Duben 2016

Photoshoot #29 - Blender

30. dubna 2016 v 9:31 | Bad Girl |  Photoshooty 2004
Nějákým nedopatřením mi zde chybí nejúžasnější fotky roku 2004, moje oblíbený, pro časopis Blender.


AvrilBandaids slaví 14 let!

27. dubna 2016 v 20:00 | Bad Girl |  Novinky a články

Určitě už jste se o tom doslechli, ale tahle informace nesmí chybět ani tady. Nejznámější a vůbec první fanstránka o Avril Lavigne slaví úžasných 14 let. Je s ní už od úplného začátku a k tomuhle výročí jim i já gratuluju. Av se s nimi zná a sama jim přes twitter pogratulovala.


HOAX: Avril umřela v roce 2003

27. dubna 2016 v 18:54 | Bad Girl |  Novinky a články
Už jsem se tady o tom dřív zmiňovala a tohle není článek, který by měl za úkol tuhle podvodnou zprávu dále šířit, ale jen informovat, co všechno jsou schopni lidé rozesílat a co hůř, čemu lidi dokáží vůbec uvěřit. Jen mě prostě naštvalo, že fanoušci tomuhle občas fakt věřili.

Už je to nějákou dobu, co se tahle zpráva rozšířila mezi fanoušky i nefanoušky. Diskutovalo se o tom, že Avril umřela už v roce 2003. Že spáchala sebevraždu kvůli depresím ze ztráty dědečka - ano, tomuhle fakt lidi věřily! A že ji nahradila údajná Melissa Vandela. A to jen z toho, že Avril v roce 2013 nafotila fotky se jmény fan stránek a na jedné měla na ruce napsáno jméno Melissa, což je adminka webu Avril-L.org. Z takovéhle blbosti a neověřenosti informací se tohle začalo šířit jako mor. Na filipínském twitteru teď trendovalo jméno Avril Lavigne, protože se to začalo zase šířit. Je odporný a ponižující. Někdo se prostě nudil a neměl nic lepšího na práci, než šířit takovou blbost, blbost a ještě jednou blbost.

Zde je vysvětlení, co se teď objevilo. Na internetu najdete spousta konspiračních teorii, ale nečtěte je, mohlo by vás to naštvat :DHLASUJTE PRO AVRIL!

25. dubna 2016 v 19:19 | Bad Girl |  Novinky a články

Už tu dlouhou dobu nebylo žádné hlasování. Tentokrát podpoříte Avril a její debutové album jediným klikem. Zabere vám to max. 5 vteřin. Hlasuje se o nejlepší album 21.století. A tohle album to prostě vyhrát musí! Musím říct, že od té doby, co jsem se vrátila zpátky na twitter, tentokrát jako fanoušek, vím naprosto o všem, co se momentálně u Av děje. Fakt o všem. A taky mě hrozně baví číst ostatní tweety fanoušků a procvičím si i ájinu. Už jsem myslela, že se tam nikdy nevrátím, ale i přes moje názory ohledně sociálních sítí, jsem se přes to přenesla a alespoň v tomhle jdu s dobou :D Jinak fakt nesnáším vynálezy dnešní doby včetně trávení času např. na tumblru jehož význam dodneška nechápu, ale to už jsem totálně odbočila :D :D


Version 35

21. dubna 2016 v 15:14 | Bad Girl |  Designy

Od 21.04.2016 do 28.07.2016

Vůbec si mě nevšímejte. Jsem nenapravitelná a věčně nespokojená :D Ano ano, zase novej design. Tentokrát jsem ale na 95% spokojená, protože jsem tomu dala konečně jinou strukturu a barvy, který mě uklidňují (ne, protože by byla modrá všeobecnej fakt, ale protože mě fakt ukliďnuje :D) + Avrilin nenahraditelný úsměv = největší spokojenost. Snad to tu vydrží dýl než 14 dní. Sice jsem si u nanervovala jak nikdy, ale minulej se mi okoukal dřív než jsem myslela.

