Květen 2017

Aktualizace v galerii: Abbey Dawn

31. května 2017 v 10:16 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak, hned na začátek vám musím říct, že Avrilin další videoklip "I'm With You" je v pořadí jejím 13. VEVO oceněným videem! Hrozně moc jí gratuluju <3 Dalším videem, které čeká vevo certifikace je "Rock N Roll", takže ve svých volných chvílích sledujte.

Dál se objevila jedna nová, další úžasná, fotka k photoshootu Abbey Dawn. Zároveň přidávám k photoshootu i tu, kterou jsme už viděli. Kolik takových fotek má Avril asi ještě schovaných? :-D

image host image host


Happy Birthday Gabe

29. května 2017 v 17:32 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tak vás zdravím po hodně náročným víkendu. Novinky nejsou, jen tahle fotka a dvě videa. Avrilin velmi dobrý kamarád a taky její vizážista, Gabriel Panduro oslavil včera narozeniny. Netuším kolikáte :-D, ale i tak mu přeju vše nejlepší :-) Avriliny dortíky nepřestanu nikdy obdivovat :-)DA uqcv UMAA0 A T


Aktualizace v galerii: Young Avril

25. května 2017 v 9:41 | Bad Girl |  Novinky a články
Díky twitteru města Napanee tu máme čtyři nové fotky z dob, kdy Avril ještě v Napanee žila. Tohle je z r. 1999, kdy Avril nahrávala se Stephem Meddem. V tomhle roce vznikla píseň Touch the Sky, o rok později Temple of Life a Two Rivers.

image host image host image host image host


Verze #40

23. května 2017 v 21:17 | Bad Girl |  Designy
Nevím, co to semnou v poslední době je, že nedokážu vytvořit design, který by se mi fakt líbil a měla bych z něj upřímnou radost. Bylo to přesně tak, jak jsem včera říkala. Tohle je 3. pokus v průběhu dvou dní. Spokojená samozřejmě nejsem, jak jinak :-D Těžko říct, kdy naposledy jsem byla s něčím spokojená :-D Chtěla jsem trochu odstoupit od toho stereotypu - jedna fotka v záhlaví a konec. To se mi možná povedlo ale pořád mi na něm něco nesedí. Tohle je mimochodem historicky 3. design v zelené. Původně jsem chtěla dát do designu červenou, která tu ještě vlastně vůbec nebyla, ale nakonec to dopadlo takhle. Na ukázku vkládám ty dva, co jsem stihla vytvořit. Ten druhý není ani dodělaný.

Plný náhled | Od 23.05.2017 do 15.05.2018

Abbey Dawn

22. května 2017 v 22:02 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tak to vidíte sami. Normálně jsem se na ten design vyprdla :-D Mě se dneska fakt nechtělo, byla jsem utahaná z práce a poslední zbytky nervů jsem si nechtěla vyplýtvat na nastavování designu, takže zítra :-D Stejně jsem místo toho původního, co tu měl být, udělala ještě jinej a nedivila bych se, kdybych zítra udělala ještě úplně jinej. Jsem věčně nespokojená, však víte :-D A když jsme u těch nervů, dneska jsem už i v rádiu slyšela o naší Avril a její údajné smrti. Moc to nepolevuje, youtube je zaplavený videama od youtuberů, píše se o tom snad na všech stránkách... nechtěla jsem se tady v tom už dál pitvat, ono je lepší se o tom nebavit a ještě to roznášet dál, ale musela jsem se o tohle podělit. Snad už to bude naposledy, co se tady o tomhle zmiňuju a hoax pomalu odejde někam do pryč. No ale objevilo se spoustu nových videii, který máte v jednom, což je mnohem pohodlnější a určitě se na ně podívejte, protože Avrilin smích je prostě nejroztomilejší :-D ♥ A taky přibyly dvě nový fotky s Abbey Dawn, jak jinak. Nevím, jestli mám tu jednu fotku zařadit do photoshootu nebo je to jen momentka. Uvidíme časem, ale vypadá to na další k photoshootu. Je ale nádherná <3DAcmqg8_Xs_AAw7y0 DAcmqh_BW0_AAlv8_Y DAP661d_Xg_AA0b_KH


Aktualizace v galerii: UMS, Nylon, Ice-Tea

19. května 2017 v 20:25 | Bad Girl |  Novinky a články
Dneska pro vás mám pár nových fotek, co se objevily ke starším photoshootům. K Under My Skin jsou to sice fotky známé, ale teď jsou v lepší kvalitě. Další dvě jsou pro photoshooty z roku 2013. Snad jediné, co je nového a aktualní, pokud máte twitter, můžete podpořit Avril v italských MTV Awards. Minulý rok tohle Avril vyhrála. Bylo by super, kdyby se to podařilo znovu :-) Do tweetu stačí napsat #MTVAwardsStar Avril Lavigne. Můžete i retweetovat, všechno se počítá. Minulej rok to bylo docela šílený, ale fakt jsme Avril na to první místo dostali a stálo to za to. A taky, co je úspěch u mě. Mám vytvořenej novej design!! Překonala jsem se a fakt ho dodělala :-D Asi v pondělí ho tu budete mít :-)

image host image host image host


image host


image host


Update 20.05.2017 8:27

image host


Beginning production this week for the album

18. května 2017 v 16:30 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Dění kolem oné konspirační teorie nepřestává a dál se šíří inernetem. Samozřejmě se to dostalo už i k nám. Dneska mě jeden článek totálně vytočil, jak už dlouho nic jinýho. Jako, normálně bych to přehlídla a ani na to neklikla, ale ze zvědavosti jsem se podívala, co se u nás píše. Hned první věta: "Dlouholetí fanoušci Avril tvrdí, že punková zpěvačka zemřela".. a teď mi odpuste, ale jinak to nejde. Tohle snad doprdele tvrdí nějácí magoři a ne fanoušci?! A už zase, Avril není punková zpěvačka!! Proboha, mě tohle dokáže vždycky nasrat :-D Grrr.. :-D Ale teď už k něčemu pozitivnějšímu. Už jsem včera psala, že Avril u svého dalšího, dlouho očekáváného alba, postoupila k další fází, a to produkci. K tomu připojila tuhle krásnou fotku.


C_Wj9_TVYAA9_JHU


Avril Lavigne: Changes?

17. května 2017 v 18:10 | Bad Girl |  Dokumenty
Hned na začátek vám musím říct, že Avril se ozvala ohledně 6. alba. Tento týden se začíná pracovat na samotné produkci alba!! Chtěla jsem si to nechat až na zítřek, ale to prostě nešlo :-D Teď už slíbený dokument.

14. května to bylo 15 let, co vyšel Avrilin první singl Complicated. Samo o sobě je to legendární písnička. Všichni to známe: "Why'd you have to go and make things so complicated?..." Čím je ale písnička nejdůležitější? Díky ní se Avril stala přes noc hvězdou, splnila si svůj sen a vstoupila tak do našich životů. Za tu dlouhou dobu získala, ale i ztratila spoustu fanoušků. My věrní, co jsme zůstali ji bereme jako velkou součást života, která nás v hodně věcech ovlivnila. Mnozí z nás ji v životě neviděli, nemluvili s ní a třeba ji i neslyšeli naživo zpívat. Ale i přesto všechno máme pocit, že ji známe líp jak kohokoliv jiného. Je tu s námi už 15 let a právě na tohle významný výročí se spojily největší fanouškovské stránky a vytvořili něco úžasnýho. Tenhle dokument je sestříhán ze starých rozhovorů, záznamů z koncertů apod. Je to perfektně udělaný, což můžete sami posoudit. Už jenom tím, že to vytvořili sami fanoušci to má úplně jinej pohled na Avril jako na osobnost, než dokumenty vytvořený lidma, co ji berou jen jako popovou hvězdu a nic víc. Každopádně si na to určitě podívejte, protože mě to úplně zahřálo u srdíčka. Všechno to, co řekla, udělala - to je to, proč ji tak milujeme <3


