Červen 2016

Nová fotka

30. června 2016 v 15:34 | Bad Girl |  Novinky a články
V poslední době jakoby se s novýma fotkama roztrhl pytel.. a to je samozřejmě dobře :-) Jedna nová neviděná fotka z roku 2002.As time goes by with Avril #21 | With hats

30. června 2016 v 7:51 | Bad Girl |  As time goes by with Avril
Po delší době jsem připravila další As time goes by with Avril. V posledních pár letech začala Avril nosit čím dál častěji klobouky, a tak mě napadlo udělat z toho takovej timeline. Zdá se mi to, nebo má Avril stejnej klobouk v roce 2007 a 2012? Nebo je teda aspoň hodně podobnej :-D Jinak, Avril je v klouboukách strašně roztomilá :-)


Anniversary: For June / July

27. června 2016 v 9:08 | Bad Girl |  Novinky a články

Tak mi trošku uniklo, že jsem tady zapomněla dát výročí pro červen a červenec. Dám to dohromady.. :-)

ČERVEN

04.06.2002 vyšlo první studiové album Let Go. Zrovna tohle datum mě mrzelo nejvíc, že jsem ho sem nestihla dát. Debutové album Avril Lavigne, které jí proslavilo a zapsala se s ním do historie. 14 let od vydání. Já tohle album miluju ze všech pěti nejvíc. Byla to prostě láska na první pohled <3

07.06.2005 vyšel singl Fall To Pieces. Závěrečný singl z alba Under My Skin. Štve mě, že z videoklipu nakonec sešlo. 11 let od vydání.

06.06.2007 vyšel videoklip k When You're Gone. Jeden z nejdojemnějších videoklipů od Avril. 9 let od vydání.

19.06.2007 vyšel singl When You're Gone. To už vyšel samotný singl. Ke konci roku 2015 se prodalo jen v Americe přes 1,29 mil. digitálních kopii. Avril s tímhle songem bořila příčky hitparád. 9 let od vydání.

24.06.2008 vyšel singl The Best Damn Thing. Záverečný singl ze stejnojmenného alba. 8 let od vydání.


ČERVENEC

01.07.2004 vyšlo EP Avril Live Acoustic. Škoda, že tohle EP už se nedá nikde moc sehnat... 12 let od vydání.

07.07.2004 vyšel singl My Happy Ending (+ videoklip). Co na to říct? To už je to taková doba? A stejně je ta písnička pořád top! Když se tak blíží to výročí vydání, sledujte videoklip na VEVO, ať nadělíme Avril takový menší dáreček. Není totiž daleko od další VEVO certifikace :) 12 let od vydání.


Zane Carney o novém albu Avril!

25. června 2016 v 21:36 | Bad Girl |  Novinky a články
Konečně něco novýho! Nejprve bych se vám ale chtěla omluvit, že tu nejsem, ale v tomhle odporným horku se smažím v kuchyni (závidíte, že?) a po příchodu domů jsem možná nanejvýš schopná se najíst a jít spát, a nemám prostě vůbec čas. Snad to chápete :-)

Zane Carney, kterého jste mohli vidět na fotkách z instagramu, se zmínil o Avril: "Nové album Avril je na dobré cestě. Avril dělá všechno skvěle. Uvidíme se příští měsíc."


Takže co o novém albu víme?
  • Mělo by vyjít ještě letos.
  • Spolupracuje na něm s Zanem Carneym a Chadem Kroegerem
  • ... a že toho moc nevíme :-D

Avril & her mom

20. června 2016 v 8:25 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Po Avril se zase víceméně slehla zem. Nic se neděje, až na tu výhru v MTV Awards Italia. K tomu se zatím nějak nevyjádřila. Mám tu jen jednu fotku a video se snapchatu.Avril má nejvěrnější fanoušky. Vyhrála MTV Awards Italia!

19. června 2016 v 21:25 | Bad Girl |  Novinky a články
Před pár dny jsem vám sem psala o MTV Awards Italia. No a hádejte co... Na začátek asi nejdřív řeknu, že to bylo naprosto šílený. Přijdete si tak na twitter a celou stránku máte zaspamovanou #MTVAwardsStar Avril Lavigne. Teď to všechno retweetujete, tweetujete a prostě to bylo mazecký, že nakonec dalo tímhle způsobem Avril hlas přes 2,6 milionů fanoušků a tím se tak dostala až na první místo. Naprosto v šoku, že jsme převálcovali i One Direction nebo třeba Taylor Swift. Avril jsme dostali na první zasloužené místo s úžasným počtem hlasů. Fanoušci Avril jsou mezi všemi těmi ostatními ti nejvěrnější a nejúžasnější... asi budu brečet :') :D Feelings!!


GRATULACE!


Koncertování v Číně?

17. června 2016 v 16:08 | Bad Girl |  Novinky a články
Přeji všem pěkné odpoledne :-) Objevil se další drb, a tak píšu velkými písmeny: NEPOTVRZENÉ.

Podle ověřeného účtu na Weibo (čínská webová stránka) by se měla Avril vrátit do Číny v červenci tohoto roku a zúčastnit se "Dalian Miracle Concert" a "Gaungzhou Miracle Concert". Dále by se měla Avril objevit v Číně na konci roku a to kvůli prosincovému "2016 Avril Lavigne China Tour" (Šanghaj, Guangzhou, Beijing, Šen-Čen), aby dokončila turné z roku 2014, které musela tehdy odložit kvůli své nemoci.

Jestli je to všechno pravda, budu skákat radostí, ale upřímně, moc tomu nevěřím. Prosincové turné by dávalo smysl. Přece jenom, když zavzpomínám, někdy v srpnu 2014 jsem tu vážně psala, že se uvažuje o malém turné po Číně, ale nic se neuskutečnilo. Takže tomu bych možná věřila, ale červencovým vystoupením si nejsem vůbec jistá.

Dokud tyhle informace nepotvrdí sama Avril, nebudu si dělat naděje :-)

Tweetujte o Avril & nová fotka

14. června 2016 v 13:41 | Bad Girl |  Novinky a články

Zdravím všechny fanoušky, zase po delší době :-)

Jestli máte twitter, hoďte do každýho novýho #MTVAwardsStar Avril Lavigne. Pomocí těhle tweetů posíláte Avril hlasy k MTV Awards Italia. Avril už je na 7. místě. Sledovat pořadí můžete zde.

Taky se objevila jedna nová fotka z roku 2014. Je z ruské fan stránky, která má u sebe ještě spoustu neobjevených fotek, ale kvůli autorským právu je nemůžou zvěřejnit - což je sice pochopitelný, ale k nasrání :-DBad Girl na soundtracku Suicide Squad?

10. června 2016 v 8:21 | Bad Girl |  Novinky a články
NEPOTVRZENO.

Sama nevím, kde se tenhle obrázek vzal, ale na twitteru se to začalo šířit, jako by to bylo něco oficiálního (což zatím není). Avrilina písnička Bad Girl, kterou nazpívala s Marilynem Mansonem by se měla objevit na soundtracku k nadcházejícímu filmu Suicide Squad, který by měl mít premiéru letos v srpnu. Kdyby to fakt byla pravda, hrozně by mě to potěšilo, protože samo o sobě se na ten film mega těším! Uvidíme, co se časem ukáže, ale fakt by to bylo super... *.*


Fly Promo CD

8. června 2016 v 20:08 | Bad Girl |  CD/DVD Scans
Pamatujete, jak jsem říkala, že na ebay je všechno? Ano, tak teď úplně všechno. Tohle jsem zahlédla někde už dřív, ale nějak jsem se nedostala k tomu to sem dát. Tenhle poklad už k sehnání asi nikde není, protože na ebay to skončilo (fuckk), ale pro zajímavost to sem hodím. Já si hrozně potrpím na singly a mít Fly doma, to je sen :-D Nebo to prostě jen moc prožívám :-D I když vím, že je to jen promo, prostě... Fly :-D Závidím tomu, kdo to má, nebudu lhát :-D A teď se kochejte :-)