Srpen 2015

Koncert Taylor Swift, San Diego (30.08.2015)

30. srpna 2015 v 19:05 | Bad Girl |  Koncerty 2015 - 2017
Tak jak se vám Taylor a Avril líbí? Avril má suprový šaty, to se musí nechat. Ach jo, to už je její druhý koncert, já jsem za ni tak ráda! Takhle budu fňukat štěstím asi pokaždý :-D. Už se objevilo celkem dost fotek, tak se mrkněte jak to holkám slušelo :)

Update: 31.08.2015 7:42


Avril Lavigne a Taylor Swift na koncertu v San Diegu zazpívali Complicated

30. srpna 2015 v 18:56 | Bad Girl |  Koncerty a akce 2015 - 2017
A to už jsem si myslela, že už mi dneska nic náladu nezlepší.. a ono jo. Ani ne před pár dny se řešilo nějáká hádka či co na twitteru mezi Avril a Taylor Swift. Jako ironie všeho, Taylor si Avril pozvala dneska na svůj koncert v San Diegu, kde společně zazpívali Complicated. No můžu vám říct, že Avril byla kouzelná! Má fakt dlouhý vlasy! :D A obě si to očividně užívali. Moc pěkný vystoupení :).

Update: 4.9.2015 17:25


Avril Lavigne's mistakes and mess ups on stage

30. srpna 2015 v 9:26 | Bad Girl |  Ostatní videa
Jedno super video, které ukazuje Avriliny drobný chybičky při vystoupení. Vytvořila ho Peggy, dobrá práce! :)


Photoshoot#3 Abbey Dawn

28. srpna 2015 v 8:40 | Bad Girl |  Photoshooty 2015
Zdravím všechny po pracovním týdnu. Popravdě jsem se snažila sem celou tu dobu něco napsat, ale vůbec mi to nevycházelo a tak rychle píšu o něčem strašně moc super.

Na tohle jsem právě čekala a myslím, že brzo budeme mít kvalitnější fotky a bude jich doufám víc. Nový photoshoot pro Abbey Dawn. I když zatím jen v tomhle provedení, ale Avril tam vypadá skvěle a má tam zase ten boží culík, co jí moc sluší :-)

Update: 16.9.2015 9:05, 5.11.2015 19:02

Počet fotek: 7


image host image host image host image host image host image host

Nová neviděná fotka pro People

24. srpna 2015 v 9:21 | Bad Girl |  Novinky a články
Letos v dubnu se Avril objevila na titulce People (rozhovor+photoshoot). Teď se dodatečně objevila jedna úžasná fotka! Možná by to bylo lepší bez těch efektů ale i tak je to nádhera.Avril loves her fans!

24. srpna 2015 v 9:14 | Bad Girl |  Novinky a články
Jedna fanynka Taylor Swift dala na tumblr obrázek, co můžete vidět níže. Asi nemusím vysvětlovat, co na ní je. Strašně miluju, když tam někdo hodí takovouhle fotku bez toho, aby si o ní něco zjistil. Pokud si dobře pamatuju, nebyla to vůbec vina Avril, že ji fanoušci nemohli obejmout nebo se k ní prostě víc přiblížit. Byla to kvůli tomu, kdo tehdy Meet&Greet pořádal - šlo o Adventures in Wonderland. Před samotným M&G vydala prohlášení, že je zakázáno daného umělce políbit nebo se ho dotknout. To kvůli předešlým případům, kdy fanoušci umělce napadli.. A soudit Avril podle pár fotek z né moc vydařeného M&G je prostě blbost!


No, asi bych o tom nepsala, kdyby se k tomu Avril sama nevyjádřila. Sama Taylor tomu dala like. Je fajn, že to bere Avril s klidem a ještě přiložila ty dvě koláže, co nepotřebují ani komentář :). Avril svoje fanoušky miluje a ani jsem o tom chvilku nepochybovala.

Srovnávání je posuzování a posuzování člověka nedefinuje, kdo jsou ti posuzováni, ale definuje vás. Milujeme celým srdcem naše fanoušky. | Tak se držte té lásky a zůstaňte pozitivní
Před dvěma lety vyšel videoklip Rock N Roll

21. srpna 2015 v 11:50 | Bad Girl |  Novinky a články
Jáj, trochu jsem zapomněla. Včera to byly přesně dva roky, co vyšel videoklip Rock N Roll, k druhému singlu z alba Avril Lavigne. Jak jenom jsem mohla zapomenout? :-D Úplně živě si pamatuju jak jsem ho nedočkavě vyčkávala a po shlédnutí jsem z toho měla strašně fajn pocit. Z touhle písničkou mám obecně spojený miliardu vzpomínek a neuvěřitelně moc pro mě znamená. Úplně se mi vybaví léto 2013, nejlepší z nejlepších. Jedna z mála písniček, co pro mě má tak velký význam, že to nejde ani popsat, co ve mě písnička vyvolá.. za tohle Avril moc děkuju. Jen škoda, že už z těch vzpomínek nezůstalo prakticky nic a nikdo, ale s tím už jsem se smířila :-D.. teda byla smířená, do té doby než jsem napsala tenhle článek :-D)

HAPPY B-DAY ROCK N ROLL!!

(fotky, co dala Avril na instagram)

Videoklip se na youtube nelíbí přes 29tisícům lidí, naopak přes půl milionu líbí. To nebude jenom tak :-D

Máte nějákou písničku od Avril, která pro vás má podobný význam?

Friendship...

20. srpna 2015 v 8:59 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Přátelství není o tom, koho znáte nejdéle, je to o tom, kdo vstoupil do vašeho život a řekl Jsem tu pro tebe a dokázal to. Dobří přátelé tady jsou vždy, aby tě povzbudili, když to nejvíc potřebuješ.


Friendship isn't about who you've known the longest it's about who walked into your life said I am here for you and proved it. Good friends are always there to lift you up when you need it the most. #Grateful#Thankful#FriendsAreTheFamilyWeChoose #Sis

Z roku 2004

19. srpna 2015 v 7:35 | Bad Girl |  Ostatní fotky
Viděli jste někdy předtím tuhle fotku? Já totiž ne a je úžasná!First Abbey Dawn!

17. srpna 2015 v 17:02 | Bad Girl |  Moje názory a poznatky ohledně Avril
Jak jsem říkala, že se pochlubím, tak jsem tady :-D. Pro mě důležitý okamžik :-D. Konečně po sedmi letech od uvedení na trh Abbey Dawn jsem se dostala k tomu si něco pořídit. Úžasnej pocit konečně mít na sobě něco od Abbey Dawn. Z nový mikiny jsem nadšená, strašně se mi líbí. Vybrala jsem si ji z posledních kusů na Abbey-dawn.cz. Tak tady je...


Normálně takový články nepíšu, ale tak dlouho jsem něco od AD chtěla a oh finally! Rozhodně s dokupováním oblečením od Avril nekončím, to vůbec :-D. Momentálně mám v jednání další dvě trička. No a prostě, doufám, že se to nový oblečení, co se teď objevilo, ukáže někde i u nás.. v budoucnu. Ale něco od tam určitě chci (kdo by náhodou ještě neviděl >> tady).

Upřímně doufám, že se Avril do Abbey Dawn pustí naplno - photoshooty, akce, přehlídky. Možná i tohle vezme jiným směrem, to se uvidí. Řekla bych, že nás Av ještě hodně překvapí, těším se!