spustit na youtube

In blue Abbey Dawn

16. května 2017 v 10:53 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Slíbila jsem vám dokument, ale tyhle supr čupr fotky nepočkají :-D Pokračování insta fotek na téma Abbey Dawn, který opět nezklamaly ♥ Jinak, před chvíli jsem narazila na twitteru na dalšího magora, co srovnával Avrilin rukopis z dřívějška a rukopis z poslední doby - jako, že je to strašně odlišný a Avril je od roku 2003 naklonovaná někým jiným -___- A bylo to prosím, myšleno zcela vážně! Já fakt nevím, jestli se smát nebo brečet... -_- Prozatím dost o těhle blbostech. Jinak, už začnu pomalu pracovat na novým designu, protože tenhle už mi začíná lízt pěkne na nervy :-D Sice jsem říkala, že počkám, až se objeví nějáký promo fotky k singlu nebo k albu nebo prostě jiný nový fotky než z instagramu, ale to bych se taky nemusela dočkat :-D Takže v příštích dnech očekávejte nový design :-)

Počet fotek: 3

image host image host image host

HOAX má pokračování

15. května 2017 v 17:10 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak vás všechny po týdnu zdravím. Bohužel to s aktivitou v příštích měsících nebude lepší, spíš horší. Bohužel je toho v práci moc, určitě to znáte. No, objevilo se toho celkem dost na Avriliny poměry, kdy se třeba měsíc neobjevilo vůbec nic :-D Tohle je jeden z vážnějších článků, ale příště už budeme pokračovat veseleji. Třeba novým dokumentem, kteří vytvořili sami fanoušci k 15. výročí, co je Avril součástí našich životů <3 Máte se na co těšit.

Ten, kdo je tak nějak na twitteru aktivní a sleduje různý fanouškovský účty, si už určitě všiml, že vzhledem k 15. výročí singlu Complicated se opět rozmohla ona konspirační teorie, která nejen mě, ale i ostatní fanoušky neskutečně vytáčí. Už jsem vám o ní psala tady. Všem je jasné, že Avril v roce 2003 neumřela. Bohužel, jsou tu tací, kteří tenhle nesmysl dál šíří a nechápu jak, dokonce mu i věří. Právě díky tomu výročí 15ti let s Avril se tenhle HOAX rozšířil ještě dál než předtím a dokonce jméno Avril Lavigne kvůli tomuhle "trendovalo" celosvětově na twitteru a to opakovaně. Prostě jen kvůli tomuhle! Přesdvědčování, že je to lež, pitomost a nesmysl v jednom, moc nepomáhá. Pořád se to šíří. Dokonce se tahle teorie o Avrilině úmrtí objevila i na takových těch zahraničních magazínech. Prostě je to špatně, když se o Avril mluví v souvislosti s tímhle a ne s její tvorbou. Je to 15 let, co Avril nosívala kravaty, deset náramků na každé ruce, skejťácký oblečení a měla hnědý vlasy. Teď, o 15 let pozdějc je docela jasný, že už ty skejťácký hadry nosit nebude, že dospěje a obličej asi taky nebude mít úplně totožnej jako tehdy, když jí bylo 17. Někdo se s tím prostě nehodlá smířit, a proto šíří tyhle stupidní teorie na základně dvou fotek focených s rozdílem 10 let. Pokud se vyskytujete v okruhu takových lidí, kteří tomuhle věří nebo tohle šíří, braňte Avril. Je to hnusný a hlavně to vůbec není vtipný, čehož jsem byla taky svědkem, že si z toho někdo dělal prdel, jakoby vůbec o nic nešlo (jasně, něčí údajná smrt je opravdu funny). I když nerada, musela jsem tomu věnovat alespoň jeden článek, aby jste byli v obraze a popř. Avril bránili. Obrázek níže je věnovaný všem idiotům, kteří jsou za tohle zoodpovědní nebo jsou součástí šíření.