Červenec 2018

Beverly Hills, Kalifornie (25.07.2018)

30. července 2018 v 16:18 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
A přece jenom se něco nového objevilo. Před pěti dny byla Avril viděna se svým přítelem, jak vychází z restaurace Madeo. Úsměv od ucha k uchu, očividně je Avril teď nejvíc spokojená a jde to na ní vidět :-) Ty šaty jsou krásný a měla taky pěkný boty :-)

19

Motherfuckin princess...

25. července 2018 v 20:07 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avril s přidáváním fotek a videii pozvolnila a vlastně kromě těhle pár příspěvků se neobjevilo nic nového. Mě se to momentálně hodí, protože stejně nestíhám. A to je asi poprvé, co se s Avril takhle sladíme. Jindy je miliarda novinek a já nestíhám a když stíhám, tak ticho. Takže, konečně nám to vychází, juchů! :-D Jinak, užívejte léta a omlouvám se spřáteleným blogům, že na to teď kašlu a nechodím k nim, ale fakt to teď nějak nejde.


Happy fucking Birthday to ma #1 Batch bff . I can always count on you to make me laugh especially back when I felt like crying. You are such a rad ray of light . Cheers mother fucker!!! To bbqs, beers, blondes, bachelorette binge watching, art night, songwriting, guitar lessons, playing our first show together in 2002 in Dallas and more to come on

Avril Lavigne & Philip Sarofim in West Hollywood (08.07.2018)

19. července 2018 v 8:25 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
Poslední novinka, co mi zbývá doplnit jsou tyhle fotky z nějáké restaurace ve West Hollywoodu. Kvalita je teda katastrofální, že tam jde sotva něco vidět, ale alespoň první čtyři nejsou tak hrozný :-)


Singles this fall

17. července 2018 v 9:03 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Jako další z novinek jsou tyhle fotky z instagramu atp. Jako, málem jsem sebou sekla, když jsem uviděla tu fotku ze studia, na ty jsem si prostě už vypěstovala alergii, co si budeme povídat. ALE! Aby to neseklo i s váma, hned na začátek přidávám scan jednoho tweetu, kterej vám snad vykouzlí úsměv na tváři. Jako, sice je to "jen" odpověď na otázku jedné fanynky a je škoda, že to nenapsala nějak oficialně, ale prostě... podzim!!! Na podzim to přijde, musí! A co tam máme dál? Hned následující fotka po tom oslavným tweetu je další fotka k photoshootu Abbey Dawn. Ta je má nová oblíbená, ty copánky jsou zabijácký a vidím je v 6. éře jako nic :-D Jsou prostě boží, to jste snad pochopili :-D A dál tu mám fotku Avril a Shawna Mendese, která je momentálně její nejolajkovanější fotkou na instagramu.Výročí: červenec

16. července 2018 v 19:24 | Bad Girl |  Novinky a články
https://78.media.tumblr.com/16f0629252aeda1e6b5341f735aa1b1e/tumblr_n1moqeOwU01sayj4yo1_1280.jpg

S decentním spožděním, ale jsem tady s výročními tady, který jsou teda pro červenec jen dvě. Každopádně alespoň to jedno z nich stojí za velký připomenutí. My Happy Ending slavilo 14 let od vydání! A stejně mi připadá, že čím je to delší doba od vydání, tím ty písničky přibírají na kouzle. A u MHE to platí dvojnásob.

01.07.2004 vyšlo EP Avril Live Acoustic. 14 let od vydání.
07.07.2004 vyšel singl My Happy Ending (+ videoklip). 14 let od vydání.

Album Photoshoot BTS (09.07.2018)

11. července 2018 v 13:35 | Bad Girl |  Behind the Scenes
S novýma fotkama se roztrhl pytel a všechny jsou úplně boží! Jako, jsem nadšená, že Avril konečně nějak komunikuje se světem ohledně 6. alba. Zatím to bylo jen coming soon, soon, very soon asi poslední dva roky. A teď konečně něco konkrétního. No prostě jupíí :-D Tohle jsou fotky od fotografky Ashley Osborn, která s Avril fotila letošní photoshoot pro Abbey Dawn. U focení byla taky a všechno to dokumentovala. Jako, zatím máme jen tyhle tři fotky, ale já doufám, že se s náma podělí ještě o nějáký. V té černobílé to vypadá bezvadně ♥Abbey Dawn & album cover is done!

10. července 2018 v 21:03 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tak navážu rovnou i na předchozí novinku, že Avril bude fotit cover pro nové album. Nový cover už je nafocen a podle všeho byl focen ve vodě a hrozně doufám, že tam bude mít ty supr copánky jako má ve videiích (prosííím). Teď jsem na to zvědavější ještě víc :-D. A další novinkou jsou tyhle supr čupr fotky pro Abbey Dawn. Přidávám je tudíž k těm ostatním. Ta druhá je samozřejmě nejkrásnější <3

Gabriel Panduro taky k focení napsal: "Včerejšek byl dnem, kdy jsme konečně udělali cover pro nové album. Bylo úžasné, že po prvním shlédnutí jsme si řekli 'MÁME TEN COVER!' a hned po tomhle jsme udělali další lepší a krásnější fotku. Ty fotky jsou krásné, silné a každá říká příběh. Nemůžu se dočkat až to všichni uvidí." Fotky nafotil David Needleman, který s Avril fotil v roce 2014 pro Hollywood Reporter.
Shooting my album cover this week

9. července 2018 v 20:57 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tak, čímpak asi tak začnem? Objevili se celkem tři novinky, z toho dvě jsou fotky a pak je tu tahle, kterou si (pokud nesledujete její insta) zasloužíte vědět asi nejdřív. Vypadá to, že nahrávání už je asi u úplnýho konce, tipuju že alespoň na 95% určitě jo a konečně se Avril přesunula do další fáze, která je opravdu jednou z těch posledních. Tento týden se bude tvořit cover alba! V tomhle Avril asi nepřekvapí a na titulní straně bude ona sama, stejně jako u všech předchozích alb a singlů. Jsem na to děsně zvědavá!


Shooting my album cover this week. Fitting today with Joseph Z.


SO EXCITED to share that now has its own "OFFICIAL" Insta!! Follow it NOW () for info on , updates on our partner programs & grant recipients, contests and more! And check out our updated Foundation website for info about & to get swag (like my hoodie!)

POTM - Fotka měsíce - srpen 2018

2. července 2018 v 17:45 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Tak anketu na další měsíc stíhám až se docela divím :-D Pro měsíc srpen jsem vybrala fotky z photoshootu pro Avrilin třetí a poslední parfém Wild Rose (btw můj nejoblíbenější :-D). Fakt bych si přála, aby byl vytvořen alespoň ještě jeden. Dala bych si chvilku klidu od Abbey Dawn a místo toho by mi jeden parfém vůbec nevadil :-D I když si nemyslím, že s tímhle ještě někdy Av přijde, ale kdo ví. Jen pro aktualní info, sehnat teď nějáký z parfémů je už skoro nemožný. Doprodávají se fakt poslední kusy a většinou jen 10ml vzorky, jinak už je to nedohledatelné. Teď mě třeba mrzí, že jsem si jich nenakoupila do zásoby víc, ale co už teď. A jaký z parfémů byl váš nejoblíbenější? :-)


Fotka č.1: 3 HLASY

Fotka č.2: 10 HLASŮ

Fotka č.3: 5 HLASŮ

Fotka č.4: 9 HLASŮ

VÍTĚZNÁ FOTKA: