Září 2016

Avril peče cupcaky

30. září 2016 v 19:32 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avril se v Q&A zmínila i o tom, že na svoje narozeniny pekla cupcaky. Jsem ráda, že se o ně s námi podělila, vypadají skvěle :-) Kromě těhle dobrot tu jsou i fotky z iHeart Radia a jedna fotka s manželkou Ala Berryho, Tamlyn. Tak schválně, která fotka je nejvíc roztomilá? Nevíte že? Ano vím, moc těžká otázka :-D Já to totiž taky nevím :-D

Počet fotek: 4

image host image host image host image hostUnseen photo

30. září 2016 v 18:20 | Bad Girl |  Ostatní fotky
Objevila se jedna doposud neviděná fotka, asi z roku 2010. Přidal ji na twitter Rodney Howard v jeho narozeninovém přání.

Počet fotek: 1

image host

Malinká naděje

30. září 2016 v 8:12 | Bad Girl |  Novinky a články
Možná, že jsem jen moc naivní nebo na tom fakt něco bude. Nevydržela jsem to a napsala na Metalshop, zda nebudou náhodou doplňovat zboží od Abbey Dawn. Odepsali mi přesně tohle: V brzké době neplánujeme doplnit tuto značku. Možná později. Ano, ta poslední slova ve mě vyvolala pocit naděje :-D Dávám to sem jen pro zajímavost, že tu svitla malinká naděje, že by se tady dalo Abbey Dawn ještě koupit. Bylo to by to boží! Vím, že na metalshopu nejsou ceny nejpřiznívější, ale když už se tu nedá nakoupit vůbec nikde jen na ebay a oficialním e-shopu, kde by možná vyšlo poštovné a clo stejně draze jako na metalshopu, klidně bych ty peníze obětovala. No a už asi půl roku si pohrávám s myšlenkou, že bych si Abbey Dawn e-shop založila, ale to jsem musela někde spadnout na hlavu :-D Ale třeba by mě to bavilo... :-D

PS: Fotky ze snapchatu a instagramu doplním až budu mít více času, tohle byla jen taková rychlovka :-)

Q&A na Twitteru - Otázky a odpovědi

27. září 2016 v 21:10 | Bad Girl |  Novinky a články
Jak už jsem psala, dnes se konalo Q&A na twitteru, kdy Avril odpovídala fanouškům na otázky. Přeložila jsem veškeré otázky, takže si užijte čtení. Sice se nedovídáme nic o novém albu, ale ono to někdy příjde :-)

Kdyby sis mohla vybrat jednu Abbey Dawn věc, kterou by jsi mohla nosit do konce života, která by to byla?

- The Wedge Pyramid Studded Heels (boty na klínku). Zrovna jsem na ně jeden den narazila a chtěla jsem s nimi zase začít "rockovat". Myslím, že budu.

Užila sis práci na filmu Charming?

- Užila! Bylo to super jednoduchý! Bavilo mě, jak jsem se postupně dostávala k postavě Sněhurky. Ráda bych pracovala na dalších filmech.

Jak se cítíš?

- Cítím se mnohem lépe. Je to proces. Jsem tak vděčná za to, jaký jsem udělala pokrok

Jaká je právě teď tvá nejoblíbenější písnička?

- Trap Queen od FettyWap1738. Nutí mě to pokaždé skákat a tancovat!

Jak trávíš svůj volný čas?

- Během svého volného času ráda vařím a kreslím. Miluju být venku a být aktivní takže si užívám ježdění na kolečkových bruslích, s7boarding, jogging a jógu.

Jaký je tvůj oblíbený smajlík?

- Miluju jednorožce a všechny růžová srdíčka. Taky mám ráda rock znamení a hudební 💞💖🎶.

Pracuješ na 6. albu?

- Zůstaňte naladěni :)

Co preferuješ, sladké nebo slané?

- Preferuji slaná jídla, ale to se mění. Moje láska ke cupcakům přetrvala... dělám nějáké na moje narozeniny!

Jaká část je pro tebe jako umělce nejhodnotnější?

- Být na pódiu před skupinou lidí, kteří obětovali svůj volný čas, aby mě viděli. To je docela úžasné.

Jak lymská borelioza změnila tvůj život?

- Můj život se definitivně změnil v mnoha směrech. Naučila jsem se, co je v životě opravdu důležité a jak zůstat v životě pozitivní.

Jaké je tvoje narozeninové přání?

- Být zdravá a pomáhat ostatním v boji proti lymské borelioze.

Kdyby jsi mohla mít nějákou super schopnost, která by to byla?

- Čtení myšlenek. Což občas umím 😉😉.

Co tě inspiruje?

- Miluju přírodu. Inspiruje mě dobrá hudba. Inspiruje mě, když vidím show ostatních umělců. Nutí mě to chtít být na podiu.

Děkuji vám všem za skvělé otázky 💜 Vy lidi jste úžasní a tohle udělalo moje narozeniny vyjmečné.

Avril's 32nd birthday

27. září 2016 v 16:32 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Čekala jsem, že třeba Avril ještě něco přidá, ale asi ne, takže musí zatím stačit tyhle nádherný fotky z Avriliných 32. narozenin. Avril je na fotkách se svými příbuznými - sestřenicí a bratrancem. Rodina se nezapře :-D A ten dort je jednoduše boží! :-) Avril tady vypadá úplně přesně jako v roce 2006. Nezestárla ani o den. Kdyby se ještě něco objevilo, určitě to tady uvidíte.

Počet fotek: 5

image host image host image host image host image host

HAPPY B-DAY AVRIL!

27. září 2016 v 8:00 | Bad Girl |  Novinky a články

Taky se vám nechce věřit, že je to zase tady? Mě se tomu nechce věřit už jenom z toho důvodu, že Avril vypadá stále na 20 let, jen má delší vlasy. Ono se vlastně za tu dobu ani nic nezměnilo. Avril je pořád stejně roztomilá, má pořád stejnej nejnádhernější úsměv a pořád má to dobré srdce. Já fakt nekecám, ale dnes jí je 32 let. Tý holce na sk8u, s kravatou a stovkou náramkama na ruce. Tý holce s růžovým a potom i zeleným pruhem ve vlasech. Tý holce, co bořila první příčky hitparád a taky tý holce, co změnila život milionům lidí. Avril mě v životě ovlivnila opravdu nejvíc. Můj styl a moje názory. Nejsem určitě jediná. I když jsme ji někteří v životě neviděli, nikdy s ní nemluvili a známe ji jen z televize, rádia, z internetu. Všichni ji milujeme jakoby by jsme ji znali celý život. Avril obdivuji ze spousty důvodů. Třeba proto, že je nekonečná optimistka, která miluje život a užívá si ho plnými doušky. Dále třeba taky proto, že pomáhá tolika lidem, kteří to opravdu potřebují. Její dobročinost mě až učarovala. Kolik do toho vložila energie... A co nejvíc, její hudba. To je kapitola sama o sobě. Mohla bych o ní psát hodiny a hodiny. Dokázala vytvořit takový hity, který nikdy nezestárnou. Ať už je to Complicated nebo legendární Girlfriend. V její hudbě se, jako ostatní fanoušci, vidím do posledního detailu. Dokáže z tak běžných věcí jako je láska, smutek, štěstí udělat mistrovské dílo. Dneska je krásných 32 let naší nejúžasnější princezně Avril Lavigne. A já jí ze srdce přeju jen a jen to nejlepší!

HAPPY B-DAY AVRIL LAVIGNE

A jak tento významný den oslavit? Celý den poslouchejte písničky od Avril s lahví Lemoncella, vzpomínejte, čtěte si staré rozhovory, koukejte na videoklipy, prohlížejte si vaše sešity s nalepenýma fotkama Avril z brávíčka a posílejte prostřednictvím twitteru vaše narozeninové vzkazy naší Avrilce. Užíjte si to!


Q&A na Twitteru

26. září 2016 v 22:06 | Bad Girl |  Novinky a články
Ano, čtete správně. Ačkoliv je to k neuvěření, zítra bude na twitteru Q&A prostřednictvím iHeartRadio. Pro nás fanoušky je to ten nejlepší narozeninový dárek. Zítra začnu přidávat fotky z Avriliných narozenin. Spadnete ze židle, až je uvidíte! Mrkěte prozatím na instagram, než je sem dám. Questions&Answers se bude zítra konat ve 2 PM ET, u nás teda kolem 20:00. Potom vyberu ty nejzajmavější otázky a odpovědi, přeložím a dám sem. S tímhle mi udělali velkou radost, fakt se těším! Vlastně zítra to tady bude žít, protože vy víte co, Avril má už teď v některých státech 32. U nás až za 2 hodiny :-D. Takže buďte naladěni, pořád aktualizujte blog, protože zítra tady toho bude celkem dost.

Otázky pište s tagem #iHeartAvril. Je jasné, že Avril neodpoví na vše, ale za pokus nic nedáte :-)

Bad Girl - Avril Lavigne Collection

26. září 2016 v 13:04 | Bad Girl |  Fan things
Tohle jsou všechny věci, co vlastním (nebo v případě kosmetiky vlastnila). Nekupuju si to nějak z nutnosti, že by každej fanoušek měl správně něco mít, ale protože z toho mám fakt radost a ráda to nosím/používám. Takže tady můžete nakouknout do mé menší sbírky Avril Lavigne. No a největší citovej vztah mám samozřejmě k mé knížce s miliardou fotek z časáků a kalendářů. Něco podobného má doma zřejmě každý :-D Ostatní věci už nejspíš podrobnější popis nepotřebují.

Abbey Dawn (15)

image host image host image host image host image host image host image host image host

Ostatní oblečení (3)

image host image host image host

Avril Lavigne Book (to nikdy nespočítám.. :D)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Kosmetika (12)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostSpoustu Abbey Dawn věcí. Opravdu spoustu.

26. září 2016 v 8:29 | Bad Girl |  Fan things
Na twitteru jsem narazila na tuhle fotku. Mít tohle, tak už nic v životě nechci! Vím, že tam jsou i Iron Fist věci, ale to nevadí. Tohle je prostě mazec. Nechci si ani radši představit, kolik to mohlo tak dohromady stát vzhledem k tomu, že Abbey Dawn a Iron Fist nejsou zrovna nejlevnější značky :-D


Another selfie

25. září 2016 v 8:03 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Další krásné selfie do sbírky. Avril je tam prostě nádherná! <3 Chtěla bych si něco pořídit z té nejnovější kolekce Abbey Dawn, ale ty peníze.. :-( Update: 26.09.2016 8:22

Počet fotek: 2

image host image host