Srpen 2018

Avril Lavigne, Ashley Tisdale & G.E.M. - Trophy Boy

29. srpna 2018 v 18:53 | Bad Girl |  Novinky a články
Titulní písnička k filmu Charming se objevila už před nějákým časem. Myslím, že jsem ji sem ani nedávala, protože okolo Charming bylo a je úplné ticho (propagace nula, žádná ofiko premiéra, žádný oficialní prohlášení, nic). Tak teď, když se celá písnička objevila v HQ kvalitě by si tu místo snad zasloužila.BTS new music video - Official photos

26. srpna 2018 v 21:47 | Bad Girl |  Behind the Scenes
A s fotkama z natáčení nového videoklipu pokračujeme. Přidávám je zvlášť do nového článku, protože jsou od profi fotografa, ale hlavně abyste je měli pěkně na očích, protože jsou všechny do jedné krásný. Avril tam vypadá jak anděl. Neskutečně se na to těším :-) Avril se na instagramu vyjádřila i k režisérovi: "Elliote, jsi úžasný a šílený a miluju tě. Děkuji tu za to, že jsi nad a zahranicemi viděl moji vizi a přivedl ji k životu. Plánovala jsem tohle video přes dva roky. Jsem tak nadšená ohledně téhle nahrávky, a ohledně mého prvního videa, které přinese můj příběh. Děkuji partě a všem z týmu Lavigne."BTS new music video

23. srpna 2018 v 22:31 | Bad Girl |  Behind the Scenes
Ač se to zdá neuvěřitelný, jakože fakt neuvěřitelný, Avril svůj slib očividně dodrží. I když jsem pracovně vytížená na maximum, na tohle si čas udělat musím. Vy co sledujete Avriliny socialní sítě už víte, vy co ne, mám pro vás nejvíc boží novinku, která je krokem blíž k nové hudbě. Jak Avril řekla, bude natáčet videoklip k pilotnímu singlu. A i když jsem to nečekala, podělila se s náma o relativně dost fotek z natáčení. Videoklip si vzal na starost Elliott Lester, se kterým je Avril na první fotce. Jsem na to děsně zvědavá, hlavně kvůli tomu zelenýmu plátnu. Čekala jsem real venkovní prostředí, jak jsme byli vždycky zvyklí, ale i v tomhle nás asi Avril překvapí. A vidíte to???!!! Av má ty copánky. Já to věděla, že to bude typický pro 6. éru, já to prostě věděla :-D ♥ A jak moc se teď těšíte na září? :-)
V září...

19. srpna 2018 v 8:03 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Nemůžu uvěřit, že po těch dlouhých, ale opravdu dlouhých pěti letech se něčeho dočkáme...

Avril tento týden natáčí videoklip a v září... to konečně začne!!!!


I can't wait for September 🌈💖🎼✨⭐️🌟💫chilling this weekend and prepping for my video shoot this week ! Fuck yasssss

Exciting things coming

15. srpna 2018 v 20:10 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Važte si toho, že místo toho, abych se válela u seriálu, sem konečně něco přidám, už se to totiž nebude opakovat :-D Ne, fotky už začínají zase trochu přibývat, očividně se začíná zase něco dít.... jakože se něco začíná dít už třetím rokem, ale pššt. Teda, Avril to alespoň tak píše, ale známe to :-D K větě, která obsahuje slovo coming nebo soon, nebo nejlépe obojí, jsem už docela skeptická, ale dle první fotky třeba fakt něco exciting přijde :-D Jinak se nic nového neobjevilo :-)


Exciting things coming ...


Výročí: srpen

12. srpna 2018 v 22:59 | Bad Girl |  Novinky a články
Výsledek obrázku pro avril lavigne sk8er boi gif https://thumbs.gfycat.com/ImpeccableGrotesqueLadybug-small.gif

Pro srpen tu těch dat moc není, vlastně jen dvě data vydání singlů Sk8er Boi a Rock N Roll. Pořád považuju za genialní ten odkaz v RNR videoklipu právě na to výročí vydání Sk8er Boi ♥ :-D Věříte, že za chvilku to bude 20 let, co ten singl vyšel? Ani se mi na to nechce pomyslet :-D Jinak, moje neaktivita stále trvá a do konce srpna to asi lepší nebude. Mám toho moc, bla bla, však už to znáte :-D Slibuju, že to všechno doženu, jak jen budu moct, včetně návštěv na vaše blogy :-D :-)

22.08.2002 vyšel videoklip k Sk8er Boi. 16 let od vydání.
27.08.2002 vyšel singl Sk8er Boi. 16 let od vydání.
01.08.2013 vyšla kompilace The Collection: China Special Edition. 5 let od vydání.
20.08.2013 vyšel videoklip Rock N Roll. 5 let od vydání.
27.08.2013 vyšel singl Rock N Roll. 5 let od vydání.

POTM - Fotka měsíce - září 2018

6. srpna 2018 v 18:10 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Nebojte, žiju. I když teda, nejsem si tím moc jistá, těma vedrama a prací se tak úplně necítím :-D Divím se, že mám ještě sílu sem teď něco vkládat, natož vymýšlet POTM :-D Ale když to neudělám teď, tak pak už možná nikdy :-D Pro zářijovou anketu jsem vybrala fotky z festivalů z roku 2004. Slovo 'září' mě v předchozí větě teda trochu vyděsilo, protože já mám pořád květen a nevím, kde jsem teda ty poslední tři měsíce byla :-D No, víc bych se asi nerozepisovala. Vesele hlasujte a snad, doufám, něco v příštích dnech přidám. Ono se toho moc nového neobjevilo, jen pár nových fotek, ale i tak :-)

PS: Spřáteleným blogům se ze srdce omlouvám, až budu mít víc času, všechno to doženu :-D :-)


Fotka č.1: 7 HLASŮ

Fotka č.2: 9 HLASŮ

Fotka č.3: 6 HLASŮ

Fotka č.4: 8 HLASŮ

VÍTĚZNÁ FOTKA: