Back in time

Back in time: Listopad 2017

31. října 2017 v 17:08 | Bad Girl
Abych pravdu řekla, do nových příspěvků od Avril jsem se neuvěřitelně zamotala, protože je toho prostě moc, takže to dám snad zítra dohromady :-) Pro dnešek jen Back in time. Pro listopad bude zdobit menu, stejně jako v POTM, fotka z roku 2013, a hlavně taky souvisí s pátým studiovým albem. Fotka je z párty při příležitosti vydání alba 'Avril Lavigne. Když se na ty fotky dívám s odstupem času, ty šaty se mi líbí víc a víc :-) A co jsem postřehla, v porovnání s letošníma fotkama tady vypadá Avril pořád stejně, ale to jsem asi nepotřehla jen já :-D Here's to never growing up!

4 roky nazpět

Back in time: Říjen 2017

5. října 2017 v 20:21 | Bad Girl
Vzhledem k tomu, že se mi nechce do ničeho většího pouštět, s novým měsícem (mým oblíbeným, juch juch), přichází ty tradiční věci, který je potřeba zveřejnit.... všichni víme jaký. Pro říjen jsem v Back in time vybrala fotku z videoklipu Hot, který slavil 2. října 10. výročí! Tyjo, jako by to bylo včera, co to vyšlo :-)

10 let nazpět

Back in time: Září 2017

7. září 2017 v 20:46 | Bad Girl
Jako, je to šílený, že už je září, venku začíná podzim a to byl před týdnem ještě hic :-D Ale mám z toho radost, protože podzim miluju a už se pomalu blíží :-D V předešlém článku jste spekulovali o tom, jestli Avril náhodou něco neprozdradí/nevydá na svoje narozeniny (27.září). Já sama se k tomu taky přikláním. Avril vždycky pořádá na svoje narozeniny nějáký projekt, ale většinou jen spojený s její nadací. Takže když už to náhodou nebude s hudbou, pořád je tu její nadace :-)

"Zcela nečekaně" jsem vybrala pro zářijové Back in time fotku z Avriliných narozenin. Je to ta z roku 2014, z velké párty v Las Vegas. Avril tehdy slavila svoje třicátiny :-) Vybrat jednu fotku bylo sakra těžký :-D

3 roky nazpět

Back in time: Srpen 2017

29. července 2017 v 7:46 | Bad Girl
Když jsem projížděla tuhle rubriku, zjistila jsem, že tu ještě není žádná vzpomínková fotka z roku 2005. V tom roce byla Avril vlastně pořád na turné, takže se není čemu divit, že Bonez tour je zatím její největší tour za její kariéru (145 koncertů po celém světě). Divím se, že tu žádná fotka z BT ještě není, když je opravdu z čeho vybírat :-D Nakonec jsem vybrala tuhle z koncertu v Los Angeles. Mě zaujala hned na první pohled. Je to nádherná momentka ♥ Ty navlněný vlasy jsou pro tuhle dobu takový typický. Mrzí mě, že to nenosí častěji, i když teda v posledních letech se k tomu zase částečně vrátila.

12 let nazpět

Back in time: Červenec 2017

29. června 2017 v 18:59 | Bad Girl
Celý dva dny čekám na nějákou tu bouřku, všude výstrahy, záplavy... a tady prostě nic! Miluju bouřky a prostě se asi žádné nedočkám, ach jo :-( :-D No, červen je zase za náma. Uběhl až neskutečně rychle, fakt že jo :-D Pro Back in time jsem vybrala fotku z první Avriliné svatby s Deryckem. Narazila jsem na tuhle krásnou. Na levo je Amie, manželka bratra Matta, a na levo je sestra Michelle. Mě se ta fotka hrozně líbí, měla jsem hned jasno, jakou vyberu. Což se divím, protože jich je tam asi 200 a jindy nad tím sedím půl dne :-D Já vím, je to šílený, ale fakt je to už 11 let!

