Červen 2015

Beautiful smile.

30. června 2015 v 17:11 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Avril byla teď v posledních dnech docela aktivní na twitteru a instagramu. Kromě tweetu, kde děkuje za veškerou podporu, přidala i úplně nádherný fotky, který na ten design prostě někdy dám! :D A rovnou přidám i dvě fotky, které byli vyfoceny při natáčení v GMA.332ca52ad2_101263766_o2 903f0bf625_101263882_o2 a88d607b26_101263769_o2 e6cac11c15_101263787_o2


Avril with fans (29.06.2015)

30. června 2015 v 17:02 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Nové fotky Avril a dvou fanynek, předpokládám že jsou ze včerejška. Avril je tu fakt nádherná :)


Good Morning America interview - překlad

30. června 2015 v 12:23 | Bad Girl |  Novinky a články
Přepsaný rozhovor je na této stránce, takže zde je i český překlad. Avril tam vlastně neřekla nic, co by nebylo řečeno už dřív, ale ono je důležitější, jakým způsobem to řekla. Občas je to celkem děsivý, jaký k tomu měli lékaři přístup. Na rozhovor se můžete podívat níže. Kopírujte se zdrojem.

---------------------------------------------------------------------------

Minulý říjen jsem byla doslova upoutána na postel a byla jsem v Los Angeles v doslova nejhorších časech mého života. Viděla jsem každého specialistu, skutečně špičkové doktory a oni vytáhli své počítače a říkali něco jako "chronický únavový syndrom" nebo "proč se nesnažíte dostat z postele, Avril, proč prostě nejdete hrát na piano?" jako "jste v depresi?" To je to, co dělají mnoho lidem, co mají lymskou boreliozu, nemají pro ně žádnou odpověď, tak jim řeknou "jste blázen".

Probudila jsem se spocená a cítila se jako bych měla chřipku. Šlo to nahoru a dolů celý měsíc. Jak jsem hned uviděla svého doktora, dostal krevní testy, stěry a oni opravdu nevěděli, co semnou je.

Do dvou měsíců příznaků řekla, že má podezření na lymskou boreliozu.

Pak jsem konečně došla k závěru, "najít specialistu na lymskou boreliozu" a to je, když jste specialista, opradu také vidíte nemoc uvnitř i venku a můžete diagnostikovat jejich příznaky.

Seděla jsem tam v mé posteli a sledovala ta videa, a jako, dělala přesně to, co teď. Plakala jsem pro celou tu věc, upřímně, cítila jsem se velmi, velmi milována. A může to znít hloupě, ale opravdu jsem cítila jako by si celým tím procesem prošli i mý fanoušci.

Jsem asi v polovině mého léčení a cítím se mnohem lépe. Vidím velký pokrok, ale věc, kterou je dobré vědět je to, že jsem opravdu vděčná za to, že budu na 100% zdravá.

Je tu naděje. Lymská borelioza existuje.

Myslím, že je to pro mě jakoby v životě druhá šance.

Chci jít ven a opravdu dělat to, co miluju. Takže, opravdu se těším na život po tomhle.

Avril Lavigne opens up about Lyme disease battle on Good Morning America

29. června 2015 v 14:59 | Bad Girl |  Rozhovory
Ok, chtěla jsem počkat, až se objeví celý rozhovor, ale tohle prostě nepočká! Dnes se Avril otevřeně vyzpovídala v pořadu Good Morning America o své nemoci - lymské borelioze. A když otevřeně, tak doslovně. Avril plakala a celkově je to strašně smutný, ale obdivuju ji! Strašně moc ji obdivuju. Jednak za to všechno, jak to zvládla, celou tu nemoc. A hlavně za to, že takhle veřejně mluvila o něčem tak osobním. Podle mě je tohle nejúpřímenější rozhovor, co jsem kdy viděla.


Good Morning America (29.06.2015)

29. června 2015 v 14:45 | Bad Girl |  Akce 2015

Prozatím jen tato nádherná fotka, očekávejte v nejbližší době další fotky, protože rozhovor skončil teprve před chvílí :).

Počet fotek: 5

image host image host image host image host image host

Movie day.

29. června 2015 v 14:43 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Ahoj všichni!
Tak nám Avril na instagramu zveřejnila dvě krásný fotky (omg, she's back again O.O). Krom toho se dnes objevila v pořadu Good Morning America s novým rozhovorem. Teď jsem se teda dočetla, že tam Avril během rozhovoru brečela.. takže na tohle se netěším.

A když už jsem tady, asi by bylo fajn říct, že v nasledujících dnech nebo spíš týdnech to tady bude nejspíš zet prázdnotou. Prostě bude léto, kamarádi, práce, sluníčko.. a nedokážu do toho tak nějak zahrnout počítač a blogování. Jasně, že když nebudu mít co dělat a budu mít náladu, tak sem něco přidám, ale jinak nečekejte žádnou velkou aktivitu. Určitě mě tu ale čekejte 25.července, kdy Avril vystoupí na SO. Jinak design tu asi zůstává do doby neurčité, snad nevadí.


Libra Ladies! Eyes, balance ... Harmony, Love... Makeup! tomorrow is my Good Morning America Interview.


Snug as a bug in a rug. Cuddles with My Val Pal. Movie day.

Happy birthday Evan Taubenfeld

27. června 2015 v 13:19 | Bad Girl |  Novinky a články
Za připomenutí děkuji téhle stránce :)

Dnes slaví 32. narozeniny Evan Taubenfeld, bývalý člen kapely Avril a hlavně její dobrý kamarád. Takže i za mě mu přeju všechno nejlepší k narozeninám :). Je strašně fajn, že i po tak dlouhé době jsou s Avril stále přáteli. Nejspíš se podívám po dlouhé době na My World, aby na mě ta nostalgie dopadla úplně :D. A neodpustila jsem si ani tady ty všemožně sesbíraný fotky :D. Kdybych mohla, tak tam dám úplně všechny :D.Good Morning America

27. června 2015 v 8:56 | Bad Girl |  Novinky a články
Avril bude v pondělí, 29.června, v pořadu Good Morning America, kde bude mluvit hlavně o své nemoci. Rovnou přidala i novou fotku :).


To hear about my personal health struggle and the real difficulties to find a diagnosis to Lyme Disease, watch my first in person interview with this kind gentleman @jessepalmerabc for @GMA @ABC airing Monday morning.

Some news..

26. června 2015 v 19:04 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak se přece jen něco nového objevilo :)

Chad (manžel Avril) musel zrušit se svou skupinou Nickelback turné po Severní Americe kvůli jeho zdravotním komplikacím - musí na operaci. Je to prostě na nic, že Avril s Chadem nebudou mít klid! Budu držet palce, ať to dopadne dobře :)

Další menší novinkou je to, že na twitteru Avril dosáhla 19 milionů followerů. Gratulace!

A nakonec Avril sdílěla nádherný video související se SO a Fly ♥


White roses

24. června 2015 v 16:44 | Bad Girl |  Fotky z instagramu, s fanoušky, od Avril
Jsem tak ráda, že se Avril zase vrátila na instagram *.* Další fotkou jsou tyhle nádherný růže, co dostala Avril od své kamarádky.


Stunning Babeski!!!! Beauty is in the room. These are so greatly appreciated my dear friend #CarynAlpert. They will cheer me up every time I walk past them. " It's time to stop and smell the roses bitches" #french #royal #firstflowersallyear #mademyday #sofuckingpretty #bestfriendsforever