Listopad 2014Premiéra filmu 8.míle (06.11.2002)

30. listopadu 2014 v 9:08 | Bad Girl |  Akce 2002
Další akcí v roce 2002 je premiéra filmu 8.míle. Asi se na ten film podívám, vypadá to vcelku zajímavě.

image host image host image host image host image host image host image host

Avril Uncensored - Cosmopolitan (duben 2005)

29. listopadu 2014 v 14:02 | Bad Girl |  Novinky a články
Tak jsem se vrhla do překládání a opět jde o volnější překlad, protože já to ani jinak neumím :D. Vybrala jsem si dubnového vydání časopisu Cosmopolitan. Avril se tam hodně ptají na její vztahy i to, jak se změnila. Líbí se mi jak odpovídá ohledně vztahu na dálku a tak celkově. Jak popisuje Av ten trapas při natáčení videoklipu k He Wasn't a říkala, že by tam ten záběr ráda dala, asi jí to nevyšlo, protože já ho tam nenašla :D Docela škoda.

Avril bez cenzury

C: Řekla bys, že většina tvých písní je o klucích, se kterými jsi randila?
Jo, spousta z nich. Jsou o tom, co po celou dobu prožívám, ale doopravdy jsem v posledních čtyřech letech chodila jen s dvěma muži. Nejjednoduší je psát písničky, když se cítím "super-emočně". Když se se zamilujete, pocity jdou skrz vaše tělo a ta stejná věc se děje, když jdou s vaším vztahem věci špatně. Když procházím něčím, co má na můj život velký dopad, je mnohem snažší zpívat.

C: Co je to něco, co kluci dělají a opravdu tě to sere?
Nejhorší věc je, když ti měl kluk údajně zavolat a neudělal to. Nebo když ti položí telefon. Ale to se nestává, jestli jsi s někým zdvořilým. Takové věci se mi v životě už nedějí, ale všichni s tím máme zkušenosti. Dokonce jsem měla ex-přítele, který se mi omluvil po tom, co slyšel jednu z mých písniček.

C: "Don't Tell Me" je o vykopávání chlápka z postele někoho, kdo neumí říct ne. "Požádám tě, abys přestal/I když ses mi fakt líbil/Ale jsem opravdu naštvaná/Vypadni z mojí hlavy/Vypadni z mojí postele". Už jsi někdy udělala něco takového?
Dobře, byla jsem hodně silná. Měla jsem kluka, co se mě zeptal jestli bych s ním nešla k němu nebo něco, po první noci a já byla jakože "Ne!"

C: Jaký je tvůj typ?
Kluci s kytarama.. jsou kurva úžasní. Ten rockovej typ kluků se skate-punkovým stylem. Nikdy bych nemohla randit s někým konzervativním, co nosí košile s knoflíčkama...jako většina kluků v LA. A mám ráda kluky, co jsou malého vzrůstu, protože já sama jsem malá - I když, na střední jsem chodila s jedním vysokým klukem - a staršíma klukama, co byly starší o čtyři nebo pět let, protože holky jsou mnohem víc vyspělejší. Kluci jsou děti a mám pocit, jako bych se o ně měla starat. Ale nikdy mi nešlo o vzhled, takže je mi to vážně jedno.

C: Takže, našla jsi lásku?
(Avril se usmívá) Nemluvím o těchto věcech.

C: Jak se ti daří udržovat si vztah, když jsi pořád na cestách?
Jestli někdy něco znamenalo, mělo by to fungovat. Jestli dva lidé věří v něco opravdu silnějšího, myslím, že vztah na dálku je snadný. Prostě si musí udělat čas, aby byli spolu. A musíte si pamatovat, že každý vztah bude těžký.. většinou protože jste dva odlišní lidé a musíte se k těm věcem postavit.

C: Seš tak nezávislá. Jaký je klíč k úspěšnému vztahu?
Komunikace. Být na úplných sto procent upřímný a vždycky mluvit zrovna o tom, co máte na mysli. I kdyby jsi podváděl, měl bys to říct jiné osobě. Zaslouží si to vědět. Nikdy bych nepodvedla, ale jestli by mě podváděl ten se kterým zrovna chodím, chtěla bych to vědět. Myslím, že bych si to zasloužila vědět. Ukáže to, kde váš vztah stojí.

C: Řekla bys, že jsi menší divoška, než jsi zvyklá být?
Já jsem byla vlastně vždycky holčičí, ale teď jsem víc holčičí - obvzlášť teď mi zabírá hodně času hodit se ráno do pohody a jak moc ráda nakupuju oblečení. Někdy se oblíknu 'nóbl'.. Budu nosit šaty, jestli pujdu někam ven.

C: Jak jinak ses v posledních letech změnila?
Hodně jsem se změnila a opravdu dospěla. Vyrůstala jsem se a tolik toho zažila. Vzala jsem na sebe víc zodpovědnosti - teď mám v Torontu svůj vlastní dům.

