Back in time

Back in time: Květen 2018

17. května 2018 v 8:55 | Bad Girl
Dva roky po sobě tu byly fotky z UMS, tak snad letos bych mohla přijít s něčím novým :-D Zítra to bude přesně 7 let, co vyšel videoklip k písničce Smile, druhému singlu z alba Goodbye Lullaby. Já ten videoklip mám teda hrozně ráda, asi jako většina si ho zamilovala. Jako by to bylo včera, kdy jsem na svůj bývalej blog dávala videa z natáčení, který teda taky miluju. Pro připomenutí, což je účel tohohle, dám níž i videa. A po zbytek května bude menu zdobit tahle krásná fotka <3

7 let nazpět

Back in time: Duben 2018

5. dubna 2018 v 21:48 | Bad Girl
Fotky pro Seventeen, který vyšly v dubnovém vydání 2007, jsou myslím, hodně známý a určitě i jedny celkově z nejoblíbenějších. Sice se zdají být na první pohled obyčejný, když jsou "jen" na bílým pozadí, protože takových fotek má Avril asi milion. Ale když se na ty fotky podíváte pořádně, zjistíte, že jsou všechno, jenom ne obyčejný :-D Tenhle photoshoot mě asi nepřestane nikdy bavit a přišlo mi fajn je vytáhnout z archivu, když bude mít TBDT zase to výročí. Trvalo mi teda asi dvě hodiny nějákou fotku vybrat, protože všechno jsou boží, ale rozhodla jsem se pro mou srdcovku, kterou vidíte níže. A jak jste na tom vy s tímhle photoshootem? Je taky váš oblíbený nebo ho řadíte jen tak mezi ostatní?

11 let nazpět

Back in time: Březen 2018

12. března 2018 v 17:00 | Bad Girl
Letos je to sedm let, co vyšlo v pořadí čtvrté album Goodbye Lullaby. Od předešlého alba ho dělily dlouhé čtyři roky. Avril vydala zatím pět alb a vždycky se každé od druhého lišilo úplně maximálně. Dle mého ale GL vybočovalo "z řady" nejvíc. První tři alba v sobě měly ať už víc nebo míň trochu rocku. Ke každýmu by se hodilo nejlíp pop-rock, pop-punk, ale tenhle žánr podle mě GL až tak úplně nemělo. Určitě tím ale nechci říct, že je to špatně, to vůbec. Jen vysvětluju, čím je to tak jiný a proč to ze začátku bylo hůř u fanoušku přijímaný. Teda, já jsem se s tím takto setkávala nejčastěji, i z mý vlastní zkušenosti. Pop-rock definoval/definuje Avril nejlíp, patří to k ní. A najednou vydala GL, který v 80% má čistě popový písničky, nejčastěji akustický. Myslím se, že u tohohle se vyplatilo vybočit ze zejatých kolejí, protože dle mého každý tohle album od Avril potřeboval, ať už dřív či pozdějc. A i když tady je žánr od předchozích nejvíc odlišný, pořád je to Avril. Ze začátku jsem i já neměla moc pozitivní reakce, a vlastně jen proto, že to bylo jiný. Teď už bych si tohle album od Av nedokázala odmyslet, tak nějak k ní patří. A vzhledem k výročí jsem vybrala fotku z Listening party, která bylo hrozně cool sladěná :-D Všichni na sobě měli něco zelenýho a ani dort nemohl mít jinou barvu než tu, co ke GL patří. Mám ty fotky hrozně ráda, Avril je tam prostě ňuňu. Na všechny fotky se můžete podívat tady.

7 let nazpět

Back in time: Únor 2018

31. ledna 2018 v 14:18 | Bad Girl
Nic. O Avril se neobjevilo prostě nic. A věřte mi, že mám zrovna náladu na přidávání... ale budu pozitivní a budu si říkat, že je to klid před bouří :-D Alespoň že je konec měsíce a je můžu přidávat ty každoměsíční blbůstky, však vy víte :-D Před třemi dny se pořádaly Grammy Awards. A to je podle mě idealní čas zavzpomínat si na ty z roku 2003. Avril byla v tom roce nominovaná celkem pětkrát (o rok později pak ještě třikrát). Šlo o kategorie: Nejlepší nový umělec, Nejlepší popové album (Let Go), Písnička roku (Complicated), Nejlepší ženský popvý výkon (Complicated) a Nejlepší ženský rockový výkon (Sk8er Boi). Ale ani jednu (i v následujícím roce) neproměnila. Pak už nikdy nominovaná nebyla a i když bych si to samozřejmě ze srdce přála, nevěřím tomu, že někdy ještě bude. Měla to prostě vyhrát tehdy. Stoprocentně to měla vyhrát ona, minimálně jednu cenu.

