Avril v ČR

Avril Lavigne 2005 Tv spot Czech Republic

31. července 2016 v 8:18 | Bad Girl
Našla jsem tenhle TV spot pro koncert z roku 2005, kdy byla v ČR poprvé. I když je ten spot přinejmenším hrozně trapnej :-D, jako nostalgická vzpomínka to poslouží jistě dobře. Dala bych všechno pro to, abych na ten koncert mohla jít. To muselo bejt suprový! Ale taky bych dala všechno pro to, abych Avril vůbec viděla živě, což se mi zatím nepovedlo...

Úvod do rubriky

28. července 2016 v 19:48 | Bad Girl
S novým designem jsem zavedla i novou rubriku. O co jde? Avril byla v České republice už dvakrát a i po marném snažení všech fanoušků se nám ji sem nepodařilo už dostat, ale nepřestáváme věřit... co jinýho nám taky zbývá že :-D. Tahle rubrika slouží jako archiv všech informací, fotek, videii z dvou předešlých koncertů v ČR. Zároveň sem zahrnu i případné novinky o příštím koncertování tady, ale to si musíme ještě dlooouhou dobu počkat. A kdoví jestli se sem v příštím turné podívá, šance je fakt malá, ale nikdy se neví.. :-)

Abych to shrnula, sem přijde všechno, co souvisí s Avril a jejím koncertování v ČR. Začnu rokem 2005, kdy se sem podívala poprvé. Přidám sem všechny dostupné fotky a videa z toho koncertu, včetně recenzí (které nejsou nijak pěkné). To stejné s koncertem v roce 2008. Snad vás to bude bavit. Můžete mi poslat i vaše zážitky a dojmy z koncertů a zveřejním je zde :-)
 
 

Reklama