Červen 2018

Finishing touches

28. června 2018 v 18:58 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
No, úplně nestíhám a lepší už to asi nebude, ale stejně se nic nového kromě těhle fotek neobjevilo. Věnovala bych pozornost hlavně prvním dvěma fotkám. Další spolupráce na albu potvrzena! Hrozně by mě teda zajímalo, jakým směrem se teda album bude ubírat. Avril mluvila o růrzných hudebních stylech a Bonnie McKee je teda čistě popová zpěvačka, takže jsem na to mega zvědavá, co z toho vzejde.


Loved working with the super talented, smart, independent hawt blonde on this record. Finishing touches.

Photoshoot #1 Abbey Dawn

20. června 2018 v 18:47 | Bad Girl |  Photoshooty 2018
A tady jsou! První tři fotky jsou nejnovější, přímo od Avril. Ty ostatní už známe, ale přidávám je i sem. Všechny do jedné jsou krásný, ta první je má nejoblíbenější <3 Hned bych šla udělat design, ale nejdou mi nahrávat na blog fotky (no juchů) a to ani nikam jinám na internetu (no juchů podruhé), takže si ještě počkáme než to vyřeším (nevím jak :-D). Průběžně budu tenhle článek aktualizovat a doufám, že to bude často :-) Jinak, na tomhle odkazu se tvoří nový Avriliny webovky. Jsou ve výstavbě a už jenom to prostě něco znamená :-D

By Ashley Osborn

08

bisous xoxo 💋

19. června 2018 v 20:56 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Moc nového se toho neobjevilo. Kromě nových fotek k photoshootu Abbey Dawn, které přidám v příštích dnech, tu mám jen fotky z instagramu a snapchatu. Je jich pomálu, ale první čtyři jsou boží! A taky jsem se chtěla zmínit, že Avril snad už konečně něco chystá (kolikrát už jsem to psala, padesátkrát?). V nejnovějším tweetu nás nabádá k odběru newsletteru (tady). A to není prostě jen tak.
Abbey Dawn kolekce 2018!!

14. června 2018 v 19:54 | Bad Girl |  Novinky a články

Než se položíte z Avriliných nových perfektních vlasů (jakože asi nejsou úplně real, ale bylo by super, kdyby bylo), je tu nová, podle mě fakt super kolekce Abbey Dawn, ale popořadě. BTS fotky, který jsme od Av dostali byly opravdu k photoshootu k Abbey Dawn a zatím se objevily tyhle dvě. Jsou bezvadný a minimálně jednu z nich už vidím na designu :-D. Počkám si na ně bez loga a až jich bude víc, vložím je samostatně do článku. No a teď k samotným kouskům oblečení. Můžu vás ujistit, že cupcaky už tam nejsou, tak se nemusíte bát už třetí téměř stejné kolekce :-D Tahle kolekce je rozhodně nejvíc rock n roll, která tu snad byla (teda, čistě můj názor) a všechny motivy jsou suprový. Nakupovat můžete už na oficialních stránkách. Změnil se i vzhled stránek. Úplnej nádech TBDT éry (i s těmi vlasy) :-) Jak se vám nová kolekce líbí?

Featured Items

Abbey Dawn photoshoot BTS

10. června 2018 v 7:51 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Mám pro vás další úžasný fotky z focení, teď už známýho, phoshootu. Podle všeho by mělo jít o fotky k nové kolekci Abbey Dawn, což by i k předchozím fotkám odpovídalo. Kevšemu se objevilo tohle video od Avriliny kadeřnice s neznámými kousky AD a na fotkách níže má bílé tričko s orlem (je to orel, žejo? :-D) stejné jako v tom videu. Takže já předpokládám, že pujde asi opravdu o nové fotky k Abbey Dawn. Já se na ně teda hrozně těším, když už jen ty BTS fotky vypadají úplně parádně ♥


When it gets fucked up. Don't ever shut up. You've gotta stand up. And fight for it.POTM - Fotka měsíce - červenec 2018

7. června 2018 v 21:41 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Už dlouho tu nebyly žádný fotky z akcí, tak jsem pro červencové POTM vybrala fotky z různých akcí z roku 2006 ...jen tak :-D Avril se mi mimochodem v tomhle roce líbila asi nejvíc, myslím stylem. Víte jak miluju tu jednuduchost a Av měla v tomhle roce většinou jednodušší outfity, v neutrálních barvách, i líčení a účesy byly takový decentnější. A to se mi na ní hrozně líbí :-)


Fotka č.1: 8 HLASŮ

Fotka č.2: 3 HLASY
https://i.pinimg.com/originals/a0/d9/2d/a0d92d5eccc2bdbe3f61f9701b20572c.jpg

Fotka č.3: 4 HLASY

Fotka č.4: 5 HLASŮ

VÍTĚZNÁ FOTKA:


Výročí: červen

4. června 2018 v 19:17 | Bad Girl |  Novinky a články
Today is the day!! Budeme si myslet, že jsem seznam výročních dat pro červen vydala schválně zrovna na den vydání prvního alba (a ne protože mám zrovna teď čas :-D). I po těch letech, co si po miliontý pouštím Let Go, a že jsem si ho dneska pustit prostě musela, to neztratilo ten wild and free nádech, jako tehdy, když jsem ho pouštěla poprvý. Dneska je to přesně 16 let, co vyšlo její první album a kterým to všechno začalo. Který udělalo ve světě Avril jméno. Let Go bylo, je a asi i bude mým nejoblíbenějším albem ze všech. Díky němu jsem začala Avril poslouchat a semnou teď úplně hází ty nostalgický pocity, protože jsem s tím albem žila, "prošla" jsem si ním a žádný jiný album na mě nezapůsobilo jako tohle. Sorry za ten proslov, ale feelings <3 A krom tohohle důležitýho data tu jsou ještě další čtyři. 11 let od When You're Gone je stejně těžko uveřitelný jako těch 16 od Let Go. Jako by to bylo včera.

04.06.2002 vyšlo první studiové album Let Go. 16 let od vydání.
07.06.2005 vyšel singl Fall To Pieces. 13 let od vydání.
06.06.2007 vyšel videoklip k When You're Gone. 11 let od vydání.
19.06.2007 vyšel singl When You're Gone. 11 let od vydání.
24.06.2008 vyšel singl The Best Damn Thing. 10 let od vydání.