Září 2015

Red Hot & Boom (03.07.2002)

29. září 2015 v 13:23 | Bad Girl |  Akce 2002
Tímhle bych asi pro dnešek skončila. Tyhle fotky jsou podle mě docela známý. Avril je tu hrozně roztomilá :)

image host image host image host image host image host image host image host

Avril krmí racky

29. září 2015 v 13:12 | Bad Girl |  Ostatní fotky
Další fotky, co mi tu chybí. Avril krmí racky :D. Když to tak píšu, tak mi přijde, že racek je hrozně divný slovo :DD. Ale to neřešte :D.

image host image host image host image host


Když se natáčel videoklip "Losing Grip"

29. září 2015 v 13:03 | Bad Girl |  Behind the Scenes
Průběžně doplňuju fotogalerii. Hlavně fotkama, co nejsou moc známý. A já sama většinu z nich ještě neviděla :D. Pro dnešek pro vás mám fotky z natáčení videoklipu Losing Grip. Jak já tu písničku miluju. Můj nejoblíbenější singl z Let Go. Když už jsme u toho, konečně mi dneska došlo cd Let Go. Omg, já ho konečně držím v ruce!! :D Moje nejoblíbenější cdéčko a finally, mám ho! :')

image host image host image host image host image host image host image host

This innocence is brilliant

29. září 2015 v 8:46 | Bad Girl |  Novinky a články
Nádherná. Nová neviděná fotka pro People z dubna. Všechny fotky najdete tady.Win a "Charming time" with Avril Lavigne

28. září 2015 v 8:10 | Bad Girl |  Novinky a články
Avril v jednom z letošních rozhovorů řekla, že chce rozšířit informace o Lymské Borelióze, kterou si sama prošla. A pojala to vzkutku nádherně. Na svoje narozeniny zveřejnila ve spolupráci s Prizeo.com video, ve kterém vás žádá o pomoc. Výherní ceny jsou k nezaplacení. Více se dočtete níže.

"Ahoj všichni!

Každý rok na moje narozeniny se ptám mých fanoušků, jestli by nechtěli společně semnou pomoci těm, kteří jsou v nouzi. Mý fanoušci jsou vždy tak podporující a každý rok se na to těším! V letošním roce získáváme finanční podporu pro to, co je mi velmi osobně blízké: pomoc dětem a rodinám s lymskou boreliozou - kteří si jinak nemohli dovolit léčbu - a dát jim péči, kterou potřebují.

Jen s mým příspěvkem mé nadaci, můžete pomoci lidem, kteří se zotavují z lymské boreliozy, získat skvělé odměny (jako podepsané věci, exkluzivní tričko této kampaně) a budete mít šanci, že se váš hlas objeví v Charming, mém nejnovějším animovaném filmu, a šanci poznat mě - můj hlas patří Sněhurce.

S režisérem filmu nahrajete svoji část filmu, a možná dokonce trochu nahlédnete do animace a scénáře podepsananým obsazením filmu! Jak moc je to skvělé?

Děkuju vám moc - Jednoho z vás brzy uvidím!

XO, Avril."


Podle toho kolik přispějete, podle toho obdržíte výhru. Zajímalo by mě, jestli někdo obětuje přes 20 000kč, aby dostal tu podepsanou kytaru z Rock N Roll videoklipu :D.

Přispět můžete tady.

Soutěž začíná 27.září a končí 9.listopadu 2015. Vítěz bude oznámen 13.listopadu o půlnoci. Všechny podrobné informace a pravidla soutěže najdete tady. Podle mě je to úplně úžasné a ty ceny jsou super! Avril má se svojí nadací jeden projekt za druhým, jsem na ni vážně hrdá. Prostě už jenom to, že můžete potkat Avril a ještě tím někomu pomůžete. Úžasný! :)

Photoshoot #4 The Avril Lavigne Foundation campaign with Charming

28. září 2015 v 7:39 | Bad Girl |  Photoshooty 2015
Ještě před tím, než napíšu o co jde, je tu tahle nádherná fotka...

