Listopad 2018

Update: 6th studio album

28. listopadu 2018 v 16:59 | Bad Girl |  Novinky a články
Momentálně tu máme zase to novinkové ticho, takže sem přidávám zatím jen tuhle fotku, která patří k photoshootu pro 6. album. Avril ji zveřejnila jako upoutávku pro vystoupení DWS. Na všechny doposud zveřejněné fotky se můžete podívat zde. Jakmile se něco nového objeví, budu tady :-)


New video shoot

23. listopadu 2018 v 9:54 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Je čas na nový singl! Avril začala natáčet nový videoklip. Dokonce přihodila i malou ukázku písničky, kterou mimochodem hrála už tehdy u BMG videa. Takže by mě zajímalo, jestli prostě jen zkoušela "něco" na piano nebo to je opravdu další singl. Uvidíme no, ale jako, na ten druhej singl se snad těším ještě víc než na ten první :-D Taky přidávám ještě fotky z vystoupení z DWS.


Dancing With The Stars (19.11.2018)

21. listopadu 2018 v 12:12 | Bad Girl |  Akce 2018
Z vystoupení se zatím objevily tyhle tři fotky. Budu doufat, že se objeví třeba ještě další. Avril tady vypadá tak jinak. Ty vlasy udělají fakt hodně :-D A ještě jsem se nevyjádřila k šatům. Já jsem z nich třeba hrozně zmatená, protože si je vůbec nedokážu představit samostatný, mají takovej zvláštní střih (ehm, jsou to šaty žejo?) A jak vám se tady Avril líbila? :-)

02

'Head Above Water' live at Dancing With The Stars

20. listopadu 2018 v 17:14 | Bad Girl |  Koncerty a akce 2018 - 2019
Tohle vystoupení je jasným důkazem, že jakákoliv větší propagace - alespoň tohohle typu - by pomohla Head Above Water k většímu úspěchu nebo spíš úspěchu, co by trval déle (protože mi příjde, že HAW byla úspěšná dost). A to protože po odvysílání tohohle vystoupení se singl vyhrabal někde z útrob iTunes (asi tak kolem 100. místa, někde i 150.) zpátky na začátek. Třeba v Kanadě trendoval na 4. místě, což je rekordní skok! V ostatních zemích to bylo průměrně kolem 15.-20. místa. Ani jsem si nemyslela, že by se písnička dostala zpátky na začátek! A teď si představte, kdyby Avril vystupovala v televizi třeba i jednou za čtrnáct dní... Ale teď k samotnému vystoupení.

Příjde mi, že s každým vystoupením je její hlas lepší a lepší. I když to byla zkrácená verze, je rozhodně moje nejoblíbenější živá verze z těch co zatím máme. Líbí se mi jak to tam bylo všechno tématicky udělaný k písničce. A samozřejmě, naší Avril to neskutečně slušelo. Tenhle účes je u ní hrozně nezvyklej, ale líbí se mi :-)


Dancing With The Stars Rehearsal - listopad 2018

18. listopadu 2018 v 21:27 | Bad Girl |  Ostatní fotky

*Our rock n roll queen* - Ani nemůžu pořádně říct, jak hrozně velkou radost mi udělaly tyhle fotky ze zkoušek pro vystoupení v "Dancing With The Stars", které proběhne už zítra. Všechny ty fotky do jedné jsem si úplně zamilovala. Tyhle typy fotek jsou něco neuvěřitelnýho - ty fotky co dokáží zachytit tu atmosféru v ten daný okamžik a zachovat ji. Ta černobílá už je jen 'třešničkou na dortu'. A co se týče Avrilinýho outfitu, tam to nemusím snad ani komentovat. Tam jsem se snad jasně vyjádřila hned na začátku článku - naše rock n rollová královna ♥ - ne stylem hudby, ale víte jak to myslím :-)


“Girlfriend” (Live from Honda Stage at Henson Recording Studios)

17. listopadu 2018 v 7:49 | Bad Girl |  Koncerty a akce 2018 - 2019
Před pár dny se objevilo další video z vystoupení v Henson Recording Studios. Po dlouhé době jsme mohli slyšet Girlfriend naživo. Hrozně se mi tu líbí její hlas. Od předchozích let se mi zdá, že se fakt změnil, k lepšímu.

