Duben 2018

Z natáčení, nahrávání a focení (4. a 5. album)

30. dubna 2018 v 9:02 | Bad Girl |  Behind the Scenes
Z ničeho nic se objevila tahle spousta fotek, který vznikly během 4. a 5. éry. Jsou teda úplně nabitý nostalgii <3 Nejvíc jsem si zamilovala ty první tři z HTNGU, ty jsou krásný. Dala jsem je všechny do jednoho článku, je jich vcelku dost. Rozhodně bych ale uvitíala víc takových překvapení :-D Kolik takových fotek asi tak ještě existuje? :-D

Here's to Never Growing Up

13

Charming premiéry

28. dubna 2018 v 8:19 | Bad Girl |  Novinky a články
Světe div se, film Charming měl už tři premiéry. Naneštěstí se jedná o Španělsko, Vietnam a nejnověji i Maďarsko. Naneštěstí proto, že to není žádná z anglicky mluvících zemí, tudíž Avrilin hlas zatím neuslyšíme. Dokonce vyšla i písnička Trophy Boy... ve španělštině. Je fajn, že se začalo konečně něco dít, to jo, ale když to má získat ten fame hlavně kvůli těm osobnostem, který ty postavy dabujou a ve finále to má první premiéry v zemích, kde se to ještě jednou předabuje, mi přijde trochu zvláštní. Data dalších premiér budu přidávat časem. Objevilo se hodně fotek z filmu, jsou dohledatelné na čsfd. Snad se brzo dočkáme originálního znění, o premiéře ve stylu červeného koberce silně pochybuji :-D

Výsledek obrázku pro charming 2018
Poster undefined Charming Poster undefined Charming Výsledek obrázku pro charming 2018

Bel Air (23.04.2018)

26. dubna 2018 v 18:55 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
Objevilo se asi 250 tisíc nových fotek a fakt netuším, kdy to přidat :-D Alespoň se máte na co těšit :-D Už víme, kdo je onen pan neznámý, se kterým byla Avril už v minulosti viděna (ten borec, co nosí ty strašný mokasíny). Jmenuje se Phillip Sarofim a je to syn texaského miliardáře Fayze Sarofima. Jestli vám to jméno nic neříká, v pohodě, mě taky ne :-D Tady jsou jejich další společný paparazzi fotky, na kterých to Avril ohromně sluší. Červenou by měla nosit opravdu častěji, k té blond se to hodí nejvíc :-) Jo a můžete si všimnout, že oba mají na předloktí stejný tetování!!


25th Annual Race To Erase MS Gala, Beverly Hills (20.04.2018)

24. dubna 2018 v 19:28 | Bad Girl |  Akce 2018
Ták, to jsou ony! Úplně stunning fotky z 25. ročníku Race To Erase MS Gala. Avril tuhle nadaci podporovala už v dřívějších letech (nadace na pomoc léčby, zvyšování povědomí apod. o roztroušené skleróze) a bylo velmi milé překvapení, že se po oranžovém koberci prošla zase. A stejně jako v letech 2009 a 2010, kdy se na téhle akci objevila, vypadala stejně nádherně. Je fakt, že už by si taky mohla jednou vzít třeba i jinou barvu šatů, ale zase toho nemůžu chtít tolik :-D Fotek je asi miliarda, odkaz na většinu je pod ukázkovýma foktama. První tři jsou top! Přemýšlela jsem i o designu, ale to si ještě rozmyslím :-) Snažila jsem se dohledat značky šatů a bot, ale našla jsem jen šaty. Jsou od značky Galia Lahav. Líbí se vám? :-) Jinak se mi ty fotky hrozně líbí a Avril na nich vypadá jak anděl <3

19 18

01


25th Annual Race Erase MS (20.04.2018)

23. dubna 2018 v 7:50 | Bad Girl |  Koncerty a akce 2018 - 2019
Tohle krásné překvapení na mě vykouklo předevčírem a já se hrozně těším až vám sem dám všechny fotky!! Avril nebyla na akci podobné téhle už nějákou dobu (dva roky mimochodem) a o to z toho mám větší radost. O tom, jak moc jí to slušelo budu mluvit až u fotek, teď tu mám zatím videa, kterých je taky dost (všechny jsou v tom prvním). Teď už se na to album zase těším. Vím, že to říkala i minulej rok, že to album letos vyjde a nevyšlo. Ale nezbývá nám prostě nic jinýho než věřit, že letos po pěti letech to přijde.
  • "Můžu říct, že album bude hotové během dvou týdnů. Vím, že mí fanoušci na tohle čekají už dlouho, a někteří jsou z toho nešťastní, ale věřte mi, dělám co můžu. Jen chci, aby to bylo perfektní."
  • "Písničky na albu jsou silné, pravdivé, upřímné, opravdové. Tohle album je tak jiné. Také na něm produkuji. Všechno to čekání a tvrdá práce se vyplatí."Los Angeles, Kalifornie (18.04.2018)

20. dubna 2018 v 7:50 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
Stal se zázrak! Paparazzi fotky jsem snad ani nečekala, ale oh yes, jsou tady. Mimo to se objevilo pár nových věcí a dva tweety o kterých jsem vám minule psala, Avril zase zveřejnila. Sice nechápu tenhle průběh zveřejňování informací, ale což :-D Uznávám, fotky nejsou moc kvalitní. A aby taky jo, bylo to focený na tajňačku a večer. Někdy má Av fakt dobrý výrazy :-D Je tady docela zajimavě oblečená. Teda, spíš ta kombinace je zajimavá. Ta bunda je teda boží, i ty legíny jsou pěkný.

03


"I'm finishing the last song and started mixing album"

14. dubna 2018 v 17:39 | Bad Girl |  Novinky a články

Vypadá to, že rozbouření fanoušci přece jenom na Avril "zapůsobili". Zvřejnila tyhle dva tweety, ale netuším teda proč, poté je smazala. Jako, já si po tom všem už nedělám naděje a vůbec nic semnou tyhle informace nedělají, protože Avril začala údajně mixovat album už v únoru, takže mě to nechává zcela chladnou. Ale zase je fajn, že se k tomu alespoň nějak vyjádřila :-)

"Vím, že je hodně drbů o názvech písniček a datech vydání, ale zatím ještě nejsme úplně připravení dělat tyhle rozhodnutí. Dokončuju poslední písničku a začínám tenhle týden mixovat. Dám vám vědět až to bude hotové. Děkuji všem za jejich trpělivost a všechny vás miluju."

Happy Easter!

12. dubna 2018 v 19:45 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Budu upřímná, tyhle další a další fotky ze studia mě unavují. A nebylo by tomu tak, kdyby Avril už v listopadu neříkala jak má album skoro hotový a jak za chvíli bude vydávat singly a jako AL6 je za rohem. Vždycky jsem ji v tomhle respektovala. To album nepotřebuju hned, ať si je klidně za dalšího půl roku, ať je pro Avril hlavně dokonalý... ale ať nám nenaslibuje jak do konce února je album určitě hotový. Čím dýl oznamuje konec nahrávání a čím dýl se to prodlužuje, nic se furt neděje, žádný info, tím míň se na to album těším. S další fotkou ze studia, byť rok starou (fotka s kytarou), to vzdává víc a víc fanoušků. Opravdu, na twitteru se to jenom hemží rozlučkovýma zprávama, že je tyhle příspěvky nezajimají, přerušují sledování na soc. sítích apod. Mě samotnou to ani pak nebaví a to jsem se snažila to doteď tolerovat a bejt nadšená, že na tom Avril fakt maká. A nejde mi o to kdy to vyjde, ale slovo "soon" má u Avril asi úplně jiný význam jako u nás. Přidávat stopadesátou fotku ze studia, která oznamuje další "soon", už je to skoro u konce, blíží se to...a pak se další dva měsíce neděje vůbec nic. Nedivím se, že jsou všichni naštvaní.

Ale aby tenhle článek nebyl jen v negativním smyslu, na velikonoce přidala Avril na instagram pár moc pěkných a sluníčkových fotek, který sem po 14 dnech konečně dávám.


Happy Easter everyone. Hope you are having a beautiful day with your family and friends @ryancabrera#family#easterfun

POTM - Fotka měsíce - květen 2018

10. dubna 2018 v 11:37 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Pusto a prázdno. Tak jak je to teď u Avril, je to i tady. Stále doufám, že mou neaktivitu chápete, protože s tím fakt moc nenadělám :-D Jen pro krátké info, Avril pořád album nahrává. Před dvěma dny psal Zane Carney, že právě dokončily kytarovou část na další Avriliné písničce. Já už teda nemám slov, že to snad ani komentovat nebudu :-D No, už asi 14 dní se pokouším přidat POTM a konečně se k tomu dostávám. Protože je to anketa pro květen, rozhodla jsem se vybrat nějáký pěkný jarní a sluníčkový fotky. Jsou z různých let, z různých phoshootů. Asi by to nepůsobilo moc jarně, kdyby to nebylo focený v přírodě, takže to má další společnou věc pro tuhle anketu, jak já to s oblibou vybírám :-D


Fotka č.1: 11 HLASŮ

Fotka č.2: 5 HLASŮ

Fotka č.3: 4 HLASY

Fotka č.4: 4 HLASY

VÍTĚZNÁ FOTKA:


Back in time: Duben 2018

5. dubna 2018 v 21:48 | Bad Girl |  Back in time
Fotky pro Seventeen, který vyšly v dubnovém vydání 2007, jsou myslím, hodně známý a určitě i jedny celkově z nejoblíbenějších. Sice se zdají být na první pohled obyčejný, když jsou "jen" na bílým pozadí, protože takových fotek má Avril asi milion. Ale když se na ty fotky podíváte pořádně, zjistíte, že jsou všechno, jenom ne obyčejný :-D Tenhle photoshoot mě asi nepřestane nikdy bavit a přišlo mi fajn je vytáhnout z archivu, když bude mít TBDT zase to výročí. Trvalo mi teda asi dvě hodiny nějákou fotku vybrat, protože všechno jsou boží, ale rozhodla jsem se pro mou srdcovku, kterou vidíte níže. A jak jste na tom vy s tímhle photoshootem? Je taky váš oblíbený nebo ho řadíte jen tak mezi ostatní?

11 let nazpět