Únor 2017

Back in time: Březen 2017

28. února 2017 v 17:12 | Bad Girl |  Back in time
V roce 2003 vyjela Avril na svoje první velké turné Try to Shut Me Up Tour, které začalo březnu 2003. V téhle rubrice si proto fotka z tohoto tour určitě být zaslouží. Vzhledem k mé lásce k černobílým fotkám jsem jednu b&w našla. Je z koncertu v Londýně, z 26. března 2003. Na více fotek se můžete podívat tady. Díky té černobílé se na to dívá úplně jinak, než na ty ostatní barevný... feelings.

14 let nazpět


Sbohem Epic, navždy

27. února 2017 v 10:57 | Bad Girl |  Novinky a články
V říjnu minulého roku jsem psala, že Avril již nepatří k Epic Records. Od ní samotné nebo od těch, se kterými je v kontaktu, to potvrzené nebylo. Teď už ale ano. Avril už nebude příští tvorbu vydávat pod katastrofálním Epic Records a podle všeho pod Universal Music (asi). Takže, když je to teď potvrzené, všichni se určitě těšíme na album ještě víc, žejo? :-D Krom totohle dotazu, odpověděl Mike Heller i na to, kdy si myslí, že nám Avril dá více informací o novém albu a prvním singlu. Jeho odpověď mluví za vše. Kdo se teď těší ještě víc? :-D

U Epic Records vydala Avril své poslední eponymní album, které už od samého začátku doprovázely problémy. Jak s datem vydání, tak i s výběrem písniček. Nahrávací společnosti udělala vše podle sebe. Dá se říct, že Avril od tvorby úplně odstrčily. Více se dočtete tady. Z její diskografie se jedná o nejméně úspěšné album. A já za to viním pouze a jedině Epic.


Konverzace pochází z ověřeného zdroje @UnitedForAvril

Studio vibes

25. února 2017 v 15:55 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Huhůůů. Všechny pěkně zdravím do sluníčkové soboty :-D Jinak jsem ale docela v pořádku, fakt. Avril zveřejnila novou fotku, která je naprosto parádní! Je možný, že může někdo být tak dokonalej? Tyhle studiový fotky bych prosila víckrát, vždycky mi to zlepší náladu :-) No a jinak, vypadá to, že Avrilina nadace se bude taky hlásit brzo k návratu. Její stránka je momentáně mimo provoz, viz. tady. Takže předpokládám jak návrat v hudbě, tak i zároveň její nadace :-)

Počet fotek: 1


image host

Videoklipy

24. února 2017 v 16:45 | Bad Girl
OFICIÁLNÍ VIDEOKLIPY


OSTATNÍ VIDEOKLIPY (jako host)


Výtvory od fanoušků + něco do vaší sbírky

23. února 2017 v 12:36 | Bad Girl |  Fan things
Dnešní článek bude trochu rozsáhlejší. To je tak, když všechno nechávám, až když se mi toho nahromadí moc.. no jo :-D Začnu krásnýma videama, na který se teď musím dívat pořád a pořád dokola, protože jsou úplně nejvíc nádherný <3. Vytvořila je fanynka Peggy. Tady jsou slova úplně zbytečná, protože to prostě musíte vidět, aby jste pochopili, proč jsem z tohohle tak v háji :-D. A pochopí to jen fanoušci Avril. Tady je to, proč tak všichni milujeme I'm With You a proč jsme tak rádi jejími fanoušky <3 Snad jsem vás dojetím nerozbrečela, to bych nerada :-D


Snad jste ty videa prožily taky tak procítěně jako jaká :-D Teď tu mám další tvorbu od Peggy, která taky určitě stojí za zkouknutí :-) Tímto jí moc děkuju za zaslání. Rozhodla jsem nově, že i tyhle fotky budu nahrávat na imgbox, takže všechny vámi zaslané výtvory budou v jednom albu a vám se to bude i snad lépe prohlížet. Vyjímkou jsou samozřejmě gify.

Počet fotek: 7


image host image host image host image host image host image host image host


"Because we all need..."

21. února 2017 v 14:11 | Bad Girl |  Novinky a články
Ryan Cabrera sdílel na snapchatu tohle video. Jestli je prvních pár sekund opravdu hlas Avril, s jistotu říct nikdo nemůžu, ale vážně to zní jako Avril ve studiu. Můj výraz, když jsem to uslyšela poprvé vypadal asi takhle. Mohlo by se jednat o nový song z alba, ale víte co, to jsou jen doměnky a 100% to není. I když hodně pravděpodobný, to jo :-D V pozadí jde slyšet: Because we all need.. a dál už je slyšet jen "zpěv" Ryana, kterýho jsem v první chvílích chtěla proklít za to, že do toho začal řvát, ale to byl asi účel, aby jsme nic neslyšeli :-D Každopádně ho od teď nemám ráda :-D Taky jsem se dočetla na bandaids, že má prý dál zpívat : Tak me to church, ale já jsem teda nic neslyšela, třeba vy budete mít štěstí :-D


AKTUALIZACE 22.02.2017 17:19 - Teď jsem se dočetla, že to na začátku vůbec Avril není a je to celé fake. Už nevím čemu věřit. Před vydáním alba je vždycky těhle drbů hrozně moc. Jestli to fakt pochází ze snapchatu Ryana ani potvrdit nemůžu, protože snapchat nemám a tak jsem se řídila davem fanoušků, co tohle šířil. Chyba! :-D Udělejte si o tom obrázek sami - někdo říká, že je to pravdivý záznam, někdo že je to fake. Od teď sem neověřené zprávy tohoto typu dávat nebudu, alespoň né do samostatného článku, ale v jiném se o tom můžu zmínit. Nechci šířit nepravdivé informace, protože se mi tohle nestalo poprvé. Asi riziko psaní fanblogů :-D Od teď už jen ověřené zprávy! (ověřené někým, kdo je v kontaktu s Avril nebo přímo od ní). Takže na jakou stranu se přikloníte je jen na vás, protože na začátku to opravdu zní jako od Avril. Ach jo.. :-/

Sestra Avril, Michelle, je vdaná za člena skupiny ONE OK ROCK

20. února 2017 v 18:36 | Bad Girl |  Novinky a články
Avrilina sestra Michelle se na konci ledna vdala za člena skupiny ONE OK ROCK, Ryota Kohoma. (S ONE OK ROCK nahrála písničku Listen). Oznámili to ale až teprve teď prostřednictvím sociální sítě s touhle nádhernou fotkou. Sama Avril se k tomu zatím nijak nevyjádřila, tak třeba v příštích dnech. Je to taková menší zajímavost, která sem jistě patří a já jim samozřejmě moc přeju :-) GRATULACE!


My Happy Ending obdrželo VEVO Certifikaci

19. února 2017 v 11:13 | Bad Girl |  Novinky a články

Je to tak. Po dlouhém snažení se to podařilo. Avril obdržela již svoje 11. VEVO ocenění za 100 milionů zhlédnutí. Momentálně je na 19. místě mezi všemi umělci s největším počtem ocenění. Samozřejmě jí patří velká gratulace :-) Takže pokud zrovna nebudete mít co na práci, sledujte další, ještě neoceněná videa na oficiálním vevo kanále: AvrilLavigneVEVO.

Další v pořadí jsou:
Takže sledujte, jak nejvíce to pujde. V menu vytvořím seznam s videoklipy, ať to máte na očích :-) Příjde mi, že třeba Fly by si zaloužil mnohem víc zhlédnutí. Snad se nám to podaří brzo změnit.

Takže ještě jednou velká gratulace! :-)

Shooting Day

18. února 2017 v 18:16 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Snad jen to jediný, výstižný, co by se k tomuhle hodilo dodat, je... že další éra klepe na vrátka a bude tu co nevidět! Nevím jak vy, ale já jsem na další album připravená jak nikdy :-D Avril něco natáčela a úplně doufám, že je to videoklip k pilotnímu singlu. Awww, to zní tak nádherně :-D <3 Ale mohlo to být i třeba jen nějáký informační video, kdo ví. Co je ale zajimavé, je to z prostředí Avrilina domu. Uvidíme, co to bude :-)

Počet fotek: 2


image host image host

#BabyGrand

16. února 2017 v 19:01 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
První fotku, co Avril poslala prostřednictvím snapchatu, je z Valentýna. Taky jste si všimli, že byl nějákej Valentýn až další den? :-D Další fotka je hrozně ňuňu :-D Úplnej flashback s tou čepicí. Vybavil se mi totiž koncert v Amsterdamu v roce 2003 (tady). Asi by se mi ta čepice normálně nelíbila, ale jí sluší... asi jako všechno :-D No a poslední fotka, co Avril přidala je z photoshootu pro Nylon Thailand z roku 2014. Co tím chtěl asi básník říct? Protože k tomu připsala: "BLACK & WHITE 🎼 #LyricHintAlert #music #motivated #tbt #nylonthailand". No táák, Avril, už nám něco prozraď.. :-( :-D

Počet fotek: 3


image host image host image host