Květen 2018

Como, Itálie (30.05.2018)

31. května 2018 v 16:23 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
Tak to vypadá, že Avril je v Itálii rovnou na dovolené (doufám, že je to poslední odpočinek před začátkem éry, hihi) a máme tu další fotky. Z těch fotek mám upřímně hroznou radost, Avril je tam vysmátá od ucha k uchu a vypadá tam prostě šťastně, což je nejvíc důležitý. Dokonce ani ten hrozně nesympatickej pan Sarofim mi nepřipadá tak nesympatickej, i když ty mokasíny by si mohl fakt odpustit :-D

Update 02.06.2018 7:51 - Přidala jsem pár dalších, kvalitnějších fotek :-)


Porsche Event, Côme, Itálie (26.05.2018)

30. května 2018 v 20:29 | Bad Girl |  Akce 2018
Další letošní nečekaná akcička, jupí! Abych pravdu řekla, moc nevím, o co na téhle akci šlo, ale co je důležitý, Avril se projela v dost divným autě, byla v Itálii a po boku její nového přítele, se kterým vypadá víc než šťasně :-) Vypadala tady teda skvěle, tahle barva šatů jí sluší a co hlavně, ty copánky jsou absolutně boží! Myslela jsem, že ji v tom uvidíme třeba jen jednou, dvakrát, ale očividně je to na dýl. Na konci článku jsem přidala i jednu paparazzi fotku z Itálie. Videa pak přidám později.


New photoshoot

25. května 2018 v 18:50 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Hned na začátek mám jednu novinku ohledně alba. Nechtělo se mi o tom dělat samostatný článek, tak to šoupnu sem. Několikrát už jsem se zmiňovala o údajné spolupráci Avril s Bebe Rexha (stále nevím, jak to skloňovat :-D) a jejich písničce "In Touch". A všechny tyhle doměnky byly správný! "Avril Lavigne a já jsme napsali písničku 'In Touch' pro její nové album. Nevím, jestli písničku na album dá, ale napsali jsme ji společně. Doufám, že v budoucnu jich spolu ještě pár napíšeme." Takže, jestli na albu bude nebo ne, se sice neví, ale je to každopádně další oficialně potvrzená písnička z alba, což za zmíňku stojí. Původně jsem si myslela, že půjde o featuring, ale očividně jde jen o text.

No a teď přicházejí na řadu úplně omfudddhfhg fotky :-D ♥ Jsou z focení nějákýho novýho photoshootu. Nevím, za jakým účelem fotky vznikly, ale jsem na to hrozně zvědavá a první fotka je menší ukázka. Další dvě fotky, který úplně miluju, jsou z příprav. Chci další takový fotky! A taky mám hroznou chuť udělat z té druhé design, hihi :-D
Why We Need To Talk

23. května 2018 v 9:55 | Bad Girl |  Ostatní videa
Objevilo se pár super novinek. Jedna z nich je tenhle spot od UNICEF Canada. Avril se tam mihne asi na dvě vteřiny (a jsem fakt v šoku, že je to ze studia :-D). Vše, co tento projekt obnáší je řečeno ve videu a podle mě stojí za to si to poslechnout. Jsem vždycky ráda, když Avril objeví v něčem takovém.Final week of recording.

18. května 2018 v 9:18 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
A tohle by mělo být asi to poslední, co mi zbývalo doplnit. Od teď už jen novinky. Teda, pokud nějáký budou žejo :-D Ale dle jediného videa v článku bych řekla, že alespoň nových fotek nebo nějákýho informačního videa by jsme se dočkat mohli. Co myslíte, že to bude??

No ale to nejhlavnější. Jak jsem strašně nestíhala, tak už na začátku května Avril oznámila, že je před nimi poslední nahrávací týden!! U ní byla přiložená hned první fotka a pro zajímavost, je na ní s Mitchem Allanem, se kterým byla na těchto paparazzi fotkách z roku 2003. Jako, je to mazec, že se objevili spolu po takové dlouhé době.

Ostatní fotky jsou spíš jen náhodný a co lze z některých vyčíst, Avril je in love... a já jí to hrozně přeju <3


Final week of recording. Wrapping this album is bittersweet. It kind of freaks me out to be this close to the end.. So I'm going to continue with writing because I have been loving it so so so much. I have been able to lose myself in the music and pour my all into it.