15 let nazpět

Back in time: Leden 2018

4. ledna 2018 v 21:18 | Bad Girl
Vzhledem k tomu, že jsem si minule spletla měsíc (to fakt můžu jenom já :-D), vybírat fotku jsem nemusela, měla jsem ji vybranou od minule. Dívím se, že jsme tu ještě neměli vzpomínku na Alice, protože to je u mě pro leden typický. Alice vyšla před 8 lety jako součást soundtracku pro Alenku v říši divů. Premiéru měla 29. ledna a ještě předtím byl natáčen videoklip během kterého vznikla tahle úžasná fotka, kterou já mám osobně hrozně ráda. Videoklip měl pak premiéru až později v únoru. Krom toho vyšla třeba i Abbey Dawn kolekce inspirovaná právě Alenkou. I když se na to teď dívám trochu jinak, Alice se mi tehdy fakt nelíbila. Prostě to v tom refrénu neutáhla a já to tam slyšela. Teď teda poslouchám Alice hlavně v živé verzi, protože ta mi připadá úplně o něčem jiném. A asi je to zvykem, ráda si ji poslechnu i ve studiové verzi, což bych před těmi osmi lety neřekla. A co vy, máte rádi Alice?

8 let nazpět

Back in time: Prosinec 2017

7. prosince 2017 v 14:07 | Bad Girl
Bylo pro mě trochu děsivým zjištěním, že tyhle 'Back in time' fotky tu dělám už druhým rokem. A stejně tak pro mě bylo zděšením, že jsem po téměř hodině vybírání fotky zjistila, že jsem vybírala fotku pro leden... no a ono je prosinec. Ups! :-D Ale i tak se mi podařilo vybrat. Tahle momentka byla pořízená 1. prosince 2009 při natáčení reklamy pro Canon Singapore. Mě se ta fotka hrozně líbí, protože je tam Avril taková jiná nebo jak to říct :-) Uznávám, že kvalita té fotky je celkem na nic, ale snad to zase tak nevadí. Reklamu si můžete připomenout pod článkem . Bylo by super, kdyby Avril natočila něco podobného :-)

8 let nazpět

Back in time: Listopad 2017

31. října 2017 v 17:08 | Bad Girl
Abych pravdu řekla, do nových příspěvků od Avril jsem se neuvěřitelně zamotala, protože je toho prostě moc, takže to dám snad zítra dohromady :-) Pro dnešek jen Back in time. Pro listopad bude zdobit menu, stejně jako v POTM, fotka z roku 2013, a hlavně taky souvisí s pátým studiovým albem. Fotka je z párty při příležitosti vydání alba 'Avril Lavigne. Když se na ty fotky dívám s odstupem času, ty šaty se mi líbí víc a víc :-) A co jsem postřehla, v porovnání s letošníma fotkama tady vypadá Avril pořád stejně, ale to jsem asi nepotřehla jen já :-D Here's to never growing up!

4 roky nazpět

Back in time: Říjen 2017

5. října 2017 v 20:21 | Bad Girl
Vzhledem k tomu, že se mi nechce do ničeho většího pouštět, s novým měsícem (mým oblíbeným, juch juch), přichází ty tradiční věci, který je potřeba zveřejnit.... všichni víme jaký. Pro říjen jsem v Back in time vybrala fotku z videoklipu Hot, který slavil 2. října 10. výročí! Tyjo, jako by to bylo včera, co to vyšlo :-)

10 let nazpět

Back in time: Září 2017

7. září 2017 v 20:46 | Bad Girl
Jako, je to šílený, že už je září, venku začíná podzim a to byl před týdnem ještě hic :-D Ale mám z toho radost, protože podzim miluju a už se pomalu blíží :-D V předešlém článku jste spekulovali o tom, jestli Avril náhodou něco neprozdradí/nevydá na svoje narozeniny (27.září). Já sama se k tomu taky přikláním. Avril vždycky pořádá na svoje narozeniny nějáký projekt, ale většinou jen spojený s její nadací. Takže když už to náhodou nebude s hudbou, pořád je tu její nadace :-)

"Zcela nečekaně" jsem vybrala pro zářijové Back in time fotku z Avriliných narozenin. Je to ta z roku 2014, z velké párty v Las Vegas. Avril tehdy slavila svoje třicátiny :-) Vybrat jednu fotku bylo sakra těžký :-D

3 roky nazpět

Back in time: Srpen 2017

29. července 2017 v 7:46 | Bad Girl
Když jsem projížděla tuhle rubriku, zjistila jsem, že tu ještě není žádná vzpomínková fotka z roku 2005. V tom roce byla Avril vlastně pořád na turné, takže se není čemu divit, že Bonez tour je zatím její největší tour za její kariéru (145 koncertů po celém světě). Divím se, že tu žádná fotka z BT ještě není, když je opravdu z čeho vybírat :-D Nakonec jsem vybrala tuhle z koncertu v Los Angeles. Mě zaujala hned na první pohled. Je to nádherná momentka ♥ Ty navlněný vlasy jsou pro tuhle dobu takový typický. Mrzí mě, že to nenosí častěji, i když teda v posledních letech se k tomu zase částečně vrátila.

12 let nazpět

 
 

Reklama