Červenec 2017

Back in time: Srpen 2017

29. července 2017 v 7:46 | Bad Girl |  Back in time
Když jsem projížděla tuhle rubriku, zjistila jsem, že tu ještě není žádná vzpomínková fotka z roku 2005. V tom roce byla Avril vlastně pořád na turné, takže se není čemu divit, že Bonez tour je zatím její největší tour za její kariéru (145 koncertů po celém světě). Divím se, že tu žádná fotka z BT ještě není, když je opravdu z čeho vybírat :-D Nakonec jsem vybrala tuhle z koncertu v Los Angeles. Mě zaujala hned na první pohled. Je to nádherná momentka ♥ Ty navlněný vlasy jsou pro tuhle dobu takový typický. Mrzí mě, že to nenosí častěji, i když teda v posledních letech se k tomu zase částečně vrátila.

12 let nazpět


Live on SNL (2007)

25. července 2017 v 14:06 | Bad Girl |  Koncerty a akce 2006 - 2007
Už opět nastala ta situace. Mám volno, dokonce mám náladu na přidávání, a neobjevilo se vůbec nic novýho. Why??? Díkybohu tu jsou pořád ty starší věci, co můžu přidávat do nekonečna. Peggy mi poslala další dvě videa, který jsou absolutně neznámý - na youtube jsou jediný a mají pár desítek zhlédnutí. Jedná se o vystoupení v Saturday Night Live. Z tohohle vystoupení nejsou ani žádný fotky, pouze photoshoot. Takže je super, že se objevily alespoň tyhle dvě videa :-) Jedná se o písničky Girlfriend a I Can Do Better. Tímto samozřejmě Peggy děkuju za zaslání :-)

Aktualizace v galerii: Photoshooty

24. července 2017 v 11:34 | Bad Girl |  Novinky a články
Fakt se snažím nějak skloubit dohromady práci, svůj volnej čas a blog dohromady, ale prostě to nejde. Omlouvat se je asi zbytečný, protože bych se vám za týden omlouvala zase :-D Slibuju, že po prázdninách to bude lepší, fakt. Jinak, žádné novinky nejsou, jen tyhle fotky, co se nahromadily za poslední dobu. Jsou ze starých photoshootů (kromě jedné), z různých let.

O čem se ale musím ještě zmínit a nedá mi to, je smrt Chestera Benningtona. Když jsem to zjistila, tak jsem byla naprosto v šoku, nechtělo se mi tomu vůbec věřit. Myslím, že to zasáhlo úplně každýho. Je to hrozná škoda, co si budeme povídat. Vyrůstala jsem na nich a vždycky se k nim vrátila. A najednou se stane tohle. I Avril se k tomu na sociálních sítích vyjádřila, o tom ale příště.

image host image host image host


image host


image host


image host


image host


Za poslední týden

18. července 2017 v 13:31 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Teď se toho nahromadilo na socialních sítích opravdu hodně, když to porovnám s posledními týdny, kdy se po Avril slehla zem. No ale co je hlavní, zatím co o sobě nedávala vědět, byla ve studiu a pracovala na albu. Když to teď tak píšu, tak mě opravdu děsí fakt, že letos to má vyjít, jsme v půlce roku a ona na tom stále pracuje, ale ok ok :-D Poslala nám nádherný fotky a když říkám nádherny, tak jako opravdu nádherný :-D A kromě toho i spoustu videii.

Počet fotek: 4


image host image host image host image host

Premiéra filmu Charming přesunuta na rok 2018

12. července 2017 v 10:08 | Bad Girl |  Novinky a články
Tušila jsem, že to nebude tak sluníčkový, jak se zdálo. Bylo oficiálně oznámeno, že premiéra filmu Charming byla přesunuta až na rok 2018. Nejdřív měl film vyjít už letos v dubnu, později v srpnu, pak na podzim. Teď už je to snad definitivní. Sice se neví přesné datum ani měsíc, ale alespoň ten rok je jistý :-D Já se jen modlím, aby to nemělo takovej průběh i s albem...

via insta stories

11. července 2017 v 11:00 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Juchůůů, Avril žije! Včera jsem vám psala, že přidala asi po sto letech novou fotku. A teď přidala rovnou další tři + jedna je z instagramu Mika Hellera. Tohle mi fakt chybělo. Díky těmto fotkám je ta dlouhá neaktivita ze strany Avril zcela odpuštěna :-D A jak můžete vidět, imgbox si ze mě dělá asi srandu, protože je zase plně funkční a žádný fotky mi nezmizely -_- :-D Takže jedeme dáál.

A na co jsem ještě zapomněla, Evan slavil asi před 14ti dny narozeniny a já mám s mega velkým spožděním přeju všechno nejlepší <3 Avril postla i fotku, která je má nejoblíbenější ♥ A ke Dni Kanady se taky nezapomněla vyjádřit :-)

Počet fotek: 7


image host image host image host image host image host image host image host

POTM - Fotka měsíce - srpen 2017

10. července 2017 v 11:11 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Tyjo, tyhle měsíční věci přidávám čím dál pozdějc :-D Nejdřív se vám ale musím omluvit - za to, že sem už tak často nepřidávám a taky za to, že nechodím k mým dvěma posledním aktivním spřáteleným blogům. Počítala jsem s tím, upozorňovala jsem na to, že teď přes léto to semnou bude marný, ale i přesto vám dlužím omluvu. Mám prostě potřebu se vám omluvit. Sice neberu blog jako povinnost (což jde na aktualizaci dost poznat :-D), ale vzhledem ke stáří a to, jak se můj blog stal za ty roky profláklej mě to mrzí. Ono i u Avril je mrtvo. Teď přidala po sto letech svou novou fotku (jupí), ale tím to končí. Žádný novinky, nic. Na to, že podle všeho by album mělo vyjít na podzim, nevíme absolutně nic. No, ale teď už konečně to POTM, ke kterýmu se konečně dostávám. Líbí se mi, že ta vítězná fotka teď v menu pěkně ladí s fotkou z Back in time :-D Nechtělo se mi teď nic moc vymýšlet, a tak jsem sáhla po photoshootech z roku 2004. Snažila jsem se to nějak ozvláštnit a to tak, že jsem vybrala ty nejmíň známý fotky - takže jsou bohužel většinou nekvalitní a jedna je dokonce i potagovaná. Na druhou stranu jsou ale hrozně krásný tím, jak jsou neokoukaný. Takže si pusťte album Under My Skina a s chutí hlasujte :-)


Fotka č.1

Fotka č.2

Fotka č.3

Fotka č.4

VÍTĚZNÁ FOTKA:


Výročí: červenec

4. července 2017 v 21:07 | Bad Girl |  Novinky a články

Omlouvám se, pokud tu budu mumlat pátý přes devátý, ale píšu z posledních sil s přivřevřenýma očima a snad v životě jsem se netěšila tak do postele :-D V práci jsem vlastně pořád a teď jsem ještě pár dní popíjela v okruhu přátel, takže ehm, si to představte :-D No a víte, co je na tom nejhorší? Že mě hrozně baví chodit do práce a chodila bych tam nejradši pořád, takže si žádný volna ani brát nechci a pak to dopadá tak "unaveně". Ty vole, je tu ještě někdo takovej workoholik jako já? :-DD Ale keců bylo dost. Objevilo se pár nových fotek ze starších photoshootů, které pak postupně přidám a jedna menší novinka. To si nechám na později, teď je tu každoměsíční výroční článek. Bohužel v červenci vyšly jen tyhle dvě věci. Obě z éry Under My Skin.

01.07.2004 vyšlo EP Avril Live Acoustic. 13 let od vydání.
07.07.2004 vyšel singl My Happy Ending (+ videoklip). 13 let od vydání.