Srpen 2016

Back in time: September 2016

30. srpna 2016 v 21:35 | Bad Girl |  Back in time
Doufám, že máte spoustu času. Spoustu času sedět u mýho blogu a koukat upřeně, třeba celý den, na tuhle krásnou fotku. Ano, měla jsem to opravdu těžké vybrat ze všech těch úžasných fotek z Abbey Dawn Fashion Show (součást Fashion Week v New Yorku). Ty z roku 2009 jsou prostě ze všech nejkrásnější. Avril tam byla samý úsměv a ty šaty, to je kapitola sama o sobě. Naše rock n rollová princezna v celé své kráse. Tohle jenom dokazuje, že Avril má nejúžasnější, nejkrásnější, nejdokonalejší úsměv. Nevím, kolikrát jsem tyhle slova už v článku zmínila, ale musela jsem. Ještě jsem se silně rozmýšlela nad touhle fotkou, ale v menu by to asi až tak nevyniklo (saddd). Já tu fotku dám snad příště na design nebo co.. Ok, ale zpět k téhle fotce, ta co je v článku. Taky jste se do toho zamotali jako já? Já snad radši ukončím tenhle článek :-D Kukajte!

7 let nazpět.


Z natáčení videoklipu Sk8er Boi

30. srpna 2016 v 18:47 | Bad Girl |  Behind the Scenes
Na twitteru se objevila fotka s Avril a "fanouškem" z natáčení videoklipu Sk8er Boi (před pár dny slavil singl 14 let). Dotyčný k tomu napsal, že Avril bylo 17 a mu 15. Že to byli přátelé, ale časem mezi sebou ztratili kontakt.
Aktualizace 08.01.2017 13:50, 20.01.2017 20:25

Počet fotek: 3


image host image host image host

Něco nového

30. srpna 2016 v 18:38 | Bad Girl |  Novinky a články
Konečně se objevilo něco nového ohledně alba. Jestli je to pravda, skáču dva metry vysoko a jsem nejšťastnější. Víte, jak hrozně moc fajn by to bylo? Vím, že víte.

No a jinak, Avril v posledních dnech přidala na snapchat jen dvě fotky s jídlem, takže nic moc :-D Až jich bude víc, přidám je všechny dohromady do jednoho článku :-)


Madeo Restaurant v LA (07.12.2010)

25. srpna 2016 v 7:56 | Bad Girl |  Paparazzi 2010

To je hrozný, mě se tady ten design už zase hrozně moc rychle okoukal :( Ale slíbila jsem si, že ho tu nechám do té doby, než se objeví nový photoshoot, tak to budete muset nějak vydržet :-D Tady jsou další paparazzi fotky z roku 2010.

Počet fotek: 8

image host image host image host image host image host image host

Fred Segal v Hollywoodu, Kalifornie (07.12.2010)

24. srpna 2016 v 20:10 | Bad Girl |  Paparazzi 2010

Když nad tím tak přemýšlím, jestli Avril letos vážně něco vydá, asi zešílím, protože letos vydávají album The Pretty Reckless a Green Day, takže moje největší lásky z hudebního světa. Teď jsem trochu znejistila po té, co Gabe zareagoval na tu informaci, že by snad v září/v říjnu něco Av vydala, ale nic není ztraceno.

Teď, když jsem si konečně našla chvilku, se vrátíme o šest let zpět. Do téhle rubriky už mi nezbývá moc fotek doplnit, blížím se ke konci :) Avril je tu krásná, ale to ona je vždycky.

Počet fotek: 14

image host image host image host image host image host image host

Něco se chystá

23. srpna 2016 v 20:47 | Bad Girl |  Novinky a články
Avril a Rodney Howard, člen její kapely, nám něco okrajem naznačili, že by se snad v nejbližší době - září / říjen mohlo začít něco dít. A vypadá to na novou hudbu. Nic bližšího bohužel není známo (zatím). Ale teď se snad těším ještě víc!UPDATE: Gabriel Panduro zareagoval na přispěvek, co vypustil Rodney na sociálních sítítch. Odteď ho NEMÁM RÁDA! Možná by mu měl někdo říct, že bez Avril by byl nikdo, stejně tak bez nás, dětí.


Doposud neviděné fotky

22. srpna 2016 v 22:46 | Bad Girl |  Novinky a články
Objevily se další fotky z let 2013 - 2014, které jsme ještě neměli tu čest vidět. Bohužel jsou nekvalitní, což je hrozná škoda. Budu doufat, že se objeví časem další a v lepší kvalitě :-) PS: Odkazy na celé fotogalerie zatím nejsou aktivní, zrovna tyhle nemám ještě daný na imgbox :-)


image host


image host

Photoshoot #10 "Avril Lavigne" Album Shoot (2013)

image host


image host

STK Midtown, New York (16.08.2016)

18. srpna 2016 v 19:24 | Bad Girl |  Paparazzi 2016
Podle jedné fotky ze snapchatu se dalo odhadnout, že je Avril teď v New Yorku. Ryan Cabrera je tam totiž kvůli propagaci své nové tvorby a svého tour. Avril ho doprovázela. Bohužel tam neunikli paparazzi a naneštěstí k tomu napsali asi nejvlezlejší článek, co jsem kdy v životě četla. Dostatečně trapnej článek (zde), aby mě utvrdili, že tmz je neuvěřitelná pakárna. Avril si teď svoje soukromí chrání víc a kevšemu, je to jen a jen její věc, s kým teď chodí a s kým chodí na večeři, co jí a pije. Přijde mi to až skoro absurdní, že tam vypisují každej jejich pohyb. Až Av bude chtít, řekne nám sama, s kým má vztah. Možná je to pravda, možná ne. Jestli ano, tak jí to ze srdce přeju. Jestli ne, posílám velkej prostředníček podobným internetovým magazinům jako je tmz. Zde přikládám fotku, ale článek opravdu ne.

Počet fotek: 3

imgbox imgbox imgbox

Snapchaaat

18. srpna 2016 v 19:06 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avril určitě věděla, že nebudu mít teď čas, tak přidala na snapchat 5894 fotek a 5681 videii, abych pak měla víc práce :-) Ne, dělám si srandu, zas tolik toho není, ale čas fakt nemám :-D Ještě před novinkami, které budou v příštím článku, jsou tu snapchat videa a fotky. Ten Avrilin smích je nejbožejší věc, co jste kdy mohli slyšet nový onesie je už i v černé barvě, mrkněte na abbeydawn.com

Počet fotek: 3

image host image host image host

Via snapchat

14. srpna 2016 v 8:39 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Ještě před fotkama ze snapchatu, musím Avril pogratulovat. Přesáhla totiž 20 milionů sledujících fanoušků na twitteru!

Na snapchat a instagram přidala v posledních dnech jen 2 fotky. Na té selfie vypadá přesně jako před deseti lety, ale úplně! Taky se s námi podělila i o jedno video. Věci ze studia se objevují čím dál častěji, jupí <3

Počet fotek: 2

image host image host