Update: 4.11.2015 7:18

Počet fotek: 2


image host image host

Avril's birthday

28. září 2015 v 7:36 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avril si na svoje narozeniny rozhodla začít nový projekt spojený s její nadací. O tom už v příštím článku! Tady je jeden super dort, co Avril dostala :)

Update:28.9.2015 8:39 další fotky. Avril si svých přátel tolik váží, to je nádhera :); 28.9.2015 9:28 Avril měla podle všeho narozeninovou oslavu a po dlouhé době to nebyla oslava "pro veřejnost". Prostě jen Av a její přátelé. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu to naprosto chápu. Snad si to Avril užila :); 29.9.2015 8:49


Thank you Tamlyn for baking me this organic gluten free healthy but still yummy birthday cake. Lucky to have friends like you.


Feeling the LOVE @gabeplay


Grateful for the people in my life who care .... nurture and love. chill birthday hang. Tamlyn love you


Thankful for my new friends .... Morgan


Thanks Care Bear for all the beautiful decorations and CUPCAKES!!!!!! .... For your love and creating a happy day - truly making it a happy birthday for me . #friendsforeverbatch#sister


Birthday kiss from my sis

Happy Birthday AVRIL! + year by year

27. září 2015 v 8:23 | Bad Girl |  Novinky a články
Já jsem se na tento den tak hrozně těšila! Dneska, 27.září, je to těžko uvěřitelných 31 let, co přišla na svět naše úžasná Avril Lavigne. Vždycky si vymýšlím slohy, co o ní napsat, ale až ten den přijde, tak nemůžu na nic přijít :D. Ale budu se snažit :D. Asi začnu tím, jak je pro mě Avril neskutečně důležitá. Nemusím ji znát osobně, abych tohle mohla říct. Je pravda, že nevím jaká ve skutečnosti je, jak se chová. To jakým způsobem tvoří hudbu, vystupuje na veřejnosti, její koncerty, nadace, to úplně stačí. Asi stejně jako u vás fanoušků, u mě udělala Avril v životě neuvěřitelnou změnu. Takový to, když jsem poprvé uslyšela Complicated. Potom jsem se na něj podívala a chtěla bejt jako ona.. no kdo to tak neměl :D. Avril se pro mě stala vzorem, úžasnou osobností. Za těch 9 let, co ji poslouchám, mě tak hrozně moc ovlivnila, jako ještě nikdo. I když jsem měla pár slabých chvilek, kdy jsem ji na nějákou dobu neposlouchala, zase jsem se k ní vrátila. Její hudba mi vždycky tolik pomohla. Říkám to často a pořád, ale je to pravda, jsem za ni hrozně moc ráda. A v poslední době ji mám snad ještě radši. Je tolik talentovaná. Závěrem přeju Avril ze srdce všechno nejlepší. Aby se jí dařilo v hudbě, v osobním životě a byla šťastná a konečně na 100% zdravá. Vždycky ji budu podporovat, ať už udělá ve své kariéře cokoliv. Až tak moc ji mám ráda.

Dneska si pusťte pro srovnání Complicated a vystoupení s Fly. Avril dospěla a stala se z ní ještě větší osobnost.


A tady jsem si dala tu práci a vytvořila timeline Avril. Vydíte ty kontrasty mezi jedotlivýma rokama? Avril se mění, ale přesto je pořád stejná...Love for Avril! ♥


Pajama Jam Sesh 2015

26. září 2015 v 8:10 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Na dobré ráno pro vás mám ultra mega cute videa a fotky, co přidala Avril na instagram. V pyžamuu <33. Je to pěkný a takový osobní. Avril, pls, víc takových příspěvků :D :)
Počet fotek: 2


image host image host

"Pajama Jam Sesh 2015" Messing around with the homies.
@amodernanimal @davidimmerman
"Pajama Jam Sesh 2015" continued.
Kalendář pro rok 2016

24. září 2015 v 18:56 | Bad Girl |  Fan things
Na bontonlandu si můžete už teď zakoupit kalendář s Avril pro rok 2016. Berte dokud je, protože z vlastní zkušenosti vím, že když není u nich produkt na skladě, tak na něj čekáte klidně i dva měsíce.. jako třeba já, když jsem si na začátku srpna objednala album Let Go a dojde mi možná teprve zítra :D. Ale nic proti nim, já ten obchod zbožňuju! Budete si ho někdo kupovat? :) Já přemýšlím a pořád nevím, protože nevím, jestli mi to vůbec k něčemu bude :D Ale tak, Avril no :D. A kevšemu ty fotky, co vybrali jsou dost pěkný. Uvidí se..