Prosinec 2016

NOVÉ ALBUM V ROCE 2017

25. prosince 2016 v 19:31 | Bad Girl |  Novinky a články
Lehká zástava srdce, padám k zemi a pobírám trochu dechu na napsání tohohle článku. Tak dlouho jsem na to čekala, až vám to budu moci oznámit. A konečně je to tady. Avril rozbalila ten vánoční dárek, pro nás fanoušky. Nemůžu uvěřit, že po tak dlouhé době nastana nová, další éra. Nová hudba, nové koncerty a další etapa v Avriliné kariéře. Omlouvám se za srdceryvný úvod, ale jsem z toho úplně mimo a já tohle děsně prožívám. Byla to tak dlouhá doba. Konečně!


"Ahoj všichni!! Nejdřív bych chtěla mým fanouškům poděkovat pro jejich trpělivost a podporu během toho, co jsem byla pryč kvůli mému boji s lymskou boreliozou minulé dva roky. Nebyla to jen tvrdá bitva, ale bylo to také velmi poučné a bude se to odrážet v mé nové hudbě, umění, životě a osobnosti. Vždy bude moji prioritou bojovat a zlepšit informativnost o lymské borelióze s the Avril Lavigne foundation. Jsem velmi šťastná, že vám můžu oznámit, že teď pracuji na nové hudbě a nové album vyjde v roce 2017. Nemůžu se dočkat, až se otevřu a budu s vámi sdílet mé srdce! Těším se, až uslyšíte nové songy. Bude to skvělý rok 2017!"

Fakt to nemůžu rozdýchat. Ale stejně tak jsem si jistá, že tohle album bude jiné. Bude to geniální, emotivní a dokonalé. Po tom, čím si Avril za poslední dva roky prošla - nemoc a další rozchod, je mi jasné, že se to v její tvorbě promítne. A to v tom nejlepším světle. Po nekonečném čekání, doufání a hledání maličkostí tam, kde ani nebyly, to přijde. Krom téhle zprávy mě ještě dorazila ta fotka, už jenom z ní vyzařuje přesně to, co máme od Avril příští rok očekávat. Chyběla jsi nám Avril, vítej zpět!

Avril pro nás má dárek

25. prosince 2016 v 12:02 | Bad Girl |  Ostatní videa
Doslova. Na instagramu bylo zveřejněno tohle roztomilé video, ve kterém Avril drží něco, co má být dárkem pro nás, fanoušky. Taky dodala, že se nemůže dočkat, až se o to s námi podělí. Myslím, že fanoušci se nemůžou dočkat víc jak Avril :-D Já jsem na to hrozně zvědavá. Může to být cokoliv, ale největší radost bych měla samozřejmě z nové hudby. Uvidíme! A taky musím ješt dodat, že Avril je tam nádherná <3


Tak i já přeju všem VESELÉ VÁNOCE

24. prosince 2016 v 10:15 | Bad Girl |  Oznámení a info
Původně jsem neměla v plánu sem na Vánoce vůbec lézt, ale nějak mi došlo, že tenhle vánoční článek tu prostě nesmí chybět a já si ho nestihla ani přednastavit. Proto jen stručně... Všem přeji krásné prožití Vánoc, hlavně v klidu, u mísy bramborovýho salátu a pohádek. Hlavně si to užijte a ať se vám splní to, co jste si přáli :-) Vy moc dobře víte, co si na Vánoce pustit - samozřejmě cover od Avril - O Holy Night :-)

VESELÉ VÁNOCE!


Dear Facebook,...

23. prosince 2016 v 13:15 | Bad Girl |  Novinky a články
To, že se Avril bije za Nickelback, už je nám známo. Teď to ale nabralo na obrátkách, když na twitteru zveřejnila zprávu napsanou přímo zakladateli facebooku, Marku Zuckerbergovi. Abych objasnila, co přesně donutilo Avril tuhle zprávu napsat, je to tohle video. Přetočte si asi na 1:10, kde o Nickelback mluví a pochopíte sami.

"Milý Marku, spoustu lidí používá tvé produkty - někteří je milují a někteří nenávidí. Tak i tak, máš dovoleno sdělovat tvé hudební názory, nicméně, tvoje rýpání do Nickelback je nevkusné. Když máš hlas jako ten tvůj, možná bys měl uvažovat o tom být více rozvážný s podporováním šikany, zejména vzhledem k tomu, co se teď děje ve světě."


Rozpoutalo to vlnu reakcí a píše se o tom snad na každém internetovém magazínu. Bocela by mě zajímalo, jestli se to bude vyvíjet i nějak dál. Je to od ní ale každopádně hrozně pěkný. Pište vaše názory :-)

"I love you guys"

20. prosince 2016 v 19:18 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Touhle větou reagovala před dvěma dny na tuhle fotku, kterou zveřejnila jedna fanynka na twitteru. Jsem ráda, že se ozvala alespoň takhle, když už nic :-) Víte, jak to teď je. Ale už teď si můžete začít odškrtávat dny do vydání alba skupiny ONE OK ROCK, protože jak víte, vychází na něm i písnička Listen, na které by měla údajně zpívat Avril. Taky jsem ale četla, že ta verze s Avril by měla vyjít jen na deluxe verzi, ne na té klasické. Bližší info jsem nezjišťovala, protože na internet se dostane tak jako tak.

Počet fotek: 1


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

image host

Avril Lavigne Recording Girlfriend

15. prosince 2016 v 12:40 | Bad Girl |  Ostatní videa
Je to hrůza. Takovou blogovou krizi jsem snad ještě neměla. Je půlka prosince a já přidala čtyři články. S porovnáním třeba s prosincem 2014, kdy jsem přidala 218 článků je to fakt bída. Veškerá chuť blogovat se vytratila neznámo kam a vážně mě to mrzí, když mám takovou fůru času. Taky je už to skoro měsíc, kdy se Avril neozvala. Tohle období je v tomhle virtuálním světě nějak na prd nebo co. Abych vám zpříjemnila to nekonečný čekání na něco (netuším na co), vyhrabala jsem z hlubin youtube, tohle boží video z nahrávání alba The Best Damn Thing. Singl Girlfriend byl nahrán i ve více jazycích a tady je právě video z toho, jak se to chudák Avril pokoušela nahrát :-D Určitě znáte :-)


Anniversary: For December

8. prosince 2016 v 13:21 | Bad Girl |  Novinky a články

Zákon schválnosti. Když mám náladu blogovat, nemám čas. Když mám čas, nemám náladu. Životní boj. Určitě mi rozumíte :-D Takže místo toho, abych dávala tenhle blog dokupy jsem v poslední třech měsících viděla víc filmů jak za minulý rok. Přes zimu teď moc práce není, takže si to krátím sledováním filmů a seriálů, focením a čtením. Doufám, že jsem touhle pohodovou idylkou, co teď mám, nikoho nenaštvala :-D Ale i přesto jsem se překonala a fakt sem píšu článek. Tenhle měsíc se tady ještě neobjevilo seznam výročních dat za prosinec. Těšila jsem se, že když už tady sedím, tak napíšu nějákej pořádnej článek. A ono jsou v prosinci jen tyhle dvě data :( :-D Je to pochopitelné, v prosinci je Avril víceméně nefunkční, užívá si totiž Vánoce, který tak moc miluje. Napřiklad vánoční stromeček ze září minulého roku mluví za vše. Ze sociálních sítí se Avril odmlčela úplně. Nezbývá mi ale nic jiného, než to respektovat. Snad si je dostatečně užije :-)

31.12.2003 vyšlo EP Avril Live: Try to Shut Me Up. 13 let od vydání.
07.12.2005 vyšlo DVD Bonez Tour 2005: Live at Budokan. 11 let od vydání.

Juchůů

3. prosince 2016 v 14:06 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Teď jsem měla slabou zástavu srdce. Ne, nebudu přehánět, teď trošku vážně. Sice to není žádný roztomilý selfíčko, ale tahle zpráva mi udělala snad ještě větší radost. "Děkuji fanouškům za tuhle úžasnou koláž. Mrkněte na mou značku Abbey Dawn, jestli tak ještě neučinili. Můžete jít na www.abbeydawn.com. Taky vytvářím další nové věci, které budete milovat ❤️ Sportovní soupravy, čepice, šaty, samolepky a další". Jsem fakt ráda, že se dočkáme i něčeho jiného než jen triček a mikin. A hlavně, že Abbey Dawn bude dále pokračovat. Juchůů.

Počet fotek: 1


image host


POTM - Fotka měsíce - leden 2017

2. prosince 2016 v 9:00 | Bad Girl |  Photo of the month - POTM
Po Avril se slehla zem. Konec roku se blíží a na novou hudbu to nevypadá. Už jsem v to přestala tak nějak věřit. Když na tom ale najdu něco pozitivního, tak spoustu věcí naznačuje, že právě příští rok kromě písniček Listen od skupiny ONE OK ROCK a Trophy Boy ze soundtracku filmu Charming, uslyšíme i něco z její vlastní tvorby. Budu věřit alespoň v to, když už v nic. A abych vám to nekonečný čekání alespoň trochu zpříjemnila, vybrala jsem pro POTM fotky z photoshootů z roku 2002. Avriliných krásných začátků kariéry. Vybrala jsem svý oblíbený fotky, hihi :-D Jaká náhoda, že se na všech Avril směje


Fotka č. 1

Fotka č. 2

Fotka č. 3

Fotka č. 4

VÍTĚZNÁ FOTKA:


Back in time: Prosinec 2016

1. prosince 2016 v 9:00 | Bad Girl |  Back in time
Opravdu, nebudu už začínat článek s větou: Nemůžu tomu uvěřit, že uběhl další měsíc. Musí vám to děsně lízt krkem. Dělám to vždycky, ale je to fakt šílený, jak ten čas letí.. ach jo, už zase, můj zlozvyk, promiňte mi :-D Avril má z prosince spoustu krásných fotek a bylo to docela těžký vybrat jen jednu. Ale v tom množství fotek jsem oprášila tyhle zapomenutý, ale přesto nezapomenutelný album fotek, který u Avril nemá obdoby. A určitě nejsem jediná, kdo tyhle fotky miluje. Ano, mluvím o těch fotkách pro Prestige z roku 2008. Avril se nafotila jako panenka. A stylisti ji fakt vyšvihli tak, že jí to všichni žereme se vším všudy.

8 let nazpět.