Back in time: Květen 2018

17. května 2018 v 8:55 | Bad Girl |  Back in time
Dva roky po sobě tu byly fotky z UMS, tak snad letos bych mohla přijít s něčím novým :-D Zítra to bude přesně 7 let, co vyšel videoklip k písničce Smile, druhému singlu z alba Goodbye Lullaby. Já ten videoklip mám teda hrozně ráda, asi jako většina si ho zamilovala. Jako by to bylo včera, kdy jsem na svůj bývalej blog dávala videa z natáčení, který teda taky miluju. Pro připomenutí, což je účel tohohle, dám níž i videa. A po zbytek května bude menu zdobit tahle krásná fotka <3

7 let nazpět


Verze #41

16. května 2018 v 12:39 | Bad Girl |  Designy
PO ROCE! Ještě nikdy jsem neměla na blogu tak dlouho design. Fakt nevím, jak jsem to mohla tak dlouho vydržet. O to horší si bylo sednout po tom roce k photofiltru a něco vytvořit. Jako, ne že bych ho rok neotevřela, upravuju tam fotky, ale něco jsem fakt pozapomněla :-D Výsledek není nijak oslnivý. Takových tu bylo předtím spousta, hlavně barvám jsem nedala vůbec šanci :-D Možná, že záhlaví pak předělám do původních barev, uvidíme. Na chvíli by tu zůstat mohl, alespoň dočasně, než vyjde nový album - hahá, minulej rok jsem na nový fotky k albu čekala úplně stejně, a proto tu ten design byl rok :-D - ale snad to nebude tenhle případ a letos se novýho alba dočkáme. A já budu moct konečně vytvořit design s aktualníma fotkama, juchů :-D Takže tohle berte spíš na odlehčení od té zelené, na kterou už jsem se nemohla dívat, jen na chvíli. Je to ale určitě jeden z těch nejjednoduších.

Plný náhled | Od 15.05.2018 do 13.09.2018

Oslava narozenin, Beverly Hills (01.05.2018)

15. května 2018 v 7:55 | Bad Girl |  Akce 2018
Před čtrnácti dny se objevily fotky z oslavy narozenin někoho ze strany Avrilina nového přítele Philipa Sarofima. Až na tu první, krásnou mimochodem, jsou všechny nekvalitní a pidi, takže je to nic moc, ale ta první to všechno vynahrazuje :-) Hrozně mi tu připomíná Taylor Momsen s těma copánkama a tričkem, když měla tehdy ještě dlouhý vlasy. Jinak mě hrozně těší, jak tu vypadá spokojeně a šťastně.


Výročí: květen

14. května 2018 v 8:21 | Bad Girl |  Novinky a články
01Výsledek obrázku pro avril lavigne complicated

Na květnu je super to, že v každé éře něco vyšlo. Ať už je to jen singl nebo rovnou album. Doufám, že Avril to v příští éře nepřetrhne a taky něco vydá, i když album to letos v květnu nebude a doufám, že příští rok to album taky nebude (jako čekat na to další rok, chápete :-D). Samozřejmě to nejdůležitější je vydání vůbec první singlu Complicated, kterej Avril dostal tam, kde je. A pak hlavně vydání druhého alba Under My Skin, který je u fanoušků to nejoblíbenější.

14.05.2002 vyšel první singl Complicated (+ videoklip). 16 let od vydání.
11.05.2003 vyšel singl Mobile. 15 let od vydání.
25.05.2004 vyšlo druhé studiové album Under My Skin. 14 let od vydání.
01.05.2007 vyšlo EP Nissan Live Sets on Yahoo! Music. 11 let od vydání.
14.05.2008 vyšlo EP Control Room: Live. 10 let od vydání.
18.05.2011 vyšel videoklip Smile. 7 let od vydání.
09.05.2013 vyšel videoklip k Here's To Never Growing Up. 5 let od vydání.
23.05.2014 vyšel singl Hello Kitty. 4 roky od vydání.

13Výsledek obrázku pro avril lavigne hello kitty

PS: Za týden to bude rok, co je tady tenhle design. To už bude spíš smutný výročí. Musím ho fakt už změnit! :-D

POTM - Fotka měsíce - červen 2018

11. května 2018 v 17:10 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Všude je tak nějak mrtvo (myšleno na blogu) a ani tady to není výjimka. Času mám fakt málo a chvilku ještě potrvá, než do toho mála času, co mám, zahrnu ještě blog. Načasování POTM je teda bída, ale vysvětleno je to už výše. Už jsem tu měla pro POTM promo fotky ze dvou alb - Let Go a The Best Damn Thing. Bez nějákýho bližšího záměru jsem se rozhodla vybrat z promo fotek pro album Under My Skin. U velké většiny jsou tyhle fotky nejoblíbenější, stejně jako album. U mě vede s fotkama, takový už prostě nikdy nebudou, a proto je třeba si jich vážit a připomínat si je. Photoshoot má osm částí a já vybrala z mých čtyř nejoblíbenějších. Vybrala jsem jen černobílý, protože ty jsou pro tohle album snad nejvýstižnější

PS: S UMS fotkama to určitě není poslední anketa :-)


Fotka č.1: 4 HLASY

Fotka č.2: 6 HLASŮ

Fotka č.3: 6 HLASŮ

Fotka č.4: 8 HLASŮ

VÍTĚZNÁ FOTKA: