Leden 2018

Back in time: Únor 2018

31. ledna 2018 v 14:18 | Bad Girl |  Back in time
Nic. O Avril se neobjevilo prostě nic. A věřte mi, že mám zrovna náladu na přidávání... ale budu pozitivní a budu si říkat, že je to klid před bouří :-D Alespoň že je konec měsíce a je můžu přidávat ty každoměsíční blbůstky, však vy víte :-D Před třemi dny se pořádaly Grammy Awards. A to je podle mě idealní čas zavzpomínat si na ty z roku 2003. Avril byla v tom roce nominovaná celkem pětkrát (o rok později pak ještě třikrát). Šlo o kategorie: Nejlepší nový umělec, Nejlepší popové album (Let Go), Písnička roku (Complicated), Nejlepší ženský popvý výkon (Complicated) a Nejlepší ženský rockový výkon (Sk8er Boi). Ale ani jednu (i v následujícím roce) neproměnila. Pak už nikdy nominovaná nebyla a i když bych si to samozřejmě ze srdce přála, nevěřím tomu, že někdy ještě bude. Měla to prostě vyhrát tehdy. Stoprocentně to měla vyhrát ona, minimálně jednu cenu.

15 let nazpět


Oh finally

24. ledna 2018 v 9:28 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tyjo, to není možný. Konečně něco novýho! :-D Tohle jsou fotky za posledních dvacet dní... a fakt jich je jenom šest :-D Ale zato jsou ty nový z letadla nejvíc nádherný, tak je to vlastně všechno v pořádku :-D Určitě se podívejte i na videa, ty jsou boží! Zdá se mi to, nebo je Avril čím dál víc roztomilejší? <3

Počet fotek: 6


image host image host image host image host image host image host

AVRIL IS COMING TO SLAY

21. ledna 2018 v 22:13 | Bad Girl |  Novinky a články

Prostřednictvím soukromých zpráv napsala Avril jednomu fanouškovskému účtu (@iHearttAvril) aktualní stav nového alba. A? Nemůžu říct nic jinýho, než že už je to sakra blízko! Album by mělo být dokončeno koncem února a to je za chvíli. Tenhle rok bude patřit naší Avril <3 A jak moc se těšíte teď? Čeká nás totiž pravděpodobně to nejpromakanější a nejosobnější album za celou její šestnáctiletou kariéru a já jsem si skoro jistá, že to bude i to nejlepší. A ono to za chvíli všechno začne. Úúúúú... <333

(pozn.: Jak se Avril zmiňuje o trendech na twitteru - její jméno se tam během minulého týdne objevilo asi čtyřikrát a z toho myslím dvakrát celosvětově. Avril má ty nejlepší fanoušky, to jen díky nám :-))))


UPDATE 22.01.2017 11:11 Abych kvůli tomu nemusela psát nový článek, tak to přidám sem. Ono to k tomu vlastně i patří. Jedna fanynka (opět na twitteru) se Avril zeptala, jak by popsala své šesté album. A i když se to fakt moc často nestává, odpověděla jí.

"Osobní, blízké, důvěrné, dramatické, nefalšované, mocné, silné a nečekané. Tahle nahrávka je opravdovou emocionalní cestou." - AL


Paříž, Francie (27.02.2006)

17. ledna 2018 v 10:25 | Bad Girl |  Paparazzi 2006
Stále nic nového, takže se zase vracím k těm starým dobrým fotkám, kterých mám přidávat ještě spousty a spousty :-) Pořád zůstáváme u roku 2006. Tyhle jsou z ulic Paříže, opět s Deryckem. Stále někde v hloubi duše doufám, že se někdy v příští éře dočkáme podobně kvalitních fotek a ne těch rozmazanýh, zrnitých... Proč to tehdy šlo a teď ne? :-D

