Leden 2017

Výročí: únor

31. ledna 2017 v 15:40 | Bad Girl |  Novinky a články
To, co si z těch věcí, co vyšli v únoru, stojí za největší pozornost, je určitě Girlfriend. Její nejúspěšnější singl. Vyšel 27. února a byl to celosvětově nejprodávanější singl za rok 2007. Prodalo se ho přes 7 milionů kopii. 18. července 2008 byl videoklip Girlfriend nejsledovanějším videem na youtube a v srpnu přesáhlo hranici 100 milionů zhlédnutí. V té době se to ještě žádnému videoklipu nepovedlo a zapsala se tak do Guinnessovi knihy rekordů. O rok později RCA Records video smazali. V té době mělo přes 130 milionů zhlédnutí. Od 2.10. 2009 nasbíral videoklip přes 360 milionů zhlédnutí. Girlfriend vyhrál spoustů ocenění a v době vydání obsadil první příčky hitparád. V ČR to bylo 4. místo, na Slovensku 8. Taky získal celkem 13 certifikací. Přiznám se, že já Girlfriend nikdy zas tak nezbožňovala a neposlouchala, ale i tak si ho v Avriliné diskografii neskutečně cením.

27.02.2007 vyšel singl Girlfriend (+ videoklip). 10 LET OD VYDÁNÍ.
17.02.2010 vyšel videoklip k Alice. 7 LET OD VYDÁNÍ.
13.02.2011 vyšel promo singl Push. 6 LET OD VYDÁNÍ.
10.02.2015 vyšel videoklip k Give You What You Like. 2 ROKY OD VYDÁNÍ.

Back in time: Únor 2017

30. ledna 2017 v 17:25 | Bad Girl |  Back in time
Únor už je pomalu tady a s ním i další věci typický pro začátek měsíce. Tentokrát jsem v Back in time sáhla po photoshootech, konkrétně pro fotky pro InRock, které vyšly v únorovém vydání 2014. Avril má fotek pro InRock neuvěřitelnou spoustu a často se v japonském vydání objeví i několikrát za rok, ale už se málokdy stane, že se fotky objeví i samostatně v dobré kvalitě. Nemusím dodávat, jak moc velká škoda to je. Všechno to jsou totiž krásný a neobyčejný fotky, ale je zbytečný čekat na fotky v HQ, to se moc často nestává. Tahle fotka, co jsem vybrala je jako jedna z mála v super kvalitě a nevím čím, od ostatních se něčím liší. Každopádně je nádherná a pro tenhle měsíc bude zdobit menu.

3 roky nazpět.


Videoklip?!

28. ledna 2017 v 21:22 | Bad Girl |  Novinky a články
Úplně cítím, že se začíná opravdu něco pomalu dít. Předem chci upozornit, že tohle jsou zatím jen domněnky. Nic není potvrzené, pouze spekulace. Ale i tak jsem natěšená jak nikdy!

Gabriel Panduro zveřejnil na svém snapchatu video s popiskem: "Dnes to bude dlouhý den... natáčení videoklipu!" Samozřejmě nezmínil o koho jde, ale to, jak se k Avriliné nadcházející tvorbě vyjadřuje, je docela dost možný, že jde právě o naši Av. Například na twitteru okomentoval Avrilinu fotku se slovy z písně Warrior "Tenhle song je všechno" a začíná se častěji k novému projektu vyjadřovat. A hrozně pěkně se to čte. Na video se mrknete kliknutím na náhled.


Člen Avriliny skupiny, Rodney Howards zveřejnil tuhle fotku a v popisku se zmínil, že novinky o Avril budou již brzo! Už jen tohle mě přesvědčilo o tom, že to nebude dlouho trvat <3


A jak moc se teď těšíte? Já se třeba těším úplně ultramega nejvíc moc! Ale jen ještě jednou upozorňuji, ohledně videoklipu jsou to pouze náznaky, ale i tak... OMG!

I won't bow I won't break

26. ledna 2017 v 18:23 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avril zveřejnila další část nové písničky Warrior. Pamatuju si, že stejně tak to dělala i u Here's to Never Growing Up, že po částech zveřejňovala text písničky. Přidala k ní i fotku vytvořenou fanouškem, ze které jsem byla celá pryč. Vážně povedené. Avril vystřihla z původního obrázku jen její obličej, a proto přidávám i jako bonus kompletní výtvor. Určitě doporučuju se mrknout na další tvorbu autora. Odkaz je pod fotkou.

" I won't bow I won't break"

#warrior #newlyricalert #AL6

Počet fotek: 1


image host
Od fanoušků z twitteru #1

22. ledna 2017 v 17:21 | Bad Girl |  Fan things
Ještě předtím, než přejdu k věci. Přišel mi na mail odkaz na jeden článek, který podle mě určitě stojí za přečtení. Tímto bych za něj chtěla poděkovat esko117. Jak už víme, Avril pro své dobročinné účely její nadace využívá web Prizeo. Možná ale málo z vás ví, že na vytvoření tohoto webu se podílel i jeden Slovák. A protože Avril tenhle projekt využívá a podporuje, v samotném článku je taky zmíňená. Článek si můžete přečíst zde. Já o tom třeba neměla ani ponětí :-)

Od té doby, co Avril oznámila, že letos vydá nové album, se to na sociálních sítích jen hemží fanouškovskými výtvory a krásnými zprávami. Něco z toho jsem vybrala a nejde se o to s vámi nepodělit. Stále platí, že i vaše výtvory a poznatky ohledně Avril, co se tu neobjevily, ráda příjmu na blogovém e-mailu htngu.blog.cz@email.cz. Je dost možný, že vám neodpovím hned, času je málo, ale snažím se reagovat co nejdříve. Něco z tohohle vás určitě chytí za srdce. Mě si získal ten pejsek s tričkem :-D A co tohohle se nejvíc líbí vám? :-)

Rock Am Ring 2004

20. ledna 2017 v 20:39 | Bad Girl |  Ostatní fotky
Další z věcí, co se nově objevila, je tenhle výstřižek (netuším odkud), ve kterém píše Avril o festivalu Rock Am Ring, kterého se v roce 2004 poprvé (a taky naposledy) zúčastnila. Na fotce vedle je se zpěvákem ze skupiny Linkin Park. Překládat to snad nemusím. Věřím, že to zvládnete :-D

Počet fotek: 1

image host

Další datum pro "Charming" (?)

19. ledna 2017 v 12:26 | Bad Girl |  Novinky a články

Na IMDb se objevilo nové datum pro premiéru filmu Charming. Je to 4. srpna 2017 a nově se tam objevilo i to, že je to datum pro Jižní Afriku (?). Momentálně je naplánovaná první premiéra na 14. dubna. Takže, jestli je 4. srpen další, se uvidí postupem času. Jestli je to ale pravda, znamená to, že se třeba konečně začíná něco dít :-) A mohlo by to pokračovat trailerem a novýma fotkama a.. prostě jsem v tomhle strašně naivní, já vím :-D Taky podotýkám, že 14. duben je jen předběžné datum a může se ještě změnit. Takže je tu možnost, že z 14. dubna se stal 4. srpen, ale v tomhle rozhodně nedoufám. Nic není potvrzené od režiséra, takže jsou to zatím jen spekulace. Obrázek si můžete udělat sami :-)

AbbeyDawn.com

17. ledna 2017 v 19:13 | Bad Girl |  Novinky a články
To, že jsou photoshooty od profesionálních fotografů out, jsme se mohli přesvědčit už u legín Pins to Kill. A na klasický photoshoot k poslední kolekci Abbey Dawn, na který jsme byli předtím zvyklí, budeme čekat marně. Docela mě štve, že když už je ta příležitost k něčemu ten photoshoot nafotit, tak se i tak nenafotí, ale co se dá dělat. Na oficiálních stránkách Abbey Dawn byly nasazeny nový upoutávky na produkty s fotkami, co během minulého roku Avril dávala na sociální sítě. U kolekce z roku 2015 tam byli fotky z oficiálního photoshootu, teď byli nasazeny fotky od Avril. I tak, je to pěkně udělaný a i když jsou ty fotky focený jen mobilem a nemá to ten profi nádech, tak to vypadá i tak dobře. Píšu to sem hlavně proto, aby jste nečekali na promo fotky, v který jsem, i po dlouhý době po uvedení nového zboží, doufala. Podle mě je to škoda, už by to ty nový fotky chtělo :-(... Další novinky, co se v posledních dnech objevily zítra doplním, tak se těšte.


Jak to celé vypadá, se můžete podívat TADY.


#Warrior #Crush #AL17

14. ledna 2017 v 13:56 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tyhle vibrace dalšího alba jsem vždycky milovala. To, když spekulujete, co znamenají ty slova, co Avril tak volně vypustí ven a nedávají ještě moc smysl. Co asi tak k sakru znamená to AL17?! Aha, rok 2017, no jasně... Krom toho, že Avril nám dala další střípky k 6. studiovému albu, přidala i jednu dokonalou fotku. Co myslíte, znamenají Warrior a Crush názvy písniček? :-) K fotce napsala: "Storms are seasonal but strength is forever... When you're feeling "CRUSHED" remember you have a "WARRIOR" inside of you waiting to fight... #Warrior #Crush #AL17"

UPDATE 17.01.2017 15:56 Avril postnula na instagram novou, neuvěřitelně nádhernou, fotku. K fotce napsala "Old chapters closing and new ones opening .....feels good to be writing new songs. "I am stronger and I'll fight" #songwriting #newlyricalert #newmusic". Že by další slova písně Warrior?

Počet fotek: 4image host image host image host image host

Listen

13. ledna 2017 v 13:50 | Bad Girl |  Ostatní fotky
Důvodem, proč je těžké najít někde kromě iTunes písničku Listen, je to, že vyšla pouze v japonské edici alba a na youtube byla proto písnička pro ostatní země zablokovaná. Při troše štěstí ji můžete někde najít, ale je to docela dlouhý hledání.

Listen si mimo to vede na iTunes velmi dobře. Album Ambitions je v japonském žebříčku #1, písnička Listen s Avril #17 a stále se posouvá nahoru. Teď už jen doufám, že by mohla vyjít jako singl. Bylo by to úplně úžasný, ale beru na vědomí, že to není jediný featuring na albu. Minule jsem vám sem dávala ochutnávku propagace nového alba ONE OK ROCK. Teď se objevily další fotky a nemůžu to sem nedát. Kéž by to tak bylo u všech...a všude :-)

Počet fotek: 3


image host image host image host