Září 2014

Všechno nejlepší, Avril

27. září 2014 v 9:38 | Bad Girl |  Novinky a články
Ani nevím, jak začít, protože s kocovinou toho moc originálního nenapíšu. Moc mi to prostě nemyslí. Ale nejde nic na tohle datum nenapsat. Dnes je to přesně 30 let, co na svět přišel ten úžasný anděl. Nebudu to natahovat.. všechno nejlepší Avril. Ať už v kariéře, ve vztazích, v osobním životě.. I love you ♥


US Weekly Hot Hollywood Awards (26.04.2006)

23. září 2014 v 17:52 | Bad Girl |  Akce 2006
První fotka - top!! Jo a chci ty šaty!

image host image host image host image host image host image host image host

Abbey Dawn - official photos

23. září 2014 v 17:25 | Bad Girl

Volvo For Life Awards, New York (12.04.2006)

23. září 2014 v 17:15 | Bad Girl |  Akce 2006
Nějak se nudím, tak dodám nějáký starší fotky. Na těchto je Avril prostě kouzelná, vypadá tu jako princezna (rocková :D).. prostě cute :)

image host image host image host image host image host image host image host

Avril je nominovaná na MTV EMA 2014

21. září 2014 v 7:27 | Bad Girl |  Novinky a články
Dodatečně přidávám jednu novinku a to že Avril je konečně někde nominovaná! Jde o MTV EMA 2014 v kategorii "Best Canadian Act". Hlasovat můžete neustále do 9.11. VOTE HERE


Rozpad manželství Chada a Avril?

19. září 2014 v 17:14 | Bad Girl |  Novinky a články
Určitě jste se o tom už dočetli. Hned na začátek řeknu, že to není oficiálně potvrzené ani od jednoho z nich, jsou to pouze spekulace. Tuhle novinku prozradil magazín US Weekly. "Je konec, on chodí po LA a říká, že se rozvádí," potvrdil magazínu anonymní zdroj.

"Chad s ní mluví jako pitomec, obecně tak s lidmi mluví. Hodně jejích kamarádů ho nemá rádo," prohlásil zdroj z okolí slavné dvojice.

Dál, co by nasvědčovalo konci Chavril je to, že na paparazzi fotkách neměla svůj svatební prsten. Avril dokonce smazala z twitteru fotky s Chadem. Nevím, co se mi němi děje, ale to ukáže jenom čas. Proto na to žádný názor nemám.

Jinak mě omluvte, ale blog mě přestal nějak bavit a ani na něj nemám čas. Až zase dostanu náladu zablogovat si, vrátím se, ale teď chci (a taky jsem) mimo tenhle stupidní virtuální svět a užívám si ostatních věcí. Musím vám říct, že není nic lepšího.

Love for album "AVRIL LAVIGNE"

11. září 2014 v 16:52 | Bad Girl |  Moje názory a poznatky ohledně Avril
Předpokládám, že asi všichni si musí myslet, že jsem naprosto šílená, ale už dlouhou dobu nad touto érou přemýšlím a dospěla jsem i k závěru, se kterým asi většina souhlasit nebude. Je to můj názor a nic na něm nehodlám měnit. Postupem času dojde člověk na věci, které předtím neviděl a zamiluje si je. Já našla "Avril Lavigne".


Po prvním poslechu alba "Avril Lavigne" jsem si řekla asi něco ve stylu "Co to kurva?!".. Asi jsem nebyla jediná, ale nejvíc za to mohla Hello Kitty, což bych zrovna na tohle album nedala, ale s tím už nikdo nic neudělá. Každopádně, ohlasy na tohle album byly víc než znepokojující a bylo jasný, že tohle není moc dobrý. První problém alba bylo už samotné vydání, které se z léta posunulo až na listopad (podotýkám, že za to mohlo Epic!). První dva singly dali o Avril zase vědět, třetím singlem už se to trochu utišovalo a poslední singl Hello Kitty, který byl vydán pro Asii potopil Avril na plné čáře. Promo turné stálo za nic kvůli setlistu a tuhle nevydařenou éru už nic nezachránilo. Fanoušci byli zklamaní a na Avril naštvaní, protože celkově tuhle éru pronásledovaly samý problémy. I když to vypadalo slibně, nedopadlo to. Skoro po roce jsem se rozhodla změnit svůj názor na tohle album, které si nese hrdě název AVRIL LAVIGNE a najít jiný stránky. Nemůžu uvěřit, že mi trvalo tak strašně dlouho najít si cestu k tomuhle období. Myslela jsem si, že to nemá svou osobnost, ale je to jen dobře ukryto a po neustálém poslouchání skvostu jako je napřiklad Bad Girl, Give You What You Like a Hello Heartache jsem našla to, co ostatní nevidí. Spousta lidí si neuvědomuje, jak úžasné album to je a jakou práci si na něm Avril dala. To, že má tohle album Hello Kitty neznamená, že zbytek není dobrý. Určitě měla nějáký důvod pojmenovat ho po sobě. Vidím v něm dospělou, úspěšnou Avril, která ví co chce. Ani o promo fotkách si nemyslím, že jsou špatné. Stačí se podívat do očí Avril - upřímnost. Objevila jsem úžasnou atmosféru tohoto alba a nic bych na něm neměnila. Nic! Jsem jenom fanoušek jako vy a nemám absolutně žádný ponětí, jak to ve tvorbě hudby chodí. Proto bych nesoudila tohle album a ani Avril, protože už i tak si na něm musela dát spoustu práce a vynaložit do něj spoustu času. Od teď se pokusím hledat hlavně světlý stránky její tvorby a jejích rozhodnutí. Abych to nakonec shrnula, tohle album patří mezi mé nejoblíbenější, protože jsem to vnímám teď jinak, naučila jsem se "číst mezi řádky" a ať je pro vás album jakékoli, ceňte si toho, že Avril stále tvoří a vydává alba. Love for Avril Lavigne.

Private photos from Avril's telephone

7. září 2014 v 20:00 | Bad Girl |  Novinky a články
I Avril se stala obětí útoku hackerů jako spousta dalších celebrit. Díkybohu na tom není Avril tak špatně, jak většina. Není na nich nahá nebo tak něco. Hackeři se dostali do mobilů hodně celebrit a zveřejnili jejich osobní fotky. Přijde mi to hnusný a trapný, toť vše. Fotky sem dávat přímo nebudu, dám vám na ně jen odkaz. Zkrátka to nechci moc rozšiřovat, protože třeba mě by to naštvalo úplně nejvíc. Každej má mít svý soukromí a zkrátka bych jim zlomila ruce, nasralo by mě to. A většina celebrit určitě naštvaná je.


WWW

7. září 2014 v 12:27 | Bad Girl

Help Avril Lavigne Support Special Olympics For Her Birthday!

7. září 2014 v 9:25 | Bad Girl |  Novinky a články
Avril si připravila zase něco speciálního na její 30. narozeniny, které se neodvratně blíží. Avril o plánu na její narozeniny zveřejnila krátkou zprávu, kterou jsem přeložila (vybrala jsem jen některé věci, originál zde). Co na to říkáte? Podle mě udělala opět úžasnou věc!

Letos na moje narozeniny vás žádám, abyste se připojili ke kampani "Team Rockstar" a pozvali jste své přátelé a rodinu, aby přispěli. Vytvořením stránky findraising budete moci podporovat partnerství mé nadace a účast atletů pro Speciální světové olympijské hry 2015 v Los Angeles. Nejvyšší fundraiser semnou pujde na večeři a na ostatní čekají skvělé ceny, včetně telefonních hovorů, google hangout a moje obnošené conversky, a další!

Mým cílem je, aby jste pomohli přispět na 30 atletů na peciální světové olympijské hry 2015 v Los Angeles na moje 30. narozeniny. Vyzývám vás, aby jste pomohli a udělali změnu.

Každý dolar se počítá, děkuji vám za vaši podporu a za plnění mého narozeninového přání.

- Avril