Prosinec 2017

Šťastný a veselý... a všechno to ostatní

24. prosince 2017 v 12:40 | Bad Girl |  Novinky a články
Normálně sem vánoční přání samostatně do článku nepíšu, ale obávám se, že do konce roku tady nebudu, protože... práce. Tak bych vám zrovna ráda popřála i do novýho roku. Já se tu ukážu až po novým roce. Je to sice delší (potřebovala bych na to asi obsah - jo, má to tři kapitoly) a číst to rozhodně nemusíte. Je to vlastně spíš takový shrnutí (asi), co se u Avril stalo a hlavně nestalo. Pokud vás to shrnutí nezajímá, sjeďte na druhý odstavec. Tam už najdete všechno, co ve vánočním i novoročním přání potřebujete slyšet :-D V tom třetím, nejkrásnějším, najdete vzkaz pro Avril od fanynky Peggy, který tu už měl dávno být, ale to bych nebyla já, kdybych na něco nezapomněla.


Když bych shrnula rok 2017 u Avril, bylo to plný očekávání a nadějí. Vlastně jsme celej rok nedělali nic jinýho, než čekali na nový album. Čirou náhodou jsem si projížděla archiv a našla tu osudnou zprávu, kterou nám Avril dala minulý rok pod stromeček (tady). Ano, psala, že nové album vyjde v roce 2017. Nenapsala, že vydá novou hudbu - písničku - něco ještě menšího, ale doslovně napsala, že letos vydá nový album. A my tak naivně čekali, čekali a čekali, až nám někde ke konci srpna došlo, že to asi tak žhavý nebude a nemůže to do konce roku stihnout vydat, že to prostě nejde. Ale tak nějak jsme pořád alespoň s poslední jiskřičkou naděje doufali, že už to má třeba hotový a bude velký překvápko. No a dneska jsou Vánoce a vono nic. Mezi tím dlouhatanánským čekáním na album jsme čekali zase i na něco jinýho. Charming, kterej měl mít premiéru už tak před rokem a byla posunutá na letošní rok, tak na to jsme čekali taky. A čekali a čekali... A teď vás prosím, neberte tuhle část článku nějak vážně, vlastně ji neberte vůbec vážně :-D Musela jsem si rýpnout a vnést do toho trochu ironie, protože nemůžeme brát všechno tak vážně jako doposud - myšleno tím čekáním na dlouho očekáváné album :-D I když jsme vlastně jen čekali a nic se nestalo, Avril zase rozjela jiný projekty. Třeba Abbey Dawn byla věnována snad největší pozornost a jsem ráda, že to dělá pořád s takovou vášní jako když začínala. Ok, my, co už nejsme teen, ty lebky a cupcaky už nás možná moc neberou (ne všechny samozřejmě), ale to neznamená, že to nedělá dobře jako kdysi. A taky je super, že se zase vrátila ke své nadaci, to musím taky zmínit. A zase mezi tím vším vzešlo pár skvělejch featuringů (Listen, Wings Clipped, Baby It's Cold Outside). A co vlastně z tohohle roku plyne? Mělo vyjít nový album a začít nová éra, ale nikdo z nás jí nemůže mít za zlé, že to letos prostě nevyšlo. Zase se snažila jinde a pořád stíhala lítat do studia a makat, aby bylo všechno perfektní. Za to si jí vážím snad ještě víc. Co o to, že to vyjde o pár chvíl později, bude to perfektní album, no ne? Nikdo z nás neví, jak těžký je vytvořit plnohodnotný album, co by mělo předčít všechny ty ostatní, proto bych tohle roční albumové spoždění, co nás letos provázelo, brala s naprostým nadhledem.

A po tomhle náročným obhajování a shrnutí, bych vám mohla konečně popřát k Vánocům i novému roku, což byl účel tohoto článku, ale pojala jsem to trochu jinak no. Ať už byl váš rok jakýkoliv, alespoň tenhle poslední týden vypněte od všechno, co vás stresuje - ať už je to práce nebo ta miliarda lidí v obchoďácích a všude jinde v posledních dnech. Vzpomeňte si na všechno to pěkný z letošního roku a zapomeňte na to špatný a užijte si tyhle poslední dny roku nějak v klidu. Přeju vám všem, stálým i náhodným, návštěvníkům, teda šťastný a veselý, a do novýho roku jen to nejlepší ♥

Na závěr tohoto článku jsem ještě dlužna něco sem dát. Peggy mi poslala vzkaz pro Avril k jejím narozeninám (v září!!) a já slibila, že ho sem dám, protože je to 100% jeden z nejkrásnějších vzkazů, co jsem kdy četla. Bohužel času bylo málo, kevšemu jsem na to 100x zapomněla a tak jsem si řekla, že i když to bylo přání k narozeninám, zaslouží si tu být. Je to napsáno krásně, opravdu krásně a musela jsem to číst pořád dokola a dokola. Snad to oceníte stejně jako já. Takže ještě jednou, všem pěkné vánoce a šťastný nový rok :-)

Milá Avril,
chci, abys věděla, že tvá existence a tvorba pro mě znamená neskutečně moc. Je to láska, kterou dáváš svým fanouškům a oni ti ji tak mohou vracet. Společně tvoříme lásku, a to je ta nejkrásnější věc. Je to něco, pro co stojí za to žít.

Není to tak, že žiji jen pro tebe. Ale někdy je mi mizerně, tak jako každému. Někdy si přeji neexistovat, tak jako mnoho jiných. A když si v těch chvílích pustím tvou hudbu, ten pocit přejde. Už nechci zavřít oči a zmizet. Protože bych neslyšela tvou hudbu... chápeš, co chci říct? Jsi forma lásky, která nikdy neodchází, nemizí. Kdykoli si můžu pustit tvou píseň, zabroukat si ji nebo se jen podívat na tvou fotku. Když slyším tvůj nádherný hlas, věřím, že život stojí za to žít. Jinak by v něm nepřežilo něco tak vznešeného, citlivého, hlubokého a energického, jako je všechno, co děláš.

Každý člověk potřebuje lásku. V jakékoli formě. Jinak by nepřežil. To je smysl bytí na tomto světě i mimo něj. Smysl všeho. K narozeninám ti proto přeji, abys stále tvořila lásku, tak jako doteď. V jakékoli formě, která tě bude naplňovat. Vždycky se ti vrátí. Nikdy nepochybuj.
Děkuji ti za všechno, co jsi, za to, kým si a za to, jaká jsi.
Miluji tě, nepodmínečně.

- Peggy Tail.

Itálie (20.02.2006)

22. prosince 2017 v 19:40 | Bad Girl |  Paparazzi 2006
Nestal se zázrak a u Avril je pořád ticho. Jen se objevilo pár dalších údajných názvu písniček z 6. alba, ale nechci to sem dávat, pokud to nebude potvrzené od více zdrojů, nejlépe od někoho z blízkého okolí Av. No tak alespoň budu pokračovat v přidávání starších fotek. Tyhle jsou teda docela nekvalitní. Je na nich s Deryckem a jsou focené někde v Itálii. Moc se mi líbí ten kabát :-)

Počet fotek: 6


image host image host image host image host image host image host

Nová písnička z alba 'In Touch' (?) a něco navíc

18. prosince 2017 v 17:21 | Bad Girl |  Novinky a články
U Avril je stále hrobové ticho. Já vím, práce na albu a Vánoce, ale přece jenom se objevilo něco nového. Na ASCAP se objevila nově zaregistrovaná písnička "In Touch". Měl by jít o featuring se zpěvačkou Bebe Rexha (za boha netuším, jak se tohle skloňuje) a u textařů se opět objevuje třeba Lauren Christy (I'm With You, Complicated...). Před dvěma měsíci jsem sem dávala další dva možné názvy písniček, které se na ASCAPU objevily (It was in me a Lucky One's). Jestli je to ovšem všechno pravdivý, potvrdit nemůžu. Podle mě to bylo rozhodně zajimavá spolupráce i když to, co zpívá Rexha se mi zrovna nelíbí, na tohle bych byla zvědavá. Ale jak říkám, jinak potvrzené to není!

No a další menší novinkou je nový cover k písničce "Baby It's Cold Outside". Líbí se vám první, jednodušší, nebo tenhle? Mě osobně hrozně mrzí, že v posledních dvou letech, kdy Avril nazpívala podle mě docela dost "hostujících" písniček, jsou na coverech použity jen fotky ze starších photoshootů, že prostě nenafotila nic specialního. Na tomhle je třeba fotka použitá z neoficiálních fotek k 5. albu. A to mi přijde trochu mimo.


1. cover

2. cover

Beverly Hills, Kalifornie (14.02.2006)

14. prosince 2017 v 9:56 | Bad Girl |  Paparazzi 2006
Už je to nějáká doba, co jsem nepřidávala starší fotky. V posledních měsících hlavně byly pořád nějáký novinky a nestíhala jsem to a teď, když mám konečně zase chuť blogovat a mám ten čas, samozřejmě nic novýho není :-D Tyhle fotky jsou focené přesně na Valentýna... no, 11 let nazpět :-D Neuvěřitelný :-D Avril tady dostala ke dni svatého Valentýna kytici růží a je tady jako sluníčko <3 A moc se mi líbí ty boty :-)

Počet fotek: 5


image host image host image host image host image host

Výročí: prosinec

13. prosince 2017 v 20:09 | Bad Girl |  Novinky a články
Ok, trošku jsem na tohle zapomněla, ale s malýnm spožděním jsem tady :-D Ono vlastně není až tak o co stát. V prosinci toho Avril vydala nejmíň ze všech měsíců. A to hlavně kvůli Vánocům... což je, předpokládám, i důvod momentální neaktivity od Av. Jak jsme si krásně zvykli na nový fotky a novinky, tak teď se neobjevilo nového vůbec nic. Ale po novém roce už by to mohlo všechno začít ... :-)


31.12.2003 vyšlo EP Avril Live: Try to Shut Me Up. 14 let od vydání.
07.12.2005 vyšlo DVD Bonez Tour 2005: Live at Budokan. 12 let od vydání.

Back in time: Prosinec 2017

7. prosince 2017 v 14:07 | Bad Girl |  Back in time
Bylo pro mě trochu děsivým zjištěním, že tyhle 'Back in time' fotky tu dělám už druhým rokem. A stejně tak pro mě bylo zděšením, že jsem po téměř hodině vybírání fotky zjistila, že jsem vybírala fotku pro leden... no a ono je prosinec. Ups! :-D Ale i tak se mi podařilo vybrat. Tahle momentka byla pořízená 1. prosince 2009 při natáčení reklamy pro Canon Singapore. Mě se ta fotka hrozně líbí, protože je tam Avril taková jiná nebo jak to říct :-) Uznávám, že kvalita té fotky je celkem na nic, ale snad to zase tak nevadí. Reklamu si můžete připomenout pod článkem . Bylo by super, kdyby Avril natočila něco podobného :-)

8 let nazpět


'Baby It's Cold Outside' je na soundtracku filmu 'Switched for Christmas'

6. prosince 2017 v 16:54 | Bad Girl |  Novinky a články
Nejdřív začnu tím, že po Avril se slehla zem. Žádné novinky, fotky, zkrátka nic. Přikládám to k práci na albu, ale připadá mi to trochu nelogický hned po tom, co vyšla nová písnička, o které bude dneska řeč. Čekala jsem trochu propagace na socialních sítích a tak, ale to bych chtěla možná trochu moc :-D Ale o čem chci dneska psát, konečně známe důvod, proč tak z ničeho nic vyšla písnička 'Baby It's Cold Outside'. Objevila se totiž se na soundtracku k filmu 'Switched for Christmas', který měl před deseti dny premiéru na televizní stanici Hallmark. Na youtube už film je, kdo by se chtěl podívat (jestli jsou plně funkční, nevím). Myslím, že už jenom podle plakátu k filmu jde poznat, o jaký film asi pujde. Takový ten nejvíc klasický romantický film s tím nejvíc předvídatelným koncem :-D A jestli jsou ty verze na youtube tak jak mají být, písnička hraje hned na začátku a konečně ne v titulcích, juchů :-D :-)


POTM - Fotka měsíce - leden 2018

4. prosince 2017 v 18:34 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Minulá anketa POTM byla dost těsná, což se zase tak často nestává :-) Tentokrát jsem vybrala fotky focené pro People z různých let. Nemám tušení, proč zrovna People, ale prostě mi padl do oka :-D První fotka je z roku 2002, druhá z roku 2015, třetí z roku 2008 a čtvrtá z roku 2003. Myslím, že jsem ty fotky poskládala víc než dobře (hihi), protože ten kontrast mezi jednotlivými obdobími a ta změna je absolutně neuvěřitelná. Mě samotnou by zajímalo, kterou vyberete, protože já bych nevěděla :-D Tak hlasujte. P.S. Věříte tomu (vím že ne), že fotka z roku 2008 bude mít chvíli deset let? wtf?


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4
VÍTĚZNÁ FOTKA: