Srpen 2017

Výročí: září

31. srpna 2017 v 21:11 | Bad Girl |  Novinky a články

Opravdu se snažím, ale je to nad mé síly něco přidat. Bylo toho teď moc, ale snad už to bude od příštího týdne lepší. Do té doby zatím jen jednodušší článek a to s výročními daty pro září. Vlastně se vůbec divím, že jsem schopná zapnout PC :-D Objevilo se dost nových fotek, ale jak jsem říkala, dřív jak příští týden to asi nepujde. No alespoň se máte na co těšit :-)

05.09.2008 vyšlo DVD The Best Damn Tour: Live in Toronto. 9 let od vydání.
17.09.2010 vyšla kompilace The Essential Mixes. 7 let od vydání.
09.09.2011 vyšel singl Wish You Were Here (+ videoklip). 6 let od vydání.

Avril a J.R. Rottem odchází z Craig's (19.08.2017)

21. srpna 2017 v 9:23 | Bad Girl |  Ostatní videa
Já mám takovou radost, že Avril konečně chodí zase ven jako za starejch dobrejch časů :') Začnu zase videem, kdy Avril odcházela z restaurace Craig opět ve společnosti J.R. Rottema. Fotky přidám zítra :-)


Delilah Restaurant, West Hollywood (16.08.2017)

19. srpna 2017 v 8:41 | Bad Girl |  Paparazzi 2017
Včera jsem neměla nárok to stihnout, proto až dnes. Avril byla opět s J.R. Rottem v restauraci Delillah. Tady má zase úplně jiný outfit než ty předchozí, z těch všech asi nejjednodušší. Jediný, co se mi asi nelíbí, jsou ty boty, ale jinak jí to samozřejmě slušelo :-)

Počet fotek: 9


image host image host image host image host image host image host image host

Delilah Restaurant, West Hollywood (12.08.2017)

17. srpna 2017 v 8:39 | Bad Girl |  Paparazzi 2017
Jestlipak víte, co vás zítra čeká... je to sice těžko uvěřitelný po tom roce, co se Avril vlastně nikde neobjevila, ale zítra budou nový paparazzi fotky! V pořadí už čtvrtý! Taky z toho máte takovou radost jako já? :-D Jasný že jo :-D No ale ty až zítra. Ještě tu jsou tyhle slibovaný fotky. Tady má Avril úplně nevšední outfit. Prostě něco, na co nejsme u ní až tak zvyklí. Ale mě se hrozně líbí! Z těch čtyř (na blogu jsou zatím tři) sérii fotek, co v posledních dvou týdnech vznikly se mi tenhle líbí nejvíc :-) O tom, jak úžasný vlasy tady má, se nemusím snad ani zmiňovat <3

Počet fotek: 72


image host image host image host image host image host image host image host

Summer Vibes

16. srpna 2017 v 8:48 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Sice jsem vám slíbila nové paparazzi fotky, ale zase nemám tolik času je všechny uložit a stejně se mi tu začínají hromadit fotky ze snapchatu a instagramu, který jsem už delší dobu nepřidávala. Jak můžete vidět, Avril pořád maká ve studiu. Fotky z dřívějších let jsou ty, co sdíleli fanoušci s hastagem #AvrilThrowbacks. Avril vždycky vybere ty nejlepší.

Počet fotek: 14


image host image host image host image host image host image host image host

Avril a J.R. Rottem v Delilah's (12.08.2017)

14. srpna 2017 v 7:49 | Bad Girl |  Ostatní videa
Asi tomu nemůžete uvěřit stejně jako já, ale opravdu vás čekají už třetí paparazzi fotky :-D Vzhledem k tomu, že teď jakože nestíhám, tak vám sem hodím zatím video ze sobotní noci, kdy byla viděna opět s J.R. Rottem u klubu Delilalh. Už teď můžete vidět, že Avril je den ode dne krásnější a ne, prostě nestárne :-D Zítra dodám fotky, tak se máte na co těšit :-)


Peppermint Club, West Hollywood, Kalifornie (07.08.2017)

9. srpna 2017 v 9:01 | Bad Girl |  Paparazzi 2017
Tyjo něco se děje :-D Není možný, že během jednoho týdne přidávám už druhý paparazzi fotky! Je na nich opět s Jonathanem R. Rotem a tentokrát odcházeli z Peppermint Clubu. A ne, tohle nejsou fotky z roku 2006, ale opravdu jsou focené pár dní zpátky :-D Na konci článku máte bonus fotku, která jednoznačně prokazuje, že Avril prostě nestárne :-D Jinak je tady Avril suprově oblečená, ten overal jí hrozně sluší :-) Taky vám ty paparazzi fotky tak chyběly?

Počet fotek: 44


image host image host image host image host image host image host image host

"Avril goes vinyl" - první tři alba poprvé na vinylech

8. srpna 2017 v 22:21 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak už vás nebudu dál napínat. Teda, pokud se to k vám ještě nedostalo. Tohle je vlastně to, co jsem vám chtěla tak dlouho říct :-D V posledních pár letech se rozmohly LP desky, což už jste určitě postřehly. Byla jen otázka času, až se to dostane i k Avril. A už je to tady. 15. září vychází limitovaná edice prvních třech alb a to poprvé na vinylech! Už teď si můžete ale ve vybraných (zahraničních) e-shopech jednotlivá alba předobjednat. Ale pozor, ve většině obchodech už je vyprodáno. Takže bych si pospíšila, pokud chcete mít tyhle poklady doma :-) Dám vám sem odkazy na obchody, kde se dají ještě zakoupit. Taky vás napadlo, že když teď vydá první tři alba, že pak vydá poslední tři alba? :-D Jakože právě i s tím novým? Omg, to by bylo boží :-DVýročí: srpen

8. srpna 2017 v 10:20 | Bad Girl |  Novinky a články

Ještě předtím než se dostanu k novinkám, který jsou mimochodem úplně suprový, tak sem ještě hodím seznam výročních dat pro srpen. Budu vás prostě ještě dál napínat :-D

22.08.2002 vyšel videoklip k Sk8er Boi. 15 let od vydání.
27.08.2002 vyšel singl Sk8er Boi. 15 let od vydání.
01.08.2013 vyšla kompilace The Collection: China Special Edition. 4 roky od vydání.
20.08.2013 vyšel videoklip Rock N Roll. 4 roky od vydání.
27.08.2013 vyšel singl Rock N Roll. 4 roky od vydání.

Restaurace "The Nice Guy", West Hollywood, Kalifornie (04.08.2017)

7. srpna 2017 v 8:52 | Bad Girl |  Paparazzi 2017
Hned na začátek musím oznámit, že se nám konečně podařilo na tom počítadle dole v menu dosáhnout 50ti tisíc návštěv! Ono to moc není narozdíl od ostatních fanblogu, ale já z toho mám i tak hroznou radost :-) Takže všem moc děkuju!! <3 Dále, za ten týden, co jsem tu nebyla se toho nahromadilo docela dost, co se týče novinek. Stejně musím začít těmahle fotkama. Jsou to vůbec první paparazzi fotky za tenhle rok. Je to docela šílený. Nevím, jestli je to tím, že Avril nechodí moc do společnosti nebo se jim tak dobře vyhýbá, ale po roce, zdůrazňuji !po roce! tu ty paparazzi fotky máme a jsou krásný. Avril to tam hrozně sluší, má na sobě zase něco od Iron Fist a celkově je ten outfit úplně parádní. Tenhle styl mám od ní snad nejradši ♥ Na fotkách je s Jonathanem Reuven Rotem, což je hudební producent a textař. Takže vidíte, že to byla nějáká pracovní schůzka (asi).

Počet fotek: 161


imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox