-D), vybírat fotku jsem nemusela, měla jsem ji vybranou od minule. Dívím se, že jsme tu ještě neměli vzpomínku na Alice, protože to je u mě pro leden typický. Alice vyšla před 8 lety jako součást soundtracku pro Alenku v říši divů. Premiéru měla 29. ledna a ještě předtím byl natáčen videoklip během kterého vznikla tahle úžasná fotka, kterou já mám osobně hrozně ráda. Videoklip měl pak premiéru až později v únoru. Krom toho vyšla třeba i Abbey Dawn kolekce inspirovaná právě Alenkou. I když se na to teď dívám trochu jinak, Alice se mi tehdy fakt nelíbila. Prostě to v tom refrénu neutáhla a já to tam slyšela. Teď teda poslouchám Alice hlavně v živé verzi, protože ta mi připadá úplně o něčem jiném. A asi je to zvykem, ráda si ji poslechnu i ve studiové verzi, což bych před těmi osmi lety neřekla. A co vy, máte rádi Alice?

8 let nazpět

Back in time: Prosinec 2017

7. prosince 2017 v 14:07 | Bad Girl
Bylo pro mě trochu děsivým zjištěním, že tyhle 'Back in time' fotky tu dělám už druhým rokem. A stejně tak pro mě bylo zděšením, že jsem po téměř hodině vybírání fotky zjistila, že jsem vybírala fotku pro leden... no a ono je prosinec. Ups! :-D Ale i tak se mi podařilo vybrat. Tahle momentka byla pořízená 1. prosince 2009 při natáčení reklamy pro Canon Singapore. Mě se ta fotka hrozně líbí, protože je tam Avril taková jiná nebo jak to říct :-) Uznávám, že kvalita té fotky je celkem na nic, ale snad to zase tak nevadí. Reklamu si můžete připomenout pod článkem . Bylo by super, kdyby Avril natočila něco podobného :-)

8 let nazpět

Back in time: Listopad 2017

31. října 2017 v 17:08 | Bad Girl
Abych pravdu řekla, do nových příspěvků od Avril jsem se neuvěřitelně zamotala, protože je toho prostě moc, takže to dám snad zítra dohromady :-) Pro dnešek jen Back in time. Pro listopad bude zdobit menu, stejně jako v POTM, fotka z roku 2013, a hlavně taky souvisí s pátým studiovým albem. Fotka je z párty při příležitosti vydání alba 'Avril Lavigne. Když se na ty fotky dívám s odstupem času, ty šaty se mi líbí víc a víc :-) A co jsem postřehla, v porovnání s letošníma fotkama tady vypadá Avril pořád stejně, ale to jsem asi nepotřehla jen já :-D Here's to never growing up!

4 roky nazpět

Back in time: Říjen 2017

5. října 2017 v 20:21 | Bad Girl
Vzhledem k tomu, že se mi nechce do ničeho většího pouštět, s novým měsícem (mým oblíbeným, juch juch), přichází ty tradiční věci, který je potřeba zveřejnit.... všichni víme jaký. Pro říjen jsem v Back in time vybrala fotku z videoklipu Hot, který slavil 2. října 10. výročí! Tyjo, jako by to bylo včera, co to vyšlo :-)

10 let nazpět

Back in time: Září 2017

7. září 2017 v 20:46 | Bad Girl
Jako, je to šílený, že už je září, venku začíná podzim a to byl před týdnem ještě hic :-D Ale mám z toho radost, protože podzim miluju a už se pomalu blíží :-D V předešlém článku jste spekulovali o tom, jestli Avril náhodou něco neprozdradí/nevydá na svoje narozeniny (27.září). Já sama se k tomu taky přikláním. Avril vždycky pořádá na svoje narozeniny nějáký projekt, ale většinou jen spojený s její nadací. Takže když už to náhodou nebude s hudbou, pořád je tu její nadace :-)

"Zcela nečekaně" jsem vybrala pro zářijové Back in time fotku z Avriliných narozenin. Je to ta z roku 2014, z velké párty v Las Vegas. Avril tehdy slavila svoje třicátiny :-) Vybrat jednu fotku bylo sakra těžký :-D

3 roky nazpět

Back in time: Srpen 2017

29. července 2017 v 7:46 | Bad Girl
Když jsem projížděla tuhle rubriku, zjistila jsem, že tu ještě není žádná vzpomínková fotka z roku 2005. V tom roce byla Avril vlastně pořád na turné, takže se není čemu divit, že Bonez tour je zatím její největší tour za její kariéru (145 koncertů po celém světě). Divím se, že tu žádná fotka z BT ještě není, když je opravdu z čeho vybírat :-D Nakonec jsem vybrala tuhle z koncertu v Los Angeles. Mě zaujala hned na první pohled. Je to nádherná momentka ♥ Ty navlněný vlasy jsou pro tuhle dobu takový typický. Mrzí mě, že to nenosí častěji, i když teda v posledních letech se k tomu zase částečně vrátila.

12 let nazpět

Back in time: Červenec 2017

29. června 2017 v 18:59 | Bad Girl
Celý dva dny čekám na nějákou tu bouřku, všude výstrahy, záplavy... a tady prostě nic! Miluju bouřky a prostě se asi žádné nedočkám, ach jo :-( :-D No, červen je zase za náma. Uběhl až neskutečně rychle, fakt že jo :-D Pro Back in time jsem vybrala fotku z první Avriliné svatby s Deryckem. Narazila jsem na tuhle krásnou. Na levo je Amie, manželka bratra Matta, a na levo je sestra Michelle. Mě se ta fotka hrozně líbí, měla jsem hned jasno, jakou vyberu. Což se divím, protože jich je tam asi 200 a jindy nad tím sedím půl dne :-D Já vím, je to šílený, ale fakt je to už 11 let!

11 let nazpět

Back in time: Červen 2017

2. června 2017 v 18:29 | Bad Girl
Vím, že to tady teď stojí a že je to docela na prd, ale jak jsem říkala, teď toho je v práci hodně a bude toho ještě víc. Ono stejně novinky nejsou, takže je asi dobře, že je začátek nového měsíce a je čas přidávat každoměsíční hovadinky :-D Předešlé dva měsíce tu byly fotky související s alby TBDT a UMS. Do třetice všeho dobrého, 4. června vyšla první album Let Go a neodpustila jsem si to, něco z týhle éry jsem musela vybrat do 'Back in time', i když se opakuju. Let Go pro mě znamená hrozně moc, takže ho budu připomínat jak nejvíce to pujde. Hlavně, když bude za dva dny slavit 15 let. Vybrala jsem fotku z Tonight show with Jay Leno z 6. června 2002, kde teda Avril vystupovala poprvé z celkových 8 vystoupení. Je to úžasnej pohled zpět s tou kravatou a náramkama <3

15 let nazpět

Back in time: Květen 2017

27. dubna 2017 v 20:18 | Bad Girl
Za pár dní tu bude květen a já pozvolna začnu přidávat tyhle 'kažadoměsíční' věci. Ono stejně není co přidávat, protože novinky nejsou. Stejně jako v dubnu, i v květnu tu máme jedno hodně významné datum, 23. května 2004 vyšlo 2. studiové album Under My Skin, ke kterému se ještě nejednou vrátím. Řeknu vám, vybrat jednu fotku z těch všech, kterých je přes 200, bylo ... nemusím snad ani popisovat, jak strašně těžký to bylo, protože na to ani nenacházím slova :-D Kevšemu, všichni víme, že tyhle fotky jsou jedny z nejkrásnějších, co kdy Av nafotila. Takže si udělejte obrázek sami, kolik času jsem nad tím strávila :-D Nakonec jsem se rozhodla zvolit tuhle, já vím, awww <3 Všichni jsme si tímhle albem prošli...

13 let nazpět


 
 

Reklama