11 let nazpět

Back in time: Červen 2017

2. června 2017 v 18:29 | Bad Girl
Vím, že to tady teď stojí a že je to docela na prd, ale jak jsem říkala, teď toho je v práci hodně a bude toho ještě víc. Ono stejně novinky nejsou, takže je asi dobře, že je začátek nového měsíce a je čas přidávat každoměsíční hovadinky :-D Předešlé dva měsíce tu byly fotky související s alby TBDT a UMS. Do třetice všeho dobrého, 4. června vyšla první album Let Go a neodpustila jsem si to, něco z týhle éry jsem musela vybrat do 'Back in time', i když se opakuju. Let Go pro mě znamená hrozně moc, takže ho budu připomínat jak nejvíce to pujde. Hlavně, když bude za dva dny slavit 15 let. Vybrala jsem fotku z Tonight show with Jay Leno z 6. června 2002, kde teda Avril vystupovala poprvé z celkových 8 vystoupení. Je to úžasnej pohled zpět s tou kravatou a náramkama <3

15 let nazpět

Back in time: Květen 2017

27. dubna 2017 v 20:18 | Bad Girl
Za pár dní tu bude květen a já pozvolna začnu přidávat tyhle 'kažadoměsíční' věci. Ono stejně není co přidávat, protože novinky nejsou. Stejně jako v dubnu, i v květnu tu máme jedno hodně významné datum, 23. května 2004 vyšlo 2. studiové album Under My Skin, ke kterému se ještě nejednou vrátím. Řeknu vám, vybrat jednu fotku z těch všech, kterých je přes 200, bylo ... nemusím snad ani popisovat, jak strašně těžký to bylo, protože na to ani nenacházím slova :-D Kevšemu, všichni víme, že tyhle fotky jsou jedny z nejkrásnějších, co kdy Av nafotila. Takže si udělejte obrázek sami, kolik času jsem nad tím strávila :-D Nakonec jsem se rozhodla zvolit tuhle, já vím, awww <3 Všichni jsme si tímhle albem prošli...

13 let nazpět


Back in time: Duben 2017

4. dubna 2017 v 12:08 | Bad Girl
Nemůžu si pomoct. I když tu jsou fotky z TBDT éry poslední dobou docela často. Myslím si, že na kulatiny to musím připomínat co nejvíc :-D V dubnu se událo spoustu skvělých věcí (viz. tady), ale tahle je ta nejdůležitější. Vyšlo 3. studiové album, které nemusím blíže představovat, protože ho opěvuju v jednom kuse :-D Pro tuto příležitost nejsou lepší fotky, než ty z TBDT párty, kde se nám Avril proměnila v princeznu <3 Nejvíc zbožňuju tady ten její make up. Je tu nádherná. Vybrat ovšem jednu fotku bylo tak těžký, že si to neumíte ani představit :-D

10 let nazpět

Back in time: Březen 2017

28. února 2017 v 17:12 | Bad Girl
V roce 2003 vyjela Avril na svoje první velké turné Try to Shut Me Up Tour, které začalo březnu 2003. V téhle rubrice si proto fotka z tohoto tour určitě být zaslouží. Vzhledem k mé lásce k černobílým fotkám jsem jednu b&w našla. Je z koncertu v Londýně, z 26. března 2003. Na více fotek se můžete podívat tady. Díky té černobílé se na to dívá úplně jinak, než na ty ostatní barevný... feelings.

14 let nazpět

Back in time: Únor 2017

30. ledna 2017 v 17:25 | Bad Girl
Únor už je pomalu tady a s ním i další věci typický pro začátek měsíce. Tentokrát jsem v Back in time sáhla po photoshootech, konkrétně pro fotky pro InRock, které vyšly v únorovém vydání 2014. Avril má fotek pro InRock neuvěřitelnou spoustu a často se v japonském vydání objeví i několikrát za rok, ale už se málokdy stane, že se fotky objeví i samostatně v dobré kvalitě. Nemusím dodávat, jak moc velká škoda to je. Všechno to jsou totiž krásný a neobyčejný fotky, ale je zbytečný čekat na fotky v HQ, to se moc často nestává. Tahle fotka, co jsem vybrala je jako jedna z mála v super kvalitě a nevím čím, od ostatních se něčím liší. Každopádně je nádherná a pro tenhle měsíc bude zdobit menu.

3 roky nazpět.

 
 

Reklama