C: Tvoje poslední album Under My Skin se zdá být tvrdší a trochu temnější než Let Go. Je to odraz toho, jak se tyhle dny cítíš?
Jo, je to osobní a hluboké..Psala jsem o tom, čím jsem procházela. Chtěla jsem surovější zvuk.. ne tak úhledný a ne tak popový jako prvně.

C: Je nějáký zpěvák/zpěvačka v tvém věku, kterého máš ráda nebo ho respektuješ?
Ne.

C: Je to pravda, že jsi zmlátila nějákou holku v baru, která tě nazvala pózerem, protože řekla, že se snažíš být punk?
Jo.. Vím, že nejlepší cesta je se tím vůbec nezabývat, prostě odejít a ignorovat to. Ale někdy mám takové těžké časy.

C: Co trapného se ti v poslední době stalo?
Včera jsme natáčeli videoklip a já se stále bouchala do hlavy. Můj mikrofón mě bouchl do tváře a já řekla něco jako "Ahhh!". Vrátil se mi zpátky a já měla na nose velkou bouli. Dala jsem si na to make-up, ale měla jsem to oteklé a stále to bolí. Stává se z toho modřina. Naštve to, když se to stane přede všemi, ale zároveň to bylo opravdu zábavný. Chci tento záběr použít do videoklipu.

C: Byla jsi na cestě hodně dlouho. Myslíš, že si dáš od hudby volno?
Brzo budu potřebovat přestávku. Jela jsem nonstop od mých 16 let. Vytvořila jsem album, vydala ho a cestovala po světě. Potom jsem vytvořila další album, vydala ho a teď cestuji. A neskončím dokud nebude září nebo říjen. Ačkoli jsem workoholik. Vytvořím další nahrávky až skončí turné.

C: Kdy jsi konečně cítila, že to opravdu děláš jako zpěvačka?
Když jsem vyhrála svou první cenu, mou MTV cenu (za nejlepšího nového umělce 2002). Bylo to zvláštní, protože to byla má první cena, a protože jsem vždycky sledovala tyhle pořady v televizi a dívala se jak lidé vyhrávají ceny, a potom jsem chtěla jít nahoru do pokoje a předstírat, že jsem taky jednu vyhrála. Vždycky jsem přemýšlela, jaké by to bylo..A potom jsem šla tam nahoru pro mou první cenu. Byla jsem jako Wow, nemůžu uvěřit, že se tohle děje. Bylo to na mě rozhodně zdůraznění. Ale co bylo úžasné, když jsem jela na tour a viděla všechny fanoušky. Jako Všichni tito lidé se na mě přišli podívat? Bylo to skvělý.

5 věcí, co jste o Avril nevěděli:
  1. nejhorší zlozvyk: "Někdy neslyším, že na mě lidi mluví. Můj mozek prostě vypne."
  2. slovo, co nejvíce používá: "Fuck"
  3. kdyby nebyla rocková hvězda, byla by: "Policajt. - Pamatuju si, že když jsem byla mladší, myslela jsem si že by to bylo fakt cool."
  4. fobie: "Žraloci... a tma. Občas spím se zapnutým světlem."
  5. překvapující stylový trik: černá fixa. "Když si zapomenu někdy nalakovat nehty, vždycky si je namaluju černou fixou.


MTV Latin America Video Music Awards (24.10.2002)

29. listopadu 2014 v 9:57 | Bad Girl |  Akce 2002
Moje další úplně nejoblíbenější fotky. Avril je tu jednoduše úžasná!! Ach jo, jak já ty fotky miluju :') :D Noo a Avril byla nominovaná ve dvou kategoriich a jednu cenu si odnesla, takže congratulations :)

image host image host image host image host image host image host image hostTop Of The Pops v Londýně, Anglie (12.09.2002)

29. listopadu 2014 v 9:25 | Bad Girl |  Akce 2002
Tak se sem zase po týdnu vracím. O Avril stále žádný novinky nejsou. Jinak já jsem se rozhodla, že si poslechnu všechny písničky, co mám v PC. Je to celkem vyčerpávající právě u Avril, ale co, hlavně že mě to baví :D No a napadlo mě, že bych mohla přeložit jednou za čas nějákej starší rozhovor a dát to do samotné rubriky. Uvidíme jak mi to pujde :D :)

image host image host image host image host image host image host image host

2002 MTV Video Music Awards, New York (29.08.2002)

23. listopadu 2014 v 9:24 | Bad Girl |  Akce 2002
Celkem dost fotek z MTV VMA 2002, kde si Avril odnesla jednu cenu za nejlepšího nového umělce. Miluju ty společný fotky ze skupinou.. další věc, co na Avril miluju - je to blázen :D

image host image host image host image host image host image host image host

MTV TRL, New York (22.08.2002)

23. listopadu 2014 v 8:34 | Bad Girl |  Akce 2002
Tyhle fotky vám nemusím ani nijak představovat, podle mě jsou hodně známý. Strašně jí to zde sluší!!

image host image host image host image host image host image host image host