Tvorba filmu "Charming" se blíží ke konci

21. dubna 2016 v 11:59 | Bad Girl |  Novinky a články

Vypadá to, že se přece jenom filmu Charming, ve kterém Avril propůjčila svůj hlas sněhurce, dočkáme letos. Režisér filmu o tom na twitteru informoval: Hey #CharmingFamily guess what? We had our LAST animation launch yesterday at @Cinesite! Hooray for huge progress! I když to asi nebude nic moc originálního, třeba výsledek překvapí :-) A taky by mě hrozně zajímalo, jestli vzejde nějáká ta písnička.. budu se modlit aby jo! :D

Malibu

21. dubna 2016 v 7:32 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Po Bahamách se nám teď Avril sluní v Malibu a Avril to až neuvěřitelně závidím, ale psst :D. Ty fotky jsou nádherný! PS: Designu si zatím nevšímejte :D

Edit.: 22.4.2016


Malibu 💚💚💚


#grounded #healthyliving #healing


Sun kissed #Resting #healing #Malibu 🌴☀️💚

Jedna letadlová

18. dubna 2016 v 20:37 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Jedna fotka z letadla. Av se vrací z dovolené domů :-)


✈️

A tak už dvě. Av píše!!!!! Tady ty navlněný vlasy jí fakt sluší.


Flying is a good time to work on lyrics #Bahamas #billabong #jetwritinginthesky #jetselfie

VEVO certifikace: Jak je na tom Avril?

18. dubna 2016 v 10:32 | Bad Girl |  Novinky a články

Avril opouští Bahamy a to znamená konec sluníčkových fotek (sad Bad Girl). Novinky ani tak nějak neočekávám a tak mezi tím, když se neděje vlastně vůbec nic, pracuju na jednom projektu, který zanedlouho zveřejním. Až se sama sobě divím, že do toho dávám tolik času a chuti a nepřestává mě to bavit. Jen pár dodělávek a podělím se o to :-)

Tak tu pro vás mám alespoň shrnutí održených VEVO certifikací za videoklipy a těch videii, které to teprve čeká. Už by to chtělo nějáké nové video, fakt že jo. Pokud nevíte, co s volným časem, sledujte sledujte :-) Jinak, Avril si v tomhle vede fakt dobře.
 1. Girlfriend
 2. Wish You Were Here ✓
 3. When You're Gone ✓
 4. What the Hell ✓
 5. Smile ✓
 6. Here's to Never Growing Up ✓
 7. Hello Kitty ✓
 8. Complicated ✓
 9. Let Me Go ✓
 10. Hot ✓
 11. My Happy Ending ×
 12. Sk8er Boi ×
 13. I'm With You ×
 14. Rock N Roll ×
 15. Nobody's Home ×
 16. The Best Damn Thing ×
 17. Don't Tell Me ×
 18. Girlfriend ft. Lil Mama ×
 19. Give You What You Like ×
 20. Alice ×
 21. Losing Grip ×
 22. He Wasn't ×
 23. Fly ×

Sluníčkové fotky od Avril

14. dubna 2016 v 18:14 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Tak se s náma fanouškama Avril taky podělila o chvíle strávené na Bahamách. Všechno jsou to krásný a pozitivní fotky. Nezlobila bych se, kdyby nám ukázala ještě pár dalších :-). Vypadá to tam doslova jako ráj na zemi <3

Update: 16.4.2016 7:08, 18.4.2016, 7:41: Poslední krásný fotky z Baham...


sharks!!! 😮


🐚


Bahama Sunset 🌞☀️🌟✨🌜


Just took this photograph of a sailboat with the sun setting. 🌞🌜✨🌙 #gorge


🌞☀️Happy Birthday Andrew ☀️🌞#health #nutrition #healing #sunshine #bahamas #birthdaylove❤️ 💫🌟⭐️🌞


Hydration on Vacation #organic #alkalize #nutrition #goodhealth