Ale kromě tohohle videa se objevila i jedna skvělá novinka! Avril bude vystupovat v pořadu "Dancing with the Stars". Bude se tak jednat o už třetí vystoupení s Head Above Water. Vystoupení proběhne 19. listopadu.New b&w photo

13. listopadu 2018 v 18:46 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
U Avril se to teď zaseklo. Zaseklo se to na Head Above Water. A jak to prvním singlem začalo, tak i skončilo. Avril občas na socialní sítě něco o HAW napíše, ale tím to prostě končí. Dvakrát byla v radiu, máme tu dva rozhovory a jednu titulku časopisu. Nevím, asi jsem moc náročná, ale mě tohle na velkej comeback příjde málo. Možná je to tím, že jako pilotní singl vybrala Avril baladu, což není zvykem, nebo je to nahrávací společností, která stojí mimochodem za úplný ho... co se týče propagace... kdo ví. Na to že začala 6. éra, je nezvyklý ticho, ale na druhou stranu, když budu optimista. Avril se vymanila z toho stereotypu popovýho radiovýho singlu, společnost jí dala volnou ruku, což u Epic neměla a možná je to i tak lepší. A nebo to hlavní teprve příjde, i to je možnost. Ale to jsem se jen musela vypovídat, jak mě štve tohle novinkový ticho, který jsme snad po vydání singlu ještě nikdy neměli -_- :-D To je vlastně důvod, proč tu teď skoro nejsem - není proč tady být, když se nic nového neobjevuje. Avril přidala jen tuhle novou fotku a co možná ještě stojí za zmíňku, Avril vyzvala fanoušky, aby natočili sami sebe, jak zpívají Head Above Water a Av to pak sdílí. Příspět můžete i vy!

A málem jsem zapomněla. Na ASCAP byla zaregistrovaná nová písnička - Lights Out (autoři jsou uvedeni Avril a J.R. Rottem). K některým údajným písničkám přibyly i časy - Birdie 03:30 a In Touch 04:00.


Beverly Hills, Kalifornie (06.11.2018)

9. listopadu 2018 v 18:23 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
No, tak k přeložení rozhovoru se zatím moc nemám :-D Tak alespoň nové fotky, po dlouhé době s Avriliným přítelem. Av je tady suprově oblečená a zbožňuju ty její vlasy. Proč já takový nemám?! :-D Kromě těhle fotek se nic nového neobjevilo, jen nějáké fámy o vydání alba - prý 20. února, ale jako, víte co... pokud to není potvrzené, nemůžeme to brát vážně. A ještě chci dodat, že tyhle fotky z ulic za denního světla. To je u ní snad naprostej unikát. Doufám, že budou během éry častěji. Přece jenom z nich, z nějákýho neznámýho důvodu, mám větší radost než těch focených v noci (nevím proč) :-D

06

POTM - Fotka měsíce - prosinec 2018

6. listopadu 2018 v 7:12 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Poslední anketa, jejíž výherní fotka bude zdobit menu poslední měsíc tohoto roku. Příjde mi, že ten rok má pokaždý tak o měsíc míň jak rychle to utíká :-D Přiznám se, že mě se tenhle výběr fotek hrozně líbí! Fotky Avril s rozhoženýma vlasama jsou vždycky fascinující. První je z roku 2009, druhá z letošního roku, třetí z roku 2004 a poslední z roku 2007. Kdyby byly všechny v černobílé, asi by se žádnej razantní rozdíl nekonal. Ona prostě nestárne, jen si sem tam pozmění vlasy. Kdyby to tak v průběhu let nedělala, rozdíl by tam nebyl už vůbec žádnej :-D


Fotka č.1: 5 HLASŮ

Fotka č.2: 9 HLASŮ

Fotka č.3: 4 HLASY

Fotka č.4: 2 HLASY

VÍTĚZNÁ FOTKA:


Další části textu z nové písničky

5. listopadu 2018 v 17:31 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Omlouvám se, že teď je to tady takový mrtvý, ale neměla jsem čas a ani moc náladu. Snad to v příštích dnech zase všechno doženu. Hlavně se objevil nový rozhovor, který mám v plánu přeložit + Avril byla po telefonu zase v radiu. Ještě jsem ten záznam ani neslyšela. Pokud by tam bylo něco zajimavého a nového, dám to sem, ale myslím, že tam je všechno, co už jsme slyšeli. A teď teda k tomu zásadnímu. Avril zveřejnila další části textu z nové, zatím nepojmenované, písničky. A přiložila k tomu další krásný fotky z nějákého photoshootu, asi z promo fotek k albu. Jsem na to hrozně zvědavá! :-)


"Darling you, oh you taste so bittersweet, can't get you off of my lips. You're dangerous when you take me like a thief"


"But every time that you touch me I forget what we're fighting about. Oh you come and you leave shame on me for believing every word out of your mouth"