Listopad 2017

Vánoční svetry Abbey Dawn a další

28. listopadu 2017 v 17:48 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak prvně, asi vám dlužím omluvu. Pěkně na to tady kašlu, což mě samozřejmě mrzí, ale poslední tři týdny je toho nějak moc, jak v práci, tak mimo ni. Teď to sice všechno stíhám a stíhala bych i blog, ale to je další problém... nějak nenacházím chuť cokoliv napsat a okomentovat články zase na vašich blozích (mířím na spřátelné blogy). Sice tam chodím a vždycky chci něco napsat, ale nikdy se k tomu už nedostanu. Ti, co blogují, to znají - blogová krize... a snad mě i chápou. No a snad mě to hlavně brzo přejde. Je to boj, ale nechci sem psát z povinnosti, to už by pak nebylo ono.

Teď jsem se trochu nakopla a přicházím s jednou novinkou. Avril spustila na černý pátek (asi jako všechny e-shopy a obchody) akci i na Abbeydawn.com, kde můžete i teď najít všechny věci ve slevě. Krom toho ale přišla i s nabídkou nových věcí Abbey Dawn, které si můžete teď předobjednat právě na oficiálním e-shopu. Jde o dva vánoční svetry, hrníček, bundu a čepici. Já osobně tyhle vánoční vzory ze srdce nesnáším a to na žádným oblečení ani věcech! :-D S tímhle se mi Avril teda vůbec netrefila do vkusu. Kevšemu už jsem hodně podobnej merch u někoho viděla, nemluvě o Iron Fist, který už tyhle dost podobný svetry měl. Jinak je to stejný jako předtím. Už na tom taky nenacházím nic strhujícího, originálního, jak jsem poslední kolekci ještě viděla a obhajovala ji. Už jsem nejspíš taky vyrostla z lebek a koster, tak možná proto mě Abbey Dawn nechává už docela chladnou. No ale co vy? Líbí se vám? Pořídili byste si něco z toho? Pište názory :-)

PŘEDOBJEDNÁVEJTE NA ABBEYDAWN.COM


NOVÁ PÍSNIČKA | Avril Lavigne & Jonny Blu - Baby It's Cold Outside

23. listopadu 2017 v 18:00 | Bad Girl |  Novinky a články
Před pár dny zveřejnila Avril na snapchatu text písničky (nestihla jsem ho sem dát). Pravda, tohle Avril nedělá a měla jsem o tom hned psát, aby jste se měli třeba na co těšit, ale všechno se to odehrálo tak rychle :-D No a právě dneska z ničeho nic, bez jediného slova, vyšla nová písnička!! Je to feauturing s Johnnym Blu a jde o vánoční/zimní písničku. Je to cover, původní verze je od Franka Loessera. Nemám tušení, jestli je to vydané jen tak, nebo jako předvoj alba nebo proč to vyšlo, nevím vůbec nic. Ale ono je to vlastně asi jedno, protože já jsem se do té písničky zamilovala a všechno ostatní jde kolem. Je to úplně něco jinýho (ale úplně) než předchozí tvorba. Je to rozhodně krásný překvapení <3 Co si o písničce myslíte vy? Líbí se vám? :-) Bývá často předělávána, tak můžete s ostatními umělci porovnat :-)Tattoo Mania, West Hollywood (15.11.2017)

20. listopadu 2017 v 21:35 | Bad Girl |  Paparazzi 2017
Proč čekat na nějáký vyjádření od Avril ke vztahu k J.R. Rottemovi, když to za ni udělají paparazzi :-D Všichni jsme na takovýhle fotky tak nějak čekali, protože někomu (třeba jako mě), ty fotky, kde se drží za ruce, nějak nestačily. Jako, já Avril zase naopak chápu, že to hned neventiluje ven. Za předpokladu, že by jim to nevyšlo, to bez oficiálního "prohlášení" nezpůsobí takovej boom než kdyby o tom dávala vědět za každé situace. Ale spíš než to, jsem v šoku z toho, že se Jonathan umí usmívat :-D Působil na mě totiž hrozně chladně nebo jak to říct. Možná proto se mi k Avril vůbec nehodí, protože ona je takový sluníčko :-D Ale jinak jim to samozřejmě přeju :-)

Počet fotek: 35


image host image host image host image host image host image host image host

Koncert Keshy & nové tetování

15. listopadu 2017 v 19:50 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Za těch 14 dní, co jsem sem nepřidávala fotky z instagramu a snapchatu se toho dost nahromadilo. Hlavně teda videií, ale těch je vždycky víc. Na ty se určitě podívejte, hlavně na to, jak Avril skáče do bazénu, protože roztomilejší Avril jste ještě neviděli :-D Abych to nějak shrnula, Avril se ukázala na koncertě Keshy, se kterou má i fotku. No a má nové tetování, opět! Právě před těmi čtrnácti dny jsem sem dávala fotku s jejím novým tetováním. A je to tu zase. Mě se tetování líbí, nic proti němu nemám, ale to, co si nechala teď Av udělat, se mi nelíbí vůbec. Přijde mi, že už toho má na té ruce moc. Co si o tom myslíte? Ale docela by mě zajímalo, jakej má ten nůž nebo ten kříž pro Av význam.

Počet fotek: 14


image host image host image host image host image host image host image host

'I Am Musician'

12. listopadu 2017 v 19:17 | Bad Girl |  Ostatní videa
Před měsícem jsem vám psala, že Avril bude v nové online show 'I Am Musician'. Při té příležitosti vyšly dohromady čtyři videa (první jsme už viděli). V dalších dvou mluví Avril o koncertování v Číně, o spolupráci s ostatními umělci a o spolupráci s BMG. Já se k nim konečně dostávám a Avril je v nich hrozně roztomilá, ale to už jsem určitě říkala :-D


POTM - Fotka měsíce - prosinec 2017

8. listopadu 2017 v 16:23 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Abych pravdu řekla, na blog nemám teď moc náladu. Nebo spíš, ne náladu, ale jsem unavená něco vůbec přidat. A to bych fakt chtěla přidávat častěji, ale to podzimní počasí mě teda dostává... třeba jako že jsem chtěla asi tak před 3 měsícama změnit konečně ten jarní design. No, pořád se k tomu nemám :-D Ale když už tu vydržel tak dlouho (od května), tak se asi vyplatí počkat si na nějáký oficiální fotky k novému albu, ať je to pak aktualní. No ale dost mluvení o ničem... opět s týdením spožděním je tu POTM. Minulá anketa byla dost těsná, na výsledky se můžete podívat zde. Pro prosinec jsem opět vybírala tématicky. Každá fotka je focena za jiné příležitosti, v jiný rok a každá vypadá úplně jinak (logicky), ale všechny mají jedno společné - zimu a vánoce. Jsem zvědavá, která fotka to nakonec vyhraje, protože všechny jsou krásný. Takže hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:
Výročí: listopad

6. listopadu 2017 v 21:42 | Bad Girl |  Novinky a články
Moment, ono už je listopad? Kde jsem ksakru celou tu dobu byla? Vždyť před pár dnama slavila Avril narozeniny :-D No což, když se dívám na ty roky u dat, co jsou v tomhle článku, o to víc mi připadá šílenější, jak ten čas letí. Pro listopad je tu víc dat než z předešlých měsíců. Ale to nejdůležitější, před čtyřmi lety vyšlo 5. studiové album 'Avril Lavigne'!

19.11.2002 vyšel singl I'm With You (+ videoklip). 15 let od vydání.
03.11.2003 vyšlo první DVD My World. 14 let od vydání.
10.11.2003 vyšlo EP My World. 14 let od vydání.
04.11.2004 vyšel singl Nobody's Home. 13 let od vydání.
27.11.2006 vyšel singl Keep Holding On. 11 let od vydání.
01.11.2013 vyšlo páté studiové album Avril Lavigne. 4 roky od vydání.


Aktualizace v galerii: The Avril Lavigne Foundation Birthday Project

3. listopadu 2017 v 21:46 | Bad Girl |  Novinky a články
Fotku už jsme tu sice viděli, ale teď ji tu máme v celé své kráse. Normálně sem aktualizaci na fotky v lepší kvalitě nedávám, jen na ty úplně nové, ale tahle si myslím větší pozornost zaslouží <3

image host


"Live chat" s Avril na facebooku: Album už je téměř hotové

2. listopadu 2017 v 15:10 | Bad Girl |  Novinky a články
Včera jsem sem narychlo psala, že Avril bude živě na facebooku odpovídat na otázky. Ani jsem se nesnažila zůstat vzhůru, stejně bych tomu nejspíš prd rozuměla :-D Ale díky ostatním fanouškům tu máme i pár záběrů a hlavně nové informace ohledně připravovaného alba nebo třeba menší vyjádření ohledně nedávné konspirační teorie o Avriliné smrti (její reakce je prostě awww :-D). Abych to shrnula, Avril mi tímhle udělala neuvěřitelnou radost. Hlavně jsem ráda, že ohledně alba nemluvila v "hádankách" jak to ráda dělává :-D a řekla věci přímo (samozřejmě ne úplně, ale v rámci možností). Úplně mě ale dostává ta Avrilina nekonečná dobrá nálada. V tom videu je taková uvolněná, přirozená nebo jak to říct. Chápete mě? :-D Vím, že asi ne, ale tuhle Avril zbožňuju ze všech nejvíc. Tuhle optimistickou a usměvavou Avril ♥ Bože, na útržky těch videii se musím dívat pořád dokola, jak moc roztomilá tam je :-D Myslím, že tohle jsme my fanoušci přesně potřebovali. A doporučuju vám se na něj podívat, protože je to to nejroztomilejší, co dneska uvidíte :-D A abych vám to usnadnila, vybrala jsem vám to nejzajmavější, co Avril řekla :-)
  • Album už je téměř hotové, úplné dokonečení by mělo být pravděpodobně tenhle měsíc
  • Pilotní singl bude balada
  • Na albu chce mít vše perfektní
  • "Je to proces, tohle se nestane přes noc. Pořád se scházíme, pracujeme, píšeme, nahráváme..."
  • "Vím, že každý vždycky příjde a řekne: tohle je moje nejlepší nahrávaka a bla, bla, bla... ale já do toho dala opravdu všechno".
  • Písnička 'Warrior' byla napsána už před dvěma lety a nahrávat ji bude tento měsíc
  • Avril má více jak 20 nahraných písniček pro album
  • "Tohle je možná moje nejosobnější nahrávka."
  • "Album si zaslouží být co nejlepší, pro vás lidi. Už je skoro tady."

Avril bude živě na facebooku!

1. listopadu 2017 v 21:31 | Bad Girl |  Novinky a články
Rychlá novinka! Avril bude dnes, u nás teda až zítra, živě na facebooku. V USA je čas uveden v 5 hodin odpoledne, u nás to vychází zítra cca na 1 hodinu ráno (bohužel). Pokud se vám nebude chtít spát, můžete tam zaskočit :-)