Počet fotek: 44


image host image host image host image host image host image host image host

Michelle Lavigne & Ryota Kohama

16. ledna 2018 v 8:37 | Bad Girl |  Ostatní fotky
A já bych tak hrozně ráda přidávala něco novýho, když mám ten čas. No ale prostě... ono se objevilo fakt velký nic! Řekla jsem si, že bych mohla třeba změnit konečně ten design, který je tu mimochodem už 8 měsíců, ale ani žádný nový fotky, který by se tam hodily, se doteď neobjevily. Ach jooo. Jako, vím, že tyhle výlevy bych si mohla projednou odpustit, ale když mě to tak štve :-D Abych nebyla tak negativní, asi před týdnem se objevily tyhle úžasný fotky Avriliny mladší sestry Michelle, o které jsem vám sem v průběhu minulého roku už párkrát psala. Nedá mi to a musím je sem dát i když úplně nesouvisí s Avril. Tady totiž můžete vidět první Lavigne mimi v celé své kráse :-D


Catch Restaurant, West Hollywood (05.01.2018)

15. ledna 2018 v 7:20 | Bad Girl |  Paparazzi 2018
Tak jo, o Avril zatím nic moc novýho, vlastně kromě tohohle a pár fotek na snapchatu není novýho vůbec nic. To jen na začátek pro shrnutí. Budu doufat, že tohle ticho se brzo přestane a začne se pomalu něco dít.

Vůbec první paparazzi fotky roku 2018 přišli oproti třeba minulýmu roku hoodně brzo.. a to je rozhodně dobrý znamení :-) Ono sice kvalitativně stojí za prd a nejde tam vlastně skoro nic vidět, ale víte jak to je... jsme rádi, že se vůbec něco objevilo :-). Na fotkách je s Jessem Walkem, což je syn prezidenta Republic Records (pro zajímavost).

Počet fotek: 4


image host image host image host image host

Výročí: leden

13. ledna 2018 v 9:07 | Bad Girl |  Novinky a články
I když jsem se vrátila už ve čtvrtek, hned jsem šla do práce a tak jsem nějak nestíhala. Popravdě, ani teď to moc nestíhám, ale chtěla jsem sem něco dát, tak alespoň seznam výročních dat. Jinak, za tu dobu, co jsem tu nebyla se něco málo objevilo, dodám začátkem příštího týdne :-)

05.01.2003 vyšlo EP The Angus Drive. 15 let od vydání.
29.01.2010 vyšel singl Alice. 8 let od vydání.
10.01.2011 vyšel singl What The Hell (+ videoklip). 7 let od vydání.


Pápá

6. ledna 2018 v 8:34 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak jsem tu moc dlouho zase nepobyla. Dnes odjíždím pryč a vracím se ve čtvrtek. Budu bez příštupu k internetu a nestihla jsem teda ani nic přednastavit, takže tady bude pusto a prázdno. Mějte se tu pěkně a hned jak přijedu, vše přidám :-)

Back in time: Leden 2018

4. ledna 2018 v 21:18 | Bad Girl |  Back in time
Vzhledem k tomu, že jsem si minule spletla měsíc (to fakt můžu jenom já :-D), vybírat fotku jsem nemusela, měla jsem ji vybranou od minule. Dívím se, že jsme tu ještě neměli vzpomínku na Alice, protože to je u mě pro leden typický. Alice vyšla před 8 lety jako součást soundtracku pro Alenku v říši divů. Premiéru měla 29. ledna a ještě předtím byl natáčen videoklip během kterého vznikla tahle úžasná fotka, kterou já mám osobně hrozně ráda. Videoklip měl pak premiéru až později v únoru. Krom toho vyšla třeba i Abbey Dawn kolekce inspirovaná právě Alenkou. I když se na to teď dívám trochu jinak, Alice se mi tehdy fakt nelíbila. Prostě to v tom refrénu neutáhla a já to tam slyšela. Teď teda poslouchám Alice hlavně v živé verzi, protože ta mi připadá úplně o něčem jiném. A asi je to zvykem, ráda si ji poslechnu i ve studiové verzi, což bych před těmi osmi lety neřekla. A co vy, máte rádi Alice?

8 let nazpět


Za prosinec

3. ledna 2018 v 17:27 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avrilina aktivita na sociálních sítích hodně zeslábla oproti minulým měsícům. Hlavně, když si uvědomím, že naposledy jsem do této rubriky přispívala 15. listopadu (cooo?). Avril přidala pár příspěvků, ale je jich pomálu, hlavně jsou to teda videa. Kromě tohoto se teda nic jinýho neobjevilo, ale snad se v následujcích týdnech zlepší :-)


image host image host image host